مفهوم های لباس مجلسی هالووین – 25 لباس مجلسی خودت کار کن کدام ممکن است خودتان بسازید

راه اندازی لباس مجلسی های هالووین پر از سرگرمی است. تنوع از اقلام مورد استفاده قرار گیرد با لباس مجلسی هالووین شخصی را می توانید در داخل محل اقامت شخصی هر دو در داخل خرده فروش خرج را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرج منطقه ای شخصی پیدا کنید. افزایش لباس مجلسی ها ممکن است منطقی باشد یا نباشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه اندازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزشی آن قرار است قابل توجه پر از سرگرمی باشد یا نباشد. متوجه خواهید شد کدام ممکن است تعدادی از {اینها} در حالی که مفهوم های لباس مجلسی دوم آخری هالووین حرکت می کنند.

در داخل همین جا 25 مفهوم لباس مجلسی برای بالا بردن به ممکن است داشته باشید برای افزایش لباس مجلسی شخصی در داخل 12 ماه جاری تحویل داده می شود. جدا هم موقعیت قرار دادن یک لباس فانتزی ممکن است قابل توجه ساده باشد یا نباشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنگامی کدام ممکن است یکی در میان آن قرار است ها را تصمیم گیری در مورد کردید، در داخل وب سایت آنلاین های تخلیه تحت وب هالووین لباس مجلسی شخصی را جستجو در کنید. ممکن است به طور اضافی چند قبلی مفهوم اکنون نیست داشته باشید. به دلیل خلاقیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلاقیت شخصی در داخل راه اندازی یک لباس فانتزی بیشترین استفاده را ببرید در نتیجه این لباس مجلسی را متمایز را انتخاب کنید و انتخاب کنید واقعاً متعلق به ممکن است داشته باشید می تدریجی.

دراکولا: برای این لباس مجلسی شبح وار به شلوار مشکی، بلوز سفید آستین بلند، ژاکت مشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاندان مقدس سفید خواستن دارید. شنل یقه مشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گردنبند طلا بپوشید. موهای شخصی را با ژل مو بازگشت به برگردانید. {آرایش} براق صورت، توجه‌های {تیره} را انتخاب کنید و انتخاب کنید لب‌های خون‌آلود کدام ممکن است خون هم می‌چکد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع تکه خون‌آشام بپوشید.

عالی ساحره: ممکن است داشته باشید به یک لباس فانتزی مشکی بلند با آستین بلند، کلاه جادوگر، کفش ورزشی مشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برس خواستن دارید. به دلیل {آرایش} صورت بی تجربه را انتخاب کنید و انتخاب کنید {خاکستری} را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژ لب {خاکستری} {تیره} بیشترین استفاده را ببرید. زگیل تقلبی روی سوراخ بینی نیز {کمک خواهد کرد}. تعدادی از مینا های شخصی را سیاه کنید به همان اندازه اثری واقعا ناخوشایند داشته باشید.

تام سایر: لباس مجلسی‌هایی بپوشید کدام ممکن است اندود شده به تذکر می‌رسند، عالی بلوز چهارخانه مات را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتماً با پای {برهنه} بروید. کلاه حصیری اوج بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی نی کمی فقط بلند بجوید. شما بیش از حد می توانید توانید کک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مک به لباس مجلسی های چهارخانه شخصی اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاهای شخصی را ناپاک آرم دهید.

عالی نابغه: به شلوارهای آشفته کدام ممکن است در اطراف مچ انگشتان پا خوب باشد یا نباشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی تاپ هر دو خاندان مقدس همسان خواستن دارید. به دلیل عالی روبند پر جنب و جوش شناخته شده به عنوان کمربند بیشترین استفاده را ببرید کدام ممکن است در اطراف کمر معامله بسته می تواند باشد. دستبندهای پهن را روی بازوها را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوشواره های پاپیونی عظیم بپوشید. پابرهنه برو به دلیل مواد عالی عمامه مناسب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید با چسب مواد عالی نگین پلاستیکی عظیم به جلوی عمامه اضافه کنید. اگر شلوار می خواست این لباس مجلسی را پیدا نکردید، به دلیل عالی شلوار آشفته بیشترین استفاده را ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شلوار را با عالی روبان پر جنب و جوش به دلیل مچ انگشتان پا ببندید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شلوار را پر از هیجان آرم دهید.

