میلیاردها دلار در اسکناس 3.5 تریلیون دلاری پنهان شده است تا میزان انتخابات را بالا ببرد


لایحه 3.5 تریلیون دلاری سوسیال دموکرات ها که توسط روسای جمهور بایدن و نانسی پلوسی تصویب شد ، بازیابی بهتر نامیده می شود. باید به آن تقلب سیاسی بنامیم.

کمک های بی شماری چند میلیارد دلاری برای سازمان های غیردولتی ناشناس با اهداف نامشخص مانند ترویج “مشارکت اجتماعی” ، “حمایت و مشاوره” و “ایجاد زیرساخت مدنی عادلانه” در 2465 صفحه دفن شده است.

ترجمه: دلار مالیات دهندگان شما حقوق گروه های حامی چپ بین انتخابات را تأمین می کند. در مقابل ، آنها تبدیل به ارتش پیش از انتخابات می شوند ، که در بانک های تلفن کارمند استخدام می کند ، رای گیری را جمع آوری می کند و مردم را در انتخابات در روز انتخابات همراهی می کند.

لایحه بازیابی ده ها میلیارد دلار – مبلغ بی سابقه ای – به سازمان های اجتماعی می ریزد. این به این دلیل است که دموکرات ها در کنگره موفق به تصویب دو لایحه رای گیری نشده اند – HR 1 و HR 4 – که قوانین انتخابات را به نفع حزب آنها تغییر می دهد. Build Back Better بهترین تلاش این حزب برای به دست آوردن برتری در انتخابات است.

این لایحه نه تنها به سازمان های غیر انتفاعی کمک مالی می کند ، بلکه با توزیع میلیاردها دلار پول به استارت آپ های محلی ، تأثیر آنها را نیز افزایش می دهد.

در یک تحول جدید ، اداره مشاغل کوچک مبالغ هنگفتی را به سازمان های غیر انتفاعی اختصاص می دهد که با اختصاص بودجه به شرکت های نوپا در مناطق “کم خدمات” به عنوان “جوجه کشی” عمل خواهند کرد. جالب است که SBA در حال حاضر دفاتر منطقه ای در ایالات متحده برای حمایت از شرکت های نوپا دارد و می تواند خود بودجه را اختصاص دهد. اما در عوض ، آن را غیر انتفاعی با واسطه ساختن آنها می کند.

چگونه بخشی از پول موجود در حساب هزینه پیشنهادی صرف می شود.
چگونه بخشی از پول در حساب هزینه پیشنهادی صرف می شود.

نود درصد استارتاپ ها شکست می خورند. هیچ مکان خطرناکی برای سرمایه گذاری پول مالیات دهندگان وجود ندارد. با این حال ، این لایحه استانداردهایی را برای کسب و کارها تعیین نمی کند ، مگر اینکه آنها باید متعلق به اکثریت اعضای “جوامع کم نماینده” ، از جمله ساکنان مناطق با فقر شدید و زندانیان سابق باشند. چیزی که آنها نمی توانند داشته باشند تجربه است. اگر آنها پنج سال فعالیت داشته باشند ، شرایط را ندارند.

از نظر اقتصادی ، این پول مالیات دهندگان کم شده است. بدیهی است که هدف سیاسی است. این خرید رای است

به طور کلی ، نهادهای غیر انتفاعی برای حمایت از فعالیت های خود یا توزیع به دوستان تحت این لایحه ، تقریباً 90 میلیارد دلار واجد شرایط هستند ، تقریباً معادل کل بودجه ایالت فلوریدا.

از لحاظ تاریخی ، ماشینهای سیاسی که در ازای رای دادن منافع می دادند محلی بودند ، مانند بوستون ، نیویورک و کانزاس سیتی در قرن 19. جیمز پندرگست ، رئیس کانزاس سیتی توضیح داد: “هر کاری که باید انجام شود ، کارهایی را برای مردم انجام می دهد و بعداً آنها کارهایی را برای شما انجام خواهند داد.”

بتسی مک کوگی خواستار برنامه ای برای ساخت یک a بهتر است "تقلب"
بتسی مک کوگی طرح “ساختن یک برنامه بهتر” را “کلاهبرداری” نامید.

باراک اوباما ، سازمان دهنده جامعه که رئیس جمهور شد ، استاد سیاست ماشین بود. قانون مراقبت مقرون به صرفه – ObamaCare – کارهای مهم ثبت برنامه های سلامت جامعه را به سازمان های اجتماعی واگذار کرده است ، به آنها کمک مالی زیادی می کند و موظف است افراد را برای رای گیری همزمان ثبت نام کنند. ObamaCare سازمان های عمومی را با بودجه دولتی اما بدون قوانین دولتی به نام پنجم تبدیل کرده است.

در حال حاضر ، Build Back Better طیف وسیع تری از سازمان ها را تأمین می کند. وی 5.7 میلیارد دلار برای پروژه های تحت رهبری جامعه برای ایجاد ثبات در محلات اختصاص داده است. ترجمه: تجمعات و اقدامات قانونی برای متوقف کردن جنسیت زدایی و “جابجایی”.

همچنین 5 میلیارد دلار کمک هزینه آب و هوا و عدالت برای پرداخت هزینه به سازمان های اجتماعی ، “تسهیل مشارکت جوامع محروم در فرایندهای ایالتی و فدرال” ، وجود دارد. ترجمه: سازماندهی اعتراضات و مطالبه مکان در تابلوهای منطقه بندی.

صدها میلیون دلار برای افزایش میزان مرگ و میر زنان سیاه پوست در حال زایمان اختصاص داده شده است ، اما حتی در مورد چنین مسئله جدی ، این لایحه از سازمان های جامعه ای می خواهد که مراکز درمانی معتبر ، بیمارستانهای آموزشی و دانشکده های پرستاری را در اولویت قرار دهند. سیاست در وهله اول.

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان
دموکرات ها همچنین سعی کردند لایحه هایی را برای رأی گیری تصویب کنند.
J. Scott Applewhite / AP

برای هر سازمان جامعه چپ گرایانه یک Build Back Better وجود دارد. دلایل از افزایش و تنوع بخشیدن به نیروی کار دولا گرفته تا آموزش علیه تبعیض و تعصب.

جمهوری خواهان به تجربه اوباما به عنوان سازمان دهنده جامعه خندیدند. اما اگر بهبودی بهتر احیا شود ، دموکرات ها برای آخرین بار می خندند و مبالغ هنگفتی را به سازمان های چپ گرا تزریق می کنند تا مقیاس را به یک سیستم دو حزبی عادلانه منتقل کنند.

بتسی مک کوهی ستوان سابق فرماندار نیویورک است.

دیدگاهتان را بنویسید