مرهم سیاه یک کلاهبرداری خطرناک است


آیا مرهم سیاه، خمیر ساخته شده از ریشه خون، برای درمان سرطان پوست بی خطر و موثر است؟

علیرغم هشدارهای آکادمی پوست آمریکا و فهرست شدن آن به عنوان “درمان جعلی سرطان” توسط FDA، مرهم سیاه همچنان وجود دارد. ارتقاء یافت در اینترنت از طریق حکایات و ادعاهای غیرمستند به عنوان یک درمان طبیعی جایگزین برای سرطان های پوست … و انواع بیماری های اضافی. همانطور که در ویدیوی خود بحث می کنم مرهم سیاه به عنوان یک درمان جایگزین سرطان، آن را به طور معمول شامل یک ماده شیمیایی سوزاننده به نام کلرید روی، و همچنین ریشه خون، گیاهی بومی که می‌توان آن را به عنوان پیچک سمی روی استروئیدها در نظر گرفت. این طعنه آمیز است که مردم به دنبال آن را به عنوان یک درمان “طبیعی” معرفی می کنیم، در حالی که بیشتر ممکن است خورشی از مواد شیمیایی سوزاننده باشد که یک “عامل موضعی خورنده” خمیری را تشکیل می دهد که قادر به ایجاد بی رویه است. آسیب رسان بافت سالم و بیمار به طور یکسان…” جای تعجب نیست که این چیزی است که ادعاهای موجود در اینترنت می گویند. اگرچه مرهم سیاه به عنوان یک درمان انتخابی معرفی می شود که فقط سلول های سرطانی و بافت های غیر طبیعی را از بین می برد، دقیقا برعکس. است در برخی موارد درست است برخی از سلول‌های سرطانی حتی بهتر از سلول‌های طبیعی در برابر اثرات مخرب مقاومت می‌کنند. در واقع، سلول های طبیعی پوست می توانند بودن نسبت به سلول های سرطانی در برابر اثرات سمی آسیب پذیرتر است. وقتی نمونه های بافتی هستند گرفته شده از ضایعات ناشی از درمان مرهم سیاه، آسیب به بافت طبیعی به راحتی آشکار می شود.

می تواند سوختن همان طور که در ساعت 1:19 در من می بینید، دقیقاً از آن عبور کرده و مانند یک سوراخ بینی اضافی شما را رها می کنم ویدئویا حتی بدتر از آن، یک سوراخ بینی کمتر. این فقط «خریدار» نیست برحذر بودن“، اما بیننده مراقب باشد، زیرا برخی از تصاویری که من در ساعت 1:30 نشان می دهم ویدئو گرافیکی هستند به عنوان مثال، می توانید تصویری را ببینید که نشان می دهد کسی که سوخته بخشی از صورت آنها اگر مرهم سیاه روی بینی بمالید، ممکن است نقص زیبایی داشته باشید، اما اگر آن را روی صورت خود بگذارید، ممکن است خوردن تمام راه، تا یک شریان. طنز ماجرا این است که وقتی از کاربران پرسیده شد که چرا تصمیم گرفتند مرهم سیاه را از اینترنت سفارش دهند، آنها گفتند که به این دلیل است که از “درد، زخم و شکست درمان با روش های معمول” می ترسند، اما پس از آن بسیاری از آنها می ترسند. به پایان رسید با ناهنجاری‌های «تغییرکننده» در مقابل، پس از درمان مرسوم برای از بین بردن سرطان های پوست با جراحی، حدود 9 نفر از هر ده نتیجه زیبایی رضایت بخشی را گزارش کردند.

حدود سه چهارم از مصرف کنندگان مرهم سیاه مورد بررسی “از عوارض جانبی احتمالی درمان مرهم سیاه بی اطلاع بودند.” خوب، اما آیا کار می کند؟ «به دلیل عضلانی بودن آن [tissue-sloughing] شخصیت، محصولات مرهم سیاه خورنده ممکن است از بین رفتن پوست سرطانی و سالم تا حدی که سرطان موضعی را ریشه کن می کند، اما از نظر زیبایی نتیجه ناخوشایندی به جا می گذارد. علاوه بر این، بدون بیوپسی، هیچ تضمینی وجود ندارد که سرطان به طور کامل از بین رفته است. اگر سلول‌های سرطانی باقی بمانند، خطر عود و/یا متاستاز باقی می‌ماند.» و این احتمالاً بزرگترین نگرانی است. مردم تمایل دارند فکر که اگر خال یا ضایعه از بین برود، سرطان از بین رفته است، اما ممکن است اینطور نباشد. بدخیمی ممکن است اصرار ورزیدن زیر بافت اسکار مرهم سیاه و زیر جلدی گسترش می یابد [under the skin] قبل از اینکه از نظر بالینی آشکار شود.”

به عنوان مثال، مطالعه موردی یک زن وجود داشت.تشخیص داده شد با ملانوم در حال گسترش سطحی که تصمیم به درمان شود ضایعه …[with] مرهم سیاه، برخلاف توصیه متخصص پوست او. تا زمانی که او دوباره دیده شد، چند سال بعد، ملانوم به غدد لنفاوی، ریه ها و کبد او سرایت کرده بود. اگر او زودتر معالجه می‌شد و برداشته می‌شد، پیش‌آگهی او خوب بود: تقریباً 90 درصد احتمال «بقای 10 ساله بدون بیماری». اما، هنگامی که پس از شیوع آن بازگشت، “پیش‌آگهی بقای ده ساله برای ملانوم مرحله 4 (متاستازهای ریه) [was] 2.5 درصد.” از 90 درصد به کمتر از 3 درصد.