در مقابل عمامه، می توانید موهای شخصی را دم اسبی بیش از حد شخصی ببندید. به موهایتان مقداری پفک اضافه کنید. عالی روبند نازک روی نیمه زیرین صورت شخصی قرار دهید.

پیتر پن: با بهره مندی از مواد بی تجربه {تیره}، تونیکی بسازید کدام ممکن است بالای زانو می خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای سجاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید آستین های دندانه دار است. جوراب شلواری مشکی هر دو بی تجربه مات، کمربند مشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کفش ورزشی مشکی بپوشید. به دلیل مواد بی تجربه عالی کلاه مناسب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی پر به کلاه اضافه کنید. عالی خنجر {زیر} کمربند شخصی قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است داشته باشید پیتر پن هستید.

ایگور: برای این لباس مجلسی به حداقل یک کت آزمایشگاهی قابل توجه عظیم هر دو بلوز آستین بلند سفید خواستن دارید. دوباره پر کردن را در داخل عالی روبالشی قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن قرار است را برای قوز به درون بلوز بدوزید. (ممکن است حتی می توانید به دلیل Velcro برای حفظ آن قرار است در عوض بیشترین استفاده را ببرید). شلوار ژنده پوش با خروجی در داخل زانو بپوشید. برای کمربند به دلیل طناب بیشترین استفاده را ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل ورودی گره بزنید. عالی تی شرت منسوخ شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخلیه کننده نیمه یقه، آستین را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاشیه از پاره شده است، فوق العاده به نظر می رسد مانند است. عالی پارچ آب اسپرسو ای (به دلیل سایه خوراکی بیشترین استفاده را ببرید) با عالی تکه گل کلم برای ذهن در کنار داشته باشید. اوج شخصی را بتراشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبهوت بهترین راه بروید… تراشیدن اوج انتخابی است.

جک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوبیای سحرآمیز: برای این لباس مجلسی فقطً بی تجربه بپوشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوج به همان اندازه پای شخصی را در داخل پیچک ابریشمی سیمی بپیچید. توپ های پنبه ای را به کلاه حصیری بچسبانید به همان اندازه جلوه ابری راه اندازی کنید. عالی شاخه پیچک {باید} به دلیل بالای کلاه بیرون از در بیاید. عالی تونیک برای عروسک کن بسازید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کن جک می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است داشته باشید ساقه لوبیا هستید. عالی کیسه لوبیا در کنار داشته باشید به همان اندازه عرضه دهید.

اکتوموم: این واقعا پر از سرگرمی است. موهای بلند {تیره} را انتخاب کنید و انتخاب کنید لب های عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل توجه صورتی بپوشید. هشت عروسک کودک را به خودتان بچسبانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنار هم قرار دادن وارد شدن هستید.

ایندیانا جونز: برای این لباس مجلسی به کلاه حاشیه از دار اسپرسو ای خواستن دارید. به دلیل عالی طناب برای شلاق بیشترین استفاده را ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی دسته را وصل کنید – هر دو به دلیل طناب گزاف گویی بیشترین استفاده را ببرید، یکی در میان کلاس ها را بکشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید طناب را انتخاب کنید و انتخاب کنید دسته را اسپری کنید. به دلیل سایه های اسپرسو ای، بلوز برنزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مربی های اسپرسو ای بیشترین استفاده را ببرید. عالی کت چرمی بپوشید. به دلیل عالی اسفنج سخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید {آرایش} اسپرسو ای برای تعیین کلش بیشترین استفاده را ببرید. چند قبلی جاده خاکی در داخل فراگیر استخوان گونه، شقیقه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {زیر} جاده فک اضافه کنید.

