ناتوانی جنسی، ناباروری و عقیمی (قسمت اول)

ناتوانی جنسی و نازایی مردان و ناباروری و نازایی زنان از مشکلات و نگرانی های عمده امروزی هستند و بسیار گسترده هستند. ناتوانی جنسی، ناباروری و عقیمی اختلالات جنسی یا اختلالات عملکرد دستگاه تناسلی هستند. آنها بیماری های دژنراتیو هستند و در نتیجه به دلیل رژیم غذایی و سبک زندگی نامناسب یا نامناسب ایجاد می شوند و بنابراین می توان آنها را معکوس کرد. آنها همچنین بیماری های روانی (و روانی) نیز هستند و باز هم می توان آنها را معکوس کرد.

در مد سنتی Djehuty، من همیشه با تعریف و شکستن یک چیز یا کلمه شروع می کنم یا دوست دارم شروع کنم به طوری که معنی آن در ذهن هضم شود.

ناتوانی جنسی چیست؟

ناتوانی از کلمه لاتین impotentia گرفته شده است [Lat: im “not,” and potentia power]. 1. ضعف 2. ناتوانی مرد بالغ در دستیابی به نعوظ آلت تناسلی یا، به طور معمول، در انزال با دستیابی به نعوظ. چندین فرم شناخته شده است. ناتوانی عملکردی مبنای روانشناختی دارد. ناتوانی آناتومیک ناشی از نقص جسمی دستگاه تناسلی است. ناتوانی جنسی آتونیک شامل اختلال در عملکرد عصبی عضلانی است. سلامت ضعیف، سن، داروها و خستگی می تواند عملکرد طبیعی جنسی را مهار کند. منبع: فرهنگ لغت پزشکی Mosby، ویرایش سوم (1990)

اساساً ناتوانی جنسی بیانگر این است که مرد قدرت نعوظ را ندارد یا نمی تواند نعوظ را حفظ کند یا نمی تواند نعوظ را آنقدر حفظ کند که انزال کند. اگر زوجی بخواهند بچه دار شوند و تشکیل خانواده بدهند، این یک مشکل بسیار جدی است.

آلت تناسلی باید در زاویه 90 درجه باشد (حالت نعوظ) تا با نفوذ به واژن زن به ایجاد و بازتولید زندگی کمک کند. ناتوانی جنسی آلت تناسلی را در زاویه 0 تا 33 درجه قرار می دهد، که کار را انجام نمی دهد. عدد شناسی (مطالعه اعداد) گواه آن است که عدد 9 عدد زندگی و عدد 90 عبارت است از: 9 + 0 که برابر با 90 است، برای هر عددی ضرب (ضرب در) صفر برابر آن عدد خاص یا خاص است. یک زن به طور معمول یک کودک را به مدت 9 ماه در شکم خود حمل می کند. از نظر ریاضی، عدد 9 تعداد بازتولید است برای عدد 9 تنها عددی است که وقتی آن را در عدد دیگری ضرب کنید (یا ضرب کنید) با عدد 9 برابر می شود. مثال:

9 X 2 = 18 که 1 و 8 و 1 + 8 = 9 است

9 X 5 = 45، که 4 و 5، و 4 +5 = 9 است

9 X 12 = 108، که 1، 0، و 8، و 1 + 0 + 9 = 9 است.

خودتان این را امتحان کنید! به سادگی هر عدد را در عدد 9 ضرب کنید (یا ضرب کنید) و ببینید وقتی همه آن اعداد را با هم جمع می کنید نتیجه نهایی چیست.

برادران مذهبی غربی، برخلاف آنچه شما معتقدید یا به اشتباه آموزش داده شده‌اند، به‌ویژه برادران مسیحی عزیزم، اعداد اعداد ماهیت شیطانی یا اهریمنی ندارد. عدد شناسی با ریاضیات که زبان خداست سروکار دارد. ما در عصر دلو هستیم و باید به طور متافیزیکی با زمان کنار بیاییم یا از بین برویم زیرا فکر می کنم همه ما می توانیم شاهد باشیم که آنچه داریم کار نمی کند یا بهینه کار نمی کند و خدا یک نیمه پله نیست. با خدا، همه چیز یا هیچ است. پس نمی توانی آغوش خدا باشی و گرفتار آسیب شناