مجسمه سازی ران و هزینه


مجسمه ران یکی از کارهای زیبایی که اتفاقا در ایران به وفور انجام می شود، مجسمه سازی است. این عمل می تواند با حذف چربی های انباشته شده در بدن، فرد به اندام و اندام مورد نظر خود برسد. مناطقی از بدن که چربی زیادی در آن قرار دارد، ساق پا و ناحیه ران است. به همین دلیل ران‌تراشی به عنوان یکی از رایج‌ترین عمل‌های زیبایی شناخته می‌شود که قیمت‌های متفاوتی نیز دارد. در این مقاله قصد داریم در مورد مجسمه سازی ران به طور کامل صحبت کنیم و اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم.

آشنایی با نحوه اجرای مجسمه سازی ران

یکی از قسمت هایی که می تواند در ظاهر، شکل و استایل افراد تاثیر بگذارد پاها هستند. اما بسیاری از افراد به دلایل مختلف ممکن است از فرم ران و ساق پای خود راضی نباشند و آن را به روش های مختلف بخوانند تا آن را آنگونه که دوست دارند بسازند. بهترین راه برای از بین بردن چربی اضافی ران انجام عمل مجسمه سازی است. این روش یکی از ایمن ترین و سریع ترین روش ها برای از بین بردن چربی ها از ساق پا و قسمت های مختلف ران است.

در این روش ابتدا با استفاده از دستگاه های مخصوص قسمتی از ران پا را سوراخ می کنید و سپس دستگاه را وارد پا می کنید. این دستگاه با کمک تشعشع و یا با لرزش و لرزش خود تمامی چربی های اضافی اطراف ران را از بین می برد. پس از آن به کمک یک سری لوله مخصوص چربی های سوخته و برداشته شده از ران ها خارج می شود. به این ترتیب می توانید به راحتی به آنچه فکر می کنید برسید.

اقدامات مناسب قبل از انجام مجسمه سازی ران

اگر شما یکی از افرادی هستید که می‌خواهید ران‌کشی کنید، باید چندین مرحله اساسی را دنبال کنید تا بهترین نتیجه را از عمل خود بگیرید. اولین مورد جستجوی کامل و حرفه ای برای یافتن bبهترین جراح ران این کار را انجام دهید. جراح مورد نظر شما باید دارای تجربه کاری و تخصص لازم و کلیه مدارک مورد نیاز برای انجام جراحی مجسمه سازی بدن باشد. پس از انتخاب جراح لازم است قبل از جراحی با او مشاوره داشته باشید.

در این جلسه مشاوره به طور کامل در مورد تمام انتظاراتی که از جراحی دارید صحبت کنید و به توصیه ها و نکاتی که پزشک به شما خواهد داد توجه کنید. در این جلسه ممکن است پزشک از شما بخواهد که یک سری آزمایشات را قبل از عمل مجسمه سازی انجام دهید. پس از مشخص شدن زمان عمل، باید بدانید که مصرف هرگونه دارویی مانند آسپرین یا پروفن تا دو هفته قبل از عمل ممنوع است. همچنین یک ماه قبل از عمل نباید الکل مصرف کنید و سیگار نکشید. البته خود پزشک قبل از عمل نکات تکمیلی را به شما خواهد داد.

اقدامات لازم بعد از عمل

موفقیت در جراحی مجسمه سازی ران، ارتباط مستقیمی با توانایی و تخصص جراح دارد. اما برای رسیدن به نتیجه مطلوب و قابل اعتماد از انجام این عمل باید یک سری اقدامات را پس از انجام عملیات مجسمه سازی در نظر بگیرید. پزشک یا جراح به شما توصیه هایی می کند که باید به همه آنها گوش دهید و انجام آنها را در اولویت برنامه خود قرار دهید.

پس از عمل، پزشک از شما می خواهد که از ژن های خاصی برای جلوگیری از افتادگی پوست خود استفاده کنید. مجسمه های ران را می توانید از داروخانه ها یا سایر مراکز فروش محصولات پزشکی خریداری کنید. فقط باید بدانید که این ژن ها باید روزانه تمیز و شسته شوند، بنابراین خرید دو ژن خاص می تواند به شما کمک زیادی کند.

پزشک شما همچنین ممکن است از درن ها برای خارج کردن خون از آب و سایر مایعات حاصل از مجسمه سازی استفاده کند. این درن ها پس از 4 تا 6 روز بسته به نظر پزشک برداشته می شوند. به یاد داشته باشید که شما تحت عمل جراحی قرار گرفتید. به همین دلیل به استراحت نیاز دارید. از انجام کارهای سنگین که می تواند به قسمت عمل شده فشار وارد کند خودداری کنید. بهتر است در هفته اول عمل خود از توالت فرنگی استفاده کنید تا فشار بیشتری به ران ها وارد نشود.

بهتر است چند روز پس از ترخیص از بیمارستان و جراحی به آرامی در منزل راه بروید تا درد و تورم پاها کاهش یابد. داروهای مختلف را خودسرانه مصرف نکنید و حتما قبل از مصرف داروهای پزشکی آسیب خود را مطلع کنید. بهتر است تا چند هفته پس از مجسمه سازی ران از استعمال دخانیات و الکل خودداری کنید. با پیروی از این اصول ساده و سایر دستورالعمل های پزشک، می توانید بهترین نتیجه را از جراحی خود بگیرید.

هزینه و قیمت مجسمه ران

یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی که قصد انجام این جراحی را دارند این است که هزینه و هزینه آن چقدر است؟ این را باید به شما بگویم قیمت نهایی مجسمه ران، می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که هر یک می توانند هزینه های شما را افزایش یا کاهش دهند. یکی از مهمترین عوامل توانایی، تخصص و تجربه کاری جراح بدنسازی است. هر چه پزشک شما صلاحیت بیشتری داشته باشد، هزینه و قیمت عمل شما بالاتر خواهد بود.

البته شهر یا منطقه ای که کلینیک یا مطب زیبایی که قصد انجام مجسمه سازی ران را دارید نیز می تواند بر قیمت نهایی تاثیر بگذارد. به عنوان مثال قیمت مجسمه سازی ران در تهران نسبت به سایر شهرهای کشور بیشتر است. دلیل آن هزینه های زیاد در این شهر و وجود دستگاه ها و امکانات پیشرفته تر است. البته میزان چربی ران ها یا روشی که پزشک برای پیکرتراشی انتخاب می کند می تواند بر قیمت نهایی تاثیر بگذارد.بازدید پست:
22