مزایا و معایب جوش های بیرون زده

فواید جوش زدن:

1. جوش شما فورا از بین می رود. این واضح است، اما این دلیل اصلی است که مردم تصمیم می گیرند جوش های خود را از بین ببرند. اگر یک رویداد بزرگ در پیش دارید، چه یک قرار ملاقات بزرگ باشد یا اولین مصاحبه شغلی واقعی خود را داشته باشید، گاهی اوقات ارزش آن را دارد که به خودتان اعتماد بیشتری داشته باشید تا جوش ها را از بین ببرید.

2. رایگان است! سفر به متخصص پوست هزینه و زمان زیادی دارد، حتی اگر این بهترین گزینه برای کنترل آکنه باشد. تهیه داروهای آکنه در خانه همیشه ایمن ترین گزینه نیست و زمان زیادی می برد. همانطور که همه ما می دانیم، خرید ژل/قرص/کرم آکنه می تواند خیلی سریع گران شود.

تنها راه واقعی رایگان، ایمن و موثر دیگر برای کاهش آکنه، داشتن یک سبک زندگی سالم است. چربی های غیر ضروری را در رژیم غذایی خود حذف کنید، شکر را حذف کنید، کربوهیدرات های ساده را با کربوهیدرات های پیچیده جایگزین کنید، و مقدار زیادی آب بنوشید، متأسفانه تعداد کمی از مردم تصمیم می گیرند این مسیر واضح را برای زندگی سالم تر انتخاب کنند.

معایب جوش زدن:

1. اگر به اندازه کافی جوش بزنید، جای آکنه خواهید داشت. یک جوش به طور متوسط ​​بین دو تا پنج روز روی صورت شما باقی می ماند، اسکار آکنه می تواند برای همیشه باقی بماند. واقعاً ارزش این را ندارد که 95 درصد مواقع جوش های خود را از بین ببرید.

2. کندن جوش یک راه حل کوتاه مدت برای یک مشکل طولانی مدت است. شما هیچ کاری برای کمک به مشکل واقعی انجام نمی دهید، فقط علائم را درمان می کنید.