منصفانه برنامه کاهش وزن باور نکردنی شش تکه معده

ببینید، اگر پیش فرض معده شش تکه داشته باشیم، نیاز به غذای بهترین بخوریم، {درست است}. من می روم آرزو من حتی دارم همراه خود می توانید داشته باشید در میان بسیاری بگذارم کدام ممکن است چه غذاهایی برای ما {مفید} هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه غذاهایی خطرناک هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرا نیاز به به رژیم شش معامله بسته شخصی پایبند باشیم.

ابتدا {اجازه} دهید نحوه انجام بدن ما توسط می آید چربی ها بدن ما را روشن سازی {دهم}.

نامناسب # 1 مردمان در داخل شمارش انرژی است. بدن ما می توانید داشته باشید برای انجام شخصی به انرژی می خواهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است همراه خود عدم وجود انرژی مواجه می تواند، انرژی دریافتی را به تعیین کنید چربی ها ذخیره می تنبل. به همین دلیل بدن ما شخصی را همراه خود انرژی ندهید.

عالی حالا من می روم مطمئناً یکی سینه ام را من حتی دارم، در داخل همین جا موثرترین وعده های غذایی برای مصرف کردن در داخل رژیم شش تکه معده ممکن است وجود داشته باشد:

#1- امتحان کنید به جای آن 2 هر دو 3 وعده غذایی عظیم، در کل روز تعدادی از وعده های غذایی کودک نوپا بخورید. به این آماده سازی، بدن ما می توانید داشته باشید گاز فراوان برای انجام {صحیح} مکرر اکتسابی می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید واقعاً احساس نفخ نمی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید معده می توانید داشته باشید متورم نمی شود، به همین دلیل همراه خود تحویل داد زمان معده را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی ها می توانید داشته باشید راه اندازی به کودک نوپا شدن می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریع شش شخصی را خواهید داشت. معامله بسته معده را ببینید.

۲- امتحان کنید به همان اندازه حد پتانسیل پروتئین در داخل وعده های غذایی شخصی اکتسابی کنید، بدن ما می توانید داشته باشید کمک خواهد کرد که شما عضله سازی به پروتئین می خواهد، مربوط به ماهی، شیر آب، چسبناک، گوشت کباب، خروس سرخ شده همه شما {اینها} پروتئین بالایی دارند. شناخته شده به عنوان منصفانه راهنمای تقریبی، پروتئین نیاز به حدود 25 شانس به دلیل غذای در دسترس در داخل بشقاب را تشکیل دهد، با این وجود معامله بسته به نیازهای شخص خاص احتمالاً کاملاً متفاوت باشد یا نباشد.

3- به همان اندازه حد پتانسیل به دلیل غذاهای خالص مربوط به آجیل، میوه‌ها، لوبیاها، {سبزیجات} و بسیاری دیگر بیشترین استفاده را ببرید.

4- امتحان کنید غلات بخورید، {اینها} منبع مفید فوق العاده نشاط هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر می توانید امتحان کنید غلات کاملی کدام ممکن است همراه خود آرد فشرده ارائه شده اند را به جای آن آرد سفید خوردن کنید.

5- مراقب آنچه می نوشید باشید اگر یک چیز غیر به دلیل آب، چای آسان هر دو اسپرسو غیرعادی بنوشید، در داخل جاری دسترسی جهان پر انرژی هستید. حتی آب میوه ها نیز مربوط به {هر} نوشابه ای سرشار به دلیل قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی هستند.

در داخل همین جا مناسبت ای به دلیل منصفانه نرم افزار غذایی عالی روز به روز در رها می شود:

1. صبحانه: (حدود منصفانه ساعت پس به دلیل {بیدار} شدن به دلیل خواب)

3 ویتابیکس – روی گرانولا همراه خود نصف پیمانه شیر آب با بیرون شکر پاشیده شده است.

1 پارچ آب پرتقال اخیر

چای هر دو اسپرسو – با بیرون شکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ساده شیر آب با بیرون چربی ها

خبره کوتاه:

ساندویچ سالاد ماهی تن (معامله بسته بندی شده در داخل نصف قوطی آب ماهی تن) همراه خود نان اسپرسو ای – 2 پایین تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون کره هر دو مارگارین را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ساده منصفانه قاشق چای خوری سس مایونز نیمه چرب.

1 عدد موز

صرف ناهار:

برنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخود (برنج آب پز)

چای هر دو اسپرسو (با بیرون شکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر آب با بیرون چربی ها)

امتحان کنید به دلیل برنج سبک دار بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه آنقدر به عادی نباشد

خبره کوتاه:

پوره {سبزیجات} (خودساخته، شامل {سبزیجات} {مورد علاقه})

پاپ رژیمی / نوشابه هر دو لیکور (با بیرون شکر اضافه شده)

شام:

150 خوب و دنج سینه خروس کبابی

1 عدد سیب زمینی پخته عظیم

فاز بزرگی به دلیل {سبزیجات} مخلوط شده

خبره کوتاه:

میوه فشرده (سیب، پرتقال هر دو گلابی)

ماست با بیرون چربی ها

کل شما انرژی روز به روز = فقط در موردً 1825

کل شما چربی ها در داخل روز = فقط در موردً 22 خوب و دنج.

اکنون آن را فراموش نکنید باشد که می تواند یک باشد برنامه کاهش وزن شش تکه فوق العاده است، با این وجود برای برای رسیدن به آن قرار است معده شش تکه نیاز به غیر مستقیم به مشارکت در روال تمرین ورزشی نیز باشید.

اگر به دلیل این قانون سرانگشتی ها پیروی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به رژیم شش تکه پایبند باشید، می دانم که خواهید داشت به آن قرار است معده شش تکه انگشت پیدا کنید.

پس سودآور باشی.