مرکز خود را در Freedom Fitness پیدا کنید


یوگا یک تمرین خوب با اثر کم است که به ایجاد تعادل بین ذهن و بدن کمک می کند. شکی نیست که حالت ها و تنفس های عمیق تمرین شده در هر کلاس برای رفاه عمومی خوب است.

اما آیا می دانستید که یوگا سلامت و قدرت بدنی را نیز بهبود می بخشد؟

کلاسهای آموزشی گروه یوگا فراتر از تمرینات کششی و آرامش است. هیچ حرکت بی هدفی وجود ندارد و هر حالت (یا موقعیت) تحت هدایت مربی بر تنفس و موقعیت بدن تمرکز می کند تا مزایای سلامتی خاصی را ارتقا دهد.

یوگا علاوه بر آگاهی بدن ، کنترل تنفس و کاهش استرس ، به تن ماهیچه ها ، انعطاف پذیری ، حالت بدن و تعادل نیز کمک می کند.

فواید یوگا

یوگا تمرینی است که تقریباً همه می توانند از آن لذت ببرند. مربیان آماده راهنمایی و تغییر موقعیت هستند تا بدون آسیب و فشار به آنها برسند.

این یک تمرین ملایم اما قدرتمند است که همه سنین می توانند از آن لذت ببرند و از آن لذت ببرند ، به ویژه مادران تازه وارد. بهبود بیماران پس از جراحی ، تصادف یا آسیب ؛ افراد مسن با سفتی و درد در آرتریت سازگار می شوند. و کسانی که درد مزمن را در بیماری ام اس ، فیبرومیالژیا و لوپوس تجربه می کنند.

افرادی که اضطراب و افسردگی را تجربه می کنند نیز ممکن است با تمرکز بر تنفس ، مراقبت از خود و ذهنی آرام و روشن ، تسکین پیدا کنند.

یوگا با افزایش قدرت و انعطاف پذیری ، نقش مهمی در مدیریت درد ، رفع تنش عضلانی و احساس کلی رفاه دارد.

آیا باید یوگا را امتحان کنم؟

یوگا ممکن است برای همه مناسب نباشد ، اما این یک تجربه آموزشی گروهی است که انگیزه و پشتیبانی را نیز ارائه می دهد. تنفس عمیق ، کشش و تقویت در کنار دیگران می تواند یک تجربه آرامش بخش و مفید باشد.

آیا ارزش امتحان کردن را ندارد؟ به ویژه امروزه در میان همه مشکلات بهداشتی ، کاری و مالی که با آن روبرو هستیم. یک ساعت حضور صلح آمیز می تواند به تمرکز مجدد ذهن و بهبود سلامت کمک کند.

نگران موقعیت های دست نیافتنی و ناراحت کننده هستید؟ ما آن را دریافت می کنیم. مربیان برای راهنمایی و اطمینان از یک تجربه دلپذیر و لذت بخش آنجا هستند.

خجالت نکشید ، یوگا را امتحان کنید! اگر می خواهید در مورد این تمرین خارق العاده بیشتر بدانید ، می توانید با ما در Freedom Fitness تماس بگیرید. دوست داریم بیشتر از شما بشنویم!

دیدگاهتان را بنویسید