مزایا و معایب رژیم کوکی

ممکن است تعجب کنید وقتی به خوردن کوکی‌ها فکر می‌کنید، مانند تبلیغات مدل‌های او برای از بین بردن پوست، و اگر واقعاً اینطور است، چه روش فوق‌العاده خوشمزه‌ای برای خوش فرم شدن!

گزارش های بازار در مورد بیماران تیروئیدی که Dr. با این حال، پیروی از رژیم غذایی کوکی که Siegal توسعه داده است، نشان می دهد که افرادی که دارای اختلالات شدید مرتبط با وزن هستند، می توانند با پایبندی به یک روش ساده خوردن شیرینی که هضم آن آسان است، وزن کم کنند.

به نظر می رسد همه هالیوود مجذوب رژیم شیرینی است، رژیمی که ادعا می کند با انجام آن می توان مقدار قابل توجهی از وزن خود را کاهش داد (30 پوند در 8 هفته) – به اندازه ای که طرفداران فوق العاده ای را به دست آورد که مانند هیچ برنامه غذایی دیگری تا به امروز از آن لذت نبرده است.

از این گذشته، بیشتر افرادی که در قلبشان این شانس را دارند که بچه باشند، با خوشحالی خرید خواربارفروشی را با مواد غذایی استاندارد و پختن وعده های غذایی معمولی با خوراکی هایی مانند کلوچه عوض می کنند.

علاوه بر این، زمانی که در برنامه ای مانند این، کاهش وزن حداقل 15 پوند تا 30 پوند در ماه ذکر شده است که می تواند یک مورد چاقی مرزی را به یک فرد معمولی تبدیل کند، منهای نتایج دردناک و گران قیمتی که می توان از روش هایی مانند لیزر به دست آورد. لیپوساکشن یا حتی هیپنوتیزم جذاب به نظر می رسد.

به عنوان یک نمای کلی، رژیم کوکی شامل خوردن این شکل کم کالری از کلوچه های رژیمی است که 150 کالری با 5 گرم پروتئین و 25 گرم کربوهیدرات و ترکیبی از 8 گرم شکر و 4 گرم فیبر دارد. آنها نه تنها جایگزین های غذایی عالی برای کاهش کالری می کنند، بلکه از آنجایی که طعم های مختلفی از شکلات چیپسی گرفته تا بلغور جو دوسر همراه با کشمش و لیمو دارند، ویتامین ها و مواد معدنی ضروری را برای هرکسی که به دنبال حرفه ای است، در خود جای داده است. بیسکویت گندم به جای آرد تصفیه شده سنتی و مواد افزودنی. این کوکی ها با خواص شیر، تخم مرغ و سویا دم کرده اند تا برای افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند، مفید باشد.

با این حال، سازنده تاکید می کند که این کوکی ها باید به عنوان بخشی از یک برنامه غذایی کم کالری استفاده شوند، که باید با یک برنامه ورزشی منظم برای بهترین نتیجه ترکیب شود. بنابراین، کالری محدودی است که به افرادی که رژیم شیرینی را به جای غذاهای معمولی که برای کاهش وزن سریع مناسب است، انتخاب می کنند، توصیه می شود.

معایب رژیم شیرینی پزی شامل واکنش های آلرژیک برای کسانی است که نسبت به گندم حساسیت ندارند و نسبت قابل توجهی سویا، که برای مردان توصیه نمی شود. همچنین، پزشکان توصیه می‌کنند که برای هر تعداد کلوچه از وعده‌های غذایی منظم خودداری کنید، زیرا ممکن است باعث از دست دادن مواد مغذی مهم شما شود. (4 بیسکویت مقدار توصیه شده روزانه برای افرادی است که رژیم دارند). اینها همچنین حاوی داروهای سرکوب کننده اشتها در مقادیر قابل توجهی در طعم نارگیل، شکلات و کشمش هستند و فقط می توان آنها را در مراکز انتخابی مانند کلینیک های کاهش چربی (5 در فلوریدا و 1 مورد در مونترال) خریداری کرد که یک نقطه ضعف بزرگ است زیرا دسترسی محدود به این معجزه وجود دارد. بیکینی کاهش وزن برای کسانی که می توانند برنامه کاهش چربی ماهانه 400 دلاری را که بخشی از آن هستند، بپردازند.

از سوی دیگر، طعم کشمش بلغور جو دوسر یک طعم عالی و یک انتخاب عالی برای رژیم‌دارانی است که هرگز چنین خوراکی خوشمزه‌ای در قالب گزینه‌های کاهش وزن نداشته‌اند. متشکل از 800 کالری، نیاز بدن به کاهش وزن سریع را بدون تداخل با عادات غذایی منظم برآورده می کند، زیرا برای نیازهای کاهش وزن خاص برای دوره های زمانی کوتاه طراحی شده است.