مروری بر رژیم غذایی چهره های سبز – به من کمک کنید تا سریع وزن کم کنم

احتمالاً بهترین برنامه رژیم غذایی که تا به حال بررسی کرده ایم، رژیم سبز چهره ها یک برنامه ساده برای یادگیری و یک نقطه شروع بسیار آسان برای بسیاری از رژیم های مبتدی است. برخی از شما که رژیم‌های جدی گرفته‌اید یا افرادی که قبلاً لاغر و تناسب اندام هستند، ممکن است از این برنامه لذت نبرند، زیرا سادگی آن چیزی است که آن را بسیار عالی می‌کند.

رژیم چهره های سبز تنها به دو قانون ساده محدود می شود:

قانون شماره 1- چیزهایی بخورید که سبز هستند.

قانون شماره 2- چیزهایی بخورید که می توانستند یا چهره داشتند.

ساده به نظر می رسد؟ تقریباً زمانی اتفاق می افتد که شما همه چیز را با آن قوانین شکسته اید. من یک ثانیه وقت می گذارم تا قوانین را کمی بیشتر زیر پا بگذارم. قانون شماره 1 کاملاً مستقیم است، اگر سبز است، می توانید آن را بخورید. کلم بروکلی، اسفناج، کاهو، نخود، لوبیا سبز و کلم تنها سطح سبزیجات سبزی هستند که می توانید بخورید. قانون شماره 2 زمانی که به دو بخش آن فکر کنید نسبتاً ساده است. “چهره داشت” به سادگی به این معنی است که شما یا شخص دیگری مجبور بودید آن را بکشید تا شما آن را بخورید. “چهره ای داشت” به سادگی به این معنی است که می توانست به یک چهره تبدیل شود. بنابراین، این بدان معناست که تخم مرغ داخل است، شیر، پنیر و سایر محصولات لبنی خارج شده است.

تا اینجا بسیار آسان به نظر می رسد؟ سپس این ممکن است برای شما مفید باشد. رژیم سبز چهره‌ها با مشخص کردن چیزی که نمی‌توانید بخورید، رسما چیزی را که می‌خورید محدود نمی‌کند. اندازه وعده ها در این رژیم چندان مهم نیست. افرادی که رژیم می گیرند اساساً می توانند در حالی که در این رژیم هستند آنچه را که می خواهند بخورند، زیرا این رژیم با تغییر رفتاری در رژیم گیرنده مطابقت دارد. رژیم سبز چهره‌ها به‌جای این‌که اسلحه‌ها را فراتر برود، هدف از آن رفع مشکل کاهش وزن افراد با تغییر منوی غذاست. البته زمانی که وارد رژیم شوید، به سرعت متوجه می شوید که قوانین استثنایی وجود دارد. میوه‌ها البته با اعتدال مجاز هستند، آب میوه‌ها و سایر نوشیدنی‌های با قند بالا ممنوع هستند، اما نیمه مجاز هستند. ایده اساساً داشتن یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات است که به فرد رژیمی اجازه می‌دهد تا مقداری از وزن خود را کاهش دهد و آن را تا زمانی که برنامه سخت‌تری را دنبال نمی‌کند، حفظ کند.

در خاتمه، رژیم سبز چهره یک برنامه مبتدی خوب است، که اگر به درستی دنبال شود، می‌تواند مسیر موفقیت را برای یک رژیم‌گیر به طور کامل ایجاد کند. با ایجاد این مسیر، تنها چیزی که یک رژیم‌دار نیاز دارد انگیزه، کمی انگیزه بیشتر و میل به پایه‌گذاری یک برنامه قوی‌تر و مؤثرتر است. برخی از ایرادات این برنامه این است که به هیچ جنبه فیزیکی نمی پردازد و افراد رژیم گیرنده را در نظر نمی گیرد، بلکه به طور کلی رژیم گیرندگان را در نظر می گیرد. اگر قصد دارید این رژیم را انجام دهید، لطفاً قبل از شروع هر رژیمی از جمله رژیم سبز چهره ها با پزشک خود مشورت کنید. این بررسی، و نه هر بازبینی دیگری باید به دنبال مشاوره با پزشک شما باشد.