مشکلات گوارشی و ایده هایی برای درمان مایکوپلاسما

این مقاله ایده های درمانی یکی از دوستانم را برای مشکلات گوارشی و مایکوپلاسما شرح می دهد. او مشکلات گوارشی و مایکوپلاسما دارد و پزشک (همانطور که در کتاب دکتر کروک پیشنهاد شده است) ایده های درمانی برای آن به او داده است.

این کل معامله ای است که او به او داده است. البته، همه اینها فقط پس از ارسال آزمایش مدفوع شروع می شود، یا می تواند نتایج نادرستی بدهد. در زیر جزئیات آمده است:

برای مخمر:

رژیم غذایی آرام را حفظ کنید (رژیمی که او از روز اول کشتن مخمر توصیه می کند) اما فعلاً هیچ ضد قارچی ندارید.

برای مایکوپلاسماهای بد:

Dioxychlor از American Biologics. این کلر با 2 اتم اکسیژن است. ضد همه چیز (قارچ، باکتری، ویروس) است. با 5 قطره در 2 اونس آب دو بار در روز شروع کنید. اگر می توانید آن را تحمل کنید (بدون اینکه علائم شبیه آنفولانزا واقعاً از بین بروند)، هر 2 روز یک بار 5 قطره را افزایش دهید تا زمانی که 20 قطره را در 2 اونس مصرف کنید. از آب. 20 قطره را به مدت 4 تا 7 روز مصرف کنید. اگر پس از افزایش علائم آنفولانزا مشاهده کردید، به دوز قبلی خود برگردید. مطمئن شوید که پروبیوتیک های خود را در عرض 2 ساعت مصرف نکنید زیرا این کار باعث از بین رفتن باکتری های خوب نیز می شود. Oxy5000 Forte (توسط American Biologics) 3 کپسول صبح و عصر به عنوان یک آنتی اکسیدان برای دفع سموم بدن شما.

برای هضم (یا عدم وجود آن در مورد من):

مایع تورین از American Biologics. 1 قطره چکان پر دو بار در روز. پس از پر کردن پمپ با مایع و نوشیدن بطری، 500-100 میلی گرم تورین در روز شروع می شود. گفته می شود که این به کبد شما کمک می کند تا از شر سموم خلاص شود و به نوبه خود استرس کمتری بر کیسه صفرای ضعیف شما وارد کند.

این کمبود تورین از سلول‌های خون آنها مشخص شد، بنابراین ممکن است برای دیگران صدق نکند. همچنین با انجام آزمایش‌های بو و چشایی مشخص شد که وی دچار کمبود بسیاری از مواد معدنی و ویتامین‌ها است، بنابراین از مولتی ویتامین و کمپلکس B استفاده خواهد کرد.