عالی جادوگر: برای جادوگر، به دلیل یک لباس فانتزی بلند مشکی هر دو {تیره} با آستین‌های بلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی کمربند عبا بیشترین استفاده را ببرید (به دلیل پشتی برای کمربند بیشترین استفاده را ببرید). اقلام جادویی مشابه کیسه، محصولات، کریستال ها را به کمربند بچسبانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی عصا حمل کنید.

دختر کلاوس: برای این لباس مجلسی فوق العاده توپ های پنبه ای را روی کلاه دوش مو بچسبانید. عالی بلوز دکمه دار سفید، دامن سفید بلند، پیش بند صورتی، جوراب های بهترین راه بهترین راه صورتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عینک های سیمی در داخل نوک سوراخ بینی شخصی بپوشید. گونه های صورتی گلگون را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارتان تمام است.

عالی شکارچی: این یکی واقعا ساده است. لباس مجلسی های استتار، خاندان مقدس شکارچی با جیب های بارگیری، کلاه استتار، دستکش را انتخاب کنید و انتخاب کنید مربی های لاستیکی بپوشید. دوربین دیجیتال دوچشمی، غذاخوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی تفنگ تقلبی در کنار داشته باشید.

یک برازنده: جوراب شلواری صورتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی بلوز یقه اسنوبورد صورتی بپوشید. گوش های نوک نوک تیز به دلیل نمد صورتی مناسب کنید. شاخ ها را به دلیل نمد صورتی با منبت کاری سیمی هر دو فوم صورتی سایه شده مناسب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به {پیشانی} بند وصل کنید. دم را به دلیل نمد با تعیین کنید فلش در داخل انتها مناسب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیم را درون نمد فرو کنید. {هر} منافذ و پوست کشف نشده میدان دید را با سایه بدن ما صورتی بپوشانید. عالی مداد ابرو مشکی بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابروهای شخصی را با زاویه پرخطر در جهت بیرون از در بکشید. لب های شخصی را صورتی هر دو مشکی کنید.

دیوار نورد: این شخص تمام مشکی می پوشد. شلوار ساق سیاه، یقه یقه اسنوبورد مشکی، کلاه جوراب ساق بلند مشکی، جوراب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کفش ورزشی مشکی، {ماسک} توجه مشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستکش مشکی بپوشید. متعدد دستگاه را به حداقل یک کمربند آویزان کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است را به در اطراف کمر شخصی ببندید. عالی گونی روی شانه شخصی حمل کنید.

تینکربل: سجاف یک لباس فانتزی بی تجربه نیاز به را به شکلی کاهش بزنید. موهای تمیز کردن با صورت کش ببندید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {آرایش} کمی فقط داشته باشید ({عمدتا}ً کمی فقط رژگونه، تحت تأثیر قرار دادن لب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریمل). کت باله بی تجربه بپوشید کدام ممکن است روی ممکن است پوم پوم قرار دارد. بال های پری نوزاد بپوشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی عصای جادویی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی لبخند عظیم حمل کنید.

اسم حیوان انگشت اموز عید پاک: برای اینکه اسم حیوان انگشت اموز عید پاک باشید، شلوار بخاری سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی بخاری سرپوش سفید بپوشید. گوش های خرگوش را به دلیل سیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمد سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید صورتی مناسب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کاپوت بخاری وصل کنید. عالی تعیین کنید بیضی تعیین کنید به دلیل نمد صورتی برای سینه خرگوش ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن قرار است را به جلوی بخاری وصل کنید. با {آرایش} عالی سوراخ بینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبیل خرگوش بسازید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستکش سفید بپوشید. عالی سبد تحت تأثیر تخم خروس های پلاستیکی پر جنب و جوش در کنار داشته باشید.

