معجزه هفت اثر جان ای پترسون و وندی پت

از تحقیقاتی که انجام داده‌ام، متقاعد شده‌ام که وزنه‌برداری بسیار زیاده‌روی شده است و می‌توان قدرت مفیدتر و تناسب اندام بیشتری را از طریق تمرینات با وزن بدن ایجاد کرد. ناگفته نماند که من این ایده را دوست دارم که برای عضویت در باشگاه پولی نپردازم و برای ورزش با افراد زیادی به آنجا نروم.

ترجیح می دهم فقط از روی صندلی جلوی کامپیوترم بلند شوم و با لباس راحت و پاهای برهنه اینجا در اتاق کارم ورزش کنم.

بنابراین امیدوارم این کتاب به من کمک کند تا یک برنامه بلندمدت برای ساختن عضلاتم بدون وزنه ایجاد کنم.

اینجا چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد، اما من برنامه روز به روز را از دست دادم.

فصل مربوط به تمرینات هوازی ارزش خواندن دارد تا افسانه هایی را که مردم باور می کنند از بین ببرند – عکس یک دونده ماراتن با دسته های عاشقانه خنده دار است. او همچنین خاطرنشان می‌کند که دویدن طولانی‌مدت درمان قلبی نیست که همه فکر می‌کنند. تا به حال همه باید درباره جیم فیکس بدانند — نویسنده آهسته دویدن که در حین دویدن درگذشت. اما پیترسون به افرادی اشاره می کند که سال ها قبل از مرگ سه نفر در ماراتن دیترویت جان خود را از دست داده اند.

در بخش وزنه‌برداری، او خطرات این فعالیت محبوب را توضیح می‌دهد – که باید توسط همه افراد با استفاده از وزنه برای تقویت عضلات خود خوانده شود.

او ترانسفورمتریک خود را ترکیبی از چهار نوع تمرین مختلف توصیف می‌کند – مقاومت تجسم‌شده پویا، مقاومت خود پویا، انقباض ایزومتریک و کالیستنیک قدرت.

مقاومت تجسمی پویا که شامل تجسم عضلات شما به عنوان بزرگتر در حالی که آنها را حرکت می دهید. به نظرم جالب است که پترسون این را از کتاب یوگا و سلامتی اثر سلوارجان یسودیان و الیزابت هایچ یاد گرفت. من این را زمانی که حدود دوازده ساله بودم خواندم — هنوز آن را در حقیقت دارم.

خود مقاومتی پویا استفاده از نیروی خود برای مقاومت در برابر تلاش شماست، چیزی که او از گذراندن دوره اطلس چارلز در دوران کودکی آموخت.

انقباض ایزومتریک فشار یا کشیدن یک جسم غیر متحرک است. دوره ای بود که در دهه 1960 محبوبیت داشت – به یاد دارم که مربیان شنا از ما می خواستند ایزومتریک انجام دهیم – اما از بین رفت.

Power Calisthenics تعدادی از تمرینات با وزن بدن برای توسعه قدرت و عضله است.

نویسندگان تمرین‌ها را در مجموعه‌های عکس نشان می‌دهند که تمرین‌ها را به خوبی نشان می‌دهند، و نمونه‌های خوبی برای دنبال کردن هستند. ظاهراً هر دو در شرایط عالی هستند.

تمرینات واقعی “معجزه 7” تنها بخشی از آنچه او آموزش می دهد است. اینها مجموعه‌ای از تمرین‌های مقاومت تجسم‌شده پویا هستند که او از جان مک‌سوئینی، مرد قوی‌تر مسن‌تری که آن‌ها را هفت حرکت ببر نامید، آموخت.

بیشتر کتاب شامل تمرینات مختلفی است که بر روی قسمت‌های مختلف بدن تمرکز می‌کنند – قسمت فوقانی، شکم، قسمت مرکزی بدن، و پاها.

همه تمرین‌ها خوب هستند، اما من به این فکر کردم که چگونه همه آنها را کنار هم بگذارم. آیا باید با Miracle 7 شروع کنم؟ آیا باید تصمیم بگیرم روی بازوها یا پاها یا سینه هایم تمرکز کنم؟ آیا آنها را جایگزین کنم؟ بر اساس چه برنامه ای؟

چگونه باید به افزایش تکرار ادامه دهم؟ چه زمانی باید به یک تنوع دشوارتر بروم؟

من حدس می‌زنم این درست است که همه افراد متفاوت هستند و بنابراین به یک برنامه فردی نیاز دارند، اما خوب است که سرنخ‌های بیشتری برای جمع‌آوری برنامه‌ای که بیشتر به آن نیاز دارم به من داده شود.

این شامل بسیاری از قطعات عالی از پازل تناسب اندام – و حتی به یک معنا “تصویر” نهایی (برای شبیه به نویسندگان). متأسفانه خوانندگان به حال خود رها شده اند تا بفهمند چگونه از وضعیت ضعیف فعلی خود به قدرت عضلانی مورد نظر خود برسند.