مدارس CNA: مسیری به سوی یک شغل پربار در پرستاری

دستیاران پرستاری تایید شده برای کل صحنه پرستاری و بخش مراقبت های بهداشتی بسیار مهم هستند. دستیاران پرستاری مجاز با پرستاران همکاری می کنند تا برخی از اساسی ترین نیازهای مراقبتی بیماران را در محیط های مختلف از جمله بیمارستان ها، مطب پزشکان و جوامع بازنشستگی تامین کنند. آنها به طور کلی با بیماران کار می کنند تا از نظر جسمی و عاطفی به آنها در مسائلی که با آن روبرو هستند کمک کنند. مدارس CNA به ارائه آموزش مورد نیاز برای رسیدگی به این نیازهای مختلف کمک می کنند.

به عنوان یک دستیار پرستار گواهی از شما خواسته می شود که با بیماران در مورد ورزش و رژیم غذایی آنها صحبت کنید. با آنها در مورد تغییراتی که باید برای مقابله با مشکل آنها ایجاد شود صحبت خواهید کرد و به آنها کمک می کنید تا داروهای خود را درک کنند. ممکن است از شما خواسته شود بسته به مجوز خاص خود دارو تجویز کنید. به همین دلیل برای شما بسیار مهم است که در مورد مدارسی که به آنها علاقه دارید تحقیق کنید. توانایی شما در انجام کارتان کاملاً توسط مدرسه CNA که برای شرکت در آن انتخاب می کنید دیکته می شود.

بررسی بارهای دوره

اگر به دنبال مدارس CNA هستید، می خواهید دوره هایی را که در هر برنامه ارائه شده است بررسی کنید. شما می خواهید بدانید که تمام آموزش های مورد نیاز خود و سپس برخی از آنها را از طریق کلاس های متنوع دریافت می کنید. کسانی که وارد یک برنامه CNA می شوند باید انتظار داشته باشند که در کلاس های علوم عمومی از جمله فیزیولوژی، زیست شناسی و آناتومی شرکت کنند. این افراد همچنین باید انتظار داشته باشند که در کلاس هایی با روان بیمار و اعمال شغلی، از جمله اخلاق حرفه ای و روانشناسی، شرکت کنند. در نهایت، باید انتظار داشته باشید که در کلاس‌های پرستاری تخصصی شرکت کنید که به شما یاد می‌دهد چگونه حرکات اولیه پرستاری را طی کنید. کلاس هایی مانند تغذیه، ارتباطات و مراقبت های شخصی برای کسانی که به دنبال تبدیل شدن به یک CNA هستند طبیعی است.

آماده کردن شما برای امتحان

هر ایالت برای تبدیل شدن به یک CNA الزامات مختلفی دارد که نشان دهنده اهمیت مدرسه مناسب است. شما باید مطمئن شوید که در مدرسه ای شرکت می کنید که قرار است شما را برای الزامات مجوز CNA ایالت خود آماده کند. برای بسیاری از ایالت ها، این یک آزمون صدور مجوز و گواهینامه ساده است. این آزمون دارای دو بخش مختلف است که به طور کلی شامل یک آزمون عملی و یک آزمون شفاهی است. حالت های مختلف به اطلاعات کمی متفاوت نیاز دارند تا در طول این آزمون درک و نشان داده شوند. اگر مدرسه CNA را انتخاب کنید که شما را برای آزمون دولتی خاص خود آماده نکند، برای تمام سوالاتی که از شما پرسیده می شود آماده نخواهید بود.

به دنبال مدارسی باشید که همچنین آموزش مداومی را ارائه می دهند که هر سال برای کار کردن برای حفظ مجوز CAN به آن نیاز دارید. اکثر ایالت‌ها از شما می‌خواهند که هر سال تحصیلات خود را ادامه دهید، که اکثر آنها به طور میانگین ۱۲ ساعت در هر سال دارند. اگر با مدرسه‌ای کار می‌کنید که آموزش مداوم را ارائه می‌دهد، می‌توانید مطمئن باشید که مدرسه محکمی پیدا کرده‌اید که در طول زندگی حرفه‌ای خود در CNA به آن پایبند باشید.