مقایسه روش های لاغری غیر تهاجمی


خلاصه ای از مقایسه روش های لاغری غیر تهاجمی

» مقایسه روش های لاغری غیر تهاجمی.

» انواع دستگاه های لاغری موجود در مجموعه کلینیک آتریسا که برای روش های لاغری غیر تهاجمی استفاده می شود.

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روش های لاغری غیرتهاجمی است

» دستگاه LPG

» دستگاه شاک ویو

» دستگاه مجسمه سازی بدن بادی

» دستگاه RF

مقایسه روش های لاغری غیر تهاجمی» مقایسه روش های لاغری غیر تهاجمی

بدون جراحی از شر چربی های اضافی خلاص شوید.
با پیشرفت تکنولوژی، اکنون می توان با روش های لاغری غیرتهاجمی، چربی های اضافه را در نواحی مختلف بدون هیچ آسیبی کاهش داد. دستگاه های زیادی در زمینه لاغری تولید شده است که عملکرد آنها تقریبا شبیه به یکدیگر است. تمام این دستگاه ها بر روی تخریب سلول های چربی و حذف طبیعی آنها از بدن متمرکز هستند.ممکن است انتخاب یک پکیج لاغری موضعی مناسب برای شما سخت باشد. در زیر لیستی از موارد استفاده هر دستگاه آورده شده است.

» انواع دستگاه های لاغری موجود در مجموعه کلینیک های آتریسا که برای روش های لاغری غیر تهاجمی استفاده می شود:

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روش های لاغری غیرتهاجمی است

دستگاه کاویتاسیون با استفاده از فرکانس اولتراسوند غشای سلول های چربی را به ارتعاش در می آورد و باعث شکستن و تخریب آنها می شود. استفاده از کاویتاسیون برای افرادی که قصد کاهش وزن در نواحی مختلف بدن مانند شکم، بازوها و ران ها را دارند توصیه می شود. این دستگاه به دلیل ارسال امواج اولتراسوند چربی های عمیق تری را از بین می برد.

» دستگاه LPG

دستگاه LPG تکنولوژی مورد علاقه افرادی است که با ورزش و رژیم غذایی به فرم ایده آل خود نمی رسند. این تکنیک شامل آب کردن چربی ها و صاف و نرم کردن عضلات آن ناحیه است. استفاده از LPG برای افرادی که می خواهند وزن خود را در کل بدن کاهش دهند مناسب است. همچنین برای کاهش سایز و فرم دهی بدن توصیه می شود.

» دستگاه شاک ویو

دستگاه شاک ویو با استفاده از امواج صوتی در از بین بردن سلول های چربی و بهبود سلولیت بسیار موثر است. به خصوص برای شکم، پهلو و ران. این دستگاه فرآیند متابولیک بدن را تحریک کرده و خاصیت ارتجاعی بافت همبند پوست (سلولیت) را بهبود می بخشد. همچنین به تقویت عضلات و ایجاد حس آرامش کمک می کند.

» دستگاه مجسمه سازی بدن بادی

مجسمه ساز بدن بادی با ایجاد میدان مغناطیسی در اطراف بدن باعث ایجاد انقباضاتی در اندام های داخلی می شود که باعث بهبود گردش خون و افزایش متابولیسم بدن می شود و یکی دیگر از روش های لاغری غیر تهاجمی است. در نهایت چربی های احشایی (چربی های اطراف اندام های داخلی) در شکم و لگن کاهش یافته و کل بدن را لاغرتر می کند.

مقایسه روش های لاغری غیر تهاجمی» دستگاه RF

دستگاه RF به راحتی از افتادگی پوست توسط امواج رادیویی جلوگیری می کند که یکی از روش های لاغری غیر تهاجمی است. در طیف امواج مختلف، موج رادیویی کمترین میزان انرژی را دارد. دستگاه RF به دو مدل تک قطبی و دوقطبی تقسیم می شود. ترکیب استفاده از دستگاه های کاویتاسیون و رادیو فرکانس (RF) بهترین روش برای لاغری موضعی، بهبود سلولیت و رفع شلی پوست است.