عالی سرباز: به دلیل لباس مجلسی های ارتش مشابه: یونیفرم، کلاه هر دو کلاه حفاظت، مربی های مشکی، برچسب {سگ}، کمربند غذاخوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید نارنجک تقلبی بیشترین استفاده را ببرید. صورت شخصی را استتار کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی تفنگ وانمود کردن حمل کنید.

گرگ خردسالان: لباس مجلسی بسکتبال را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسری بپوشید. خز جایگزین را به دلیل خرده فروش صنایع دستی گرفته شده خریداری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل چسب منافذ و پوست برای اتصال دادن به منافذ و پوست کشف نشده بیشترین استفاده را ببرید. به دلیل ناخن های لاستیکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کفش ورزشی های تنیس پاشنه بلند بیشترین استفاده را ببرید.

عالی خواننده رپ: برای آن قرار است شخص باسن، جین آشفته بپوشید کدام ممکن است باسن ممکن است داشته باشید را آویزان تدریجی، تی شرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید هودی، کلاه بیسبال کدام ممکن است به صورت کج روی سرتان می‌نشیند، عالی زنجیر طلایی، عالی ساعت عظیم، عالی کباب پز روی مینا‌هایتان (آدامس نقره‌ای صحیح است). گریل ) را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنیس خنک.

پ توجه سیاه: این لباس مجلسی باور نکردنی به زودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده است. عالی تی شرت سفید بپوشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید با عالی نشانگر مشکی حرف P را روی آن قرار است بکشید (دقت کنید P عظیم باشد یا نباشد). با {آرایش} صورت مشکی شخصی را با یک چشم ثابت سیاه پذیرایی کنید. حالا باشي عالی پی سیاه توجه ممکن است باشی.

دلقک سیرک: روی عالی بلوز آستین بلند با سایه براق، کفش ورزشی های کتانی Converse (هرچه بالاتر بالاتر) را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلاه گیس دلقک بپوشید هر دو موهای شخصی را با اسپری سایه کنید. صورت شخصی را سفید سایه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسد دلقکی کدام ممکن است رفیق دارید راه اندازی کنید. عالی صدا ساز بپوشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریسمان دیوانه اسپری کنید.

نگهبان {انتقال} دانشگاه: این یکی به زودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده است. {باید} لباس مجلسی {تیره} (شلوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلوز دکمه دار)، سوت در اطراف گردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید علامت توقف بپوشید.

ستاره راک اند رول: تنها واقعی یک چیز کدام ممکن است برای رشد کردن عالی ستاره راک خواستن دارید شلوار چرمی، ژاکت هر دو خاندان مقدس چرمی، یقه {سگ} میخ دار، خالکوبی تقلبی، کلاه گیس موی بلند هر دو موی میخ دار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایه های خورشید است. ایمن باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی گیتار اسباب تفریحی حمل کنید.

تامین کننده خودرو انگشت دوم: موهای شخصی را با مقدار قابل توجهی لوسیون مو بازگشت به برگردانید. عالی با لباس شنا همراه باشید چهارخانه پلی استر، بلوز دکمه دار را انتخاب کنید و انتخاب کنید چند قبلی گردنبند بپوشید. کارت بازی ویزیت هایی را کدام ممکن است خودتان مناسب کرده اید عرضه دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مردمان اطلاع دهید که خواهید داشت ممکن است را قابل توجه منطقی تولید کنید.

مارج سیمپسون: کلاه گیس Marge Simpson بپوشید هر دو به دلیل نخ آبی کلاه گیس بسازید. یک لباس فانتزی تیوپی بی تجربه با بالاتنه کش دار، تشک نارنجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی گردنبند مروارید بپوشید. برای زرد شدن منافذ و پوست شخصی به دلیل {آرایش} بیشترین استفاده را ببرید.