محصولات ارگانیک مراقبت از پوست از Deyga


نزدیک بودن به طبیعت اولین قدم برای سلامت کلی است. واردکردن همه عناصر طبیعت ، نهایت قدرتی است که می توانید به خود بدهید. هنگام مصرف غذاها و نوشیدنی های سم زدا ، داشتن مواد سم زدا برای استفاده در بدن و حضور در آن مهم است. به همین دلیل من همیشه به دنبال محصولات طبیعی بدون هیچ گونه مواد شیمیایی مضر بودم. هجوم به محصولات ارگانیک مراقبت از پوست ما را به وب سایت ارگانیک Deyga هدایت کرد. محصولات آنها آمیزه ای از خوبی های طبیعت با فناوری هایی است که به طبیعت و شما لطمه می زند. محصولات آنها دست ساز هستند و بنابراین اطمینان حاصل می شود که کیفیت مواد طبیعی از بین نمی رود. برای شروع ، نوار صابون ذغالی و بالم لب چغندر از دیگا را امتحان کردم.

مزایای استفاده از محصولات ارگانیک مراقبت از پوست

1. بدون آسیب رساندن به پوست

استفاده از محصولات ارگانیک مراقبت از پوست تضمین می کند که پوست شما به هیچ وجه آسیب نمی بیند. مواد شیمیایی مضر موجود در محصولات مصنوعی می توانند نتایج فوری ایجاد کنند ، اما در دراز مدت به لایه های پوست شما آسیب جبران ناپذیری می رسانند. فراتر از بسته بندی فوق العاده و رایحه های جذاب ، این محصولات در مورد مهربانی روی صورت می افتند.

2. سلامت خود را حفظ کنید

مواد تشکیل دهنده محصولات مراقبت از پوست مصنوعی نه تنها برای پوست شما مضر هستند ، بلکه چندین اثر مضر بر سلامتی شما نیز دارند. برخی حتی سرطان زا هستند. چرا برای لذت بردن فوری به سلامتی خود آسیب می رسانید!

3. غیر تهاجمی هستند

برخلاف تصور اینکه جراحی تنها تکنیک تهاجمی است ، محصولات مبتنی بر مواد شیمیایی اگر به اندازه جراحی عمیق نباشند ، اثرات تهاجمی دارند. به دلیل حذف یا تغییر لایه اپیدرم ، نتایج سریع را ارائه می دهند. این تا حد زیادی توضیح می دهد که چگونه کرم های ضد پیری محدودیت سنی را حذف می کنند.

4. برای محیط زیست مضر نیستند

ضایعات شیمیایی ریخته شده بر روی آب و خشکی پیامدهای گسترده ای برای ما و نسل های آینده دارد. در حالی که زباله های آلی تجزیه پذیر و گاهی غذای گیاهان است. چرا وقتی می توانیم به زمین مادرمان تغذیه کنیم ، به آن آسیب می رسانیم؟

اینها مزایای اصلی استفاده از محصولات ارگانیک هستند ، اما مزایای آنها حتی بیشتر است. سالها از روی آوردن من به تولیدات ارگانیک می گذرد ، بنابراین معرفی Deyga Organics به خوانندگان من بسیار لذت بخش است. همانطور که همه می دانید ، من محصولاتی را که واقعاً به آنها اعتقاد دارم تبلیغ نمی کنم.

صابون دیگا با ذغال

ارگانیک در بهترین حالت خود – این صابون زغال برای من است. همانطور که در بالا اشاره کردم ، من مدتی است از محصولات ارگانیک استفاده می کنم ، که اکنون می توانم اصالت محصولات مراقبت از پوست ارگانیک را تشخیص دهم. باور کنید آنها 100٪ واقعی هستند. در نگاه اول ، شبیه سنگ است. اما هنگام استفاده ، نتایج شگفت انگیز است. وقتی پوست خشکی داشتم از بسان (پودر گرم بنگال) به جای صابون استفاده کردم. این صابون همان تأثیرات را به من داد

محصولات ارگانیک مراقبت از پوست - صابون زغال چوب

مهمتر از همه ، این باعث بهبود پوست کودکان من شد. از آنجا که ارگانیک است ، آن را روی فرزندانم امتحان کردم. این چیزی است که ما به طور یکسان روی پوست خود و روی پوست کودکان استفاده می کنیم. کف کفایت می کرد ، هر چند نه چندان زیاد ، که با توجه به این که سولفات وجود نداشت ، واضح بود. رایحه آیورودا بود ، این نیز آشکار بود زیرا هیچ بوی مصنوعی به صابون اضافه نشده بود.

چغندر دیگا برای لب

بالم لب Deyga Beetroot یکی دیگر از محصولات ارگانیک مراقبت از پوست است که من امتحان کرده ام. محصول 100 organic ارگانیک که دارای طبیعت و فناوری خوب است. به نظر می رسد رنگ بالم لب قرمز است ، اما وقتی از آن نمونه می گیرید ، به عنوان بالم لب شفاف ظاهر می شود. برای ترک خوردن لب ها در بزرگسالان و کودکان ایده آل است. اگر فرزندان ما آن را بپذیرند ، نباید نگران باشیم. این همراه سفر من است و در کیف و کیفم همراه من است. حاوی روغن بادام ، روغن آووکادو روغن جوجوبا ، روغن شیا ، عصاره چغندر و موم زنبور عسل. هر یک از مواد تشکیل دهنده برای پوست بهترین استدیدگاهتان را بنویسید