این طنز دوم است. “طب آلوپاتیک متعارف دارد سابقه فوق‌العاده اثبات شده درمان موفق سرطان پوست.» سرطان پوست یکی از معدود سرطان هایی است که ما واقعاً در درمان آن مهارت داریم. ما می توانیم خیلی زود آن را بگیریم زیرا در واقع می توانیم ظهور آن را ببینیم و به راحتی آن را قطع کنیم. بنابراین، جراحی معمولی دارد تا 99 درصد نرخ درمان برای کارسینوم سلول بازال، شایع ترین نوع سرطان پوست، و حدود 95 درصد برای کارسینوم سلول سنگفرشی موفقیت آمیز است، و تا 90 درصد برای شایع ترین نوع ملانوم مؤثر است. «با اسکاروتیک درمانی [like black salve]، آنجا است هیچ مدرک علمی اثبات شده ای برای اثربخشی وجود ندارد. بنابراین، تنها چیزی که برای ما باقی می‌ماند، حکایت‌های تجلیل‌شده با «نتایج» است محدوده از رضایت بیمار، جای زخم غیرقابل قبول، تومور عود کننده مهاجم تا عوارض زخم تا مرگ به دلیل تاخیر در درمان قطعی.

پس چرا مردم استفاده کنید مرهم سیاه؟ خوب، چرا بیماران سرطانی به طور کلی به دنبال درمان های جایگزین هستند؟ بله، برخی از آن است به دلیل «اطلاعات نادرست»، یعنی فریب خوردن توسط فروشندگان روغن مار، اما بسیاری از آن ممکن است ناشی از «تجارب منفی» با سیستم پزشکی فعلی باشد. بسیاری از کسانی که درمان‌های مرسوم را رد کردند، انکولوژیست‌های خود را به‌عنوان «رعاب‌آور»، «سرد»، «بی‌اهمیت»، «بی‌لازم خشن»، «فکر می‌کنند که خدا هستند» و «حتی نمی‌دانند» توصیف کردند. [their] نام ها. برخی… گفتند که پزشکانشان وقتی در مورد توصیه های درمانی مورد سوال قرار گرفتند، با هم مخالفت کردند. از میان کسانی که از درمان مرسوم امتناع کردند، «تقریباً همه روشی را که با آنها رفتار می‌شد غیرشخصی توصیف کردند، و تعداد کمی از آن‌ها معتقد بودند که پزشکان آن‌ها به بهترین نحو کار می‌کنند. امتناع کنندگان گفتند که طب متعارف را در جستجوی پزشکان دلسوزتر که امید، تشویق و درمان سمی کمتری ارائه می دهند، ترک کردند. با نگاهی به گذشته، بسیاری گفتند که «تجربه اول بهتر با پزشکانشان ممکن است در مسیر درمانی که در نهایت انتخاب کردند، تفاوت ایجاد کند. آنها گفتند که اگر احساس می کردند پزشکان دلسوز دارند، احتمالاً زودتر درمان مرسوم را می پذیرفتند» که با آنها با احترام رفتار می کردند.

اقلام کلیدی

  • با وجود هشدارهای آکادمی پوست آمریکا و فهرست آن به عنوان “درمان سرطان جعلی” توسط سازمان غذا و دارو، مرهم سیاه همچنان به عنوان یک درمان جایگزین طبیعی برای سرطان های پوست به صورت آنلاین تبلیغ می شود.
  • مرهم سیاه معمولاً حاوی کلرید روی، یک ماده شیمیایی سوزاننده، و همچنین ریشه خون است، گیاهی بومی که به عنوان پیچک سمی در استروئیدها تصور می شود.
  • به عنوان یک درمان انتخابی که فقط سلول های سرطانی و بافت های غیر طبیعی را از بین می برد، “عامل موضعی خورنده” تبلیغ می شود. [is] می تواند به طور یکسان به بافت های سالم و بیمار آسیب برساند.»
  • مرهم سیاه آنقدر خورنده است که می تواند از طریق پوست تا سرخرگ بسوزد – در واقع حتی قسمت هایی از صورت شما را بسوزاند.
  • از قضا، مصرف کنندگان مرهم سیاه گزارش داده اند که با درمان های مرسوم سرطان پوست از “درد، زخم و شکست درمان” می ترسند، اما ممکن است در نهایت به دلیل درمان کاذب جایگزین، تغییر شکل یافته و تغییر شکل داده باشند.
  • مردم اغلب بر این باورند که اگر خال یا ضایعه از بین برود، سرطان از بین رفته است، اما ممکن است اینطور نباشد و بدون بیوپسی، هیچ تضمینی وجود ندارد که سرطان به طور کامل از بین رفته باشد. “بدخیمی ممکن است در زیر بافت اسکار مرهم سیاه باقی بماند” و منجر به عود یا متاستاز شود.
  • طنز دوم این است که جراحی مرسوم سرطان پوست تا 99 درصد برای شایع ترین نوع سرطان پوست (کارسینوم سلول بازال)، حدود 95 درصد برای کارسینوم سلول سنگفرشی موفقیت آمیز است و تا 90 درصد برای بیشتر آنها تأثیر دارد. نوع رایج ملانوم است، اما هیچ مدرک علمی مستندی مبنی بر اثربخشی درمان‌هایی مانند مرهم سیاه وجود ندارد.

کاش ویدیوهای بیشتری از سرطان پوست داشتم. با این حال، در حال حاضر، من را بررسی کنید:

مرهم سیاه من را به یاد داستان غضروف کوسه می اندازد. دیدن خطرات مکمل های غضروف کوسه و آزمایش مکمل های غضروف کوسه برای درمان سرطان.

در سلامتی،

مایکل گرگر، MD

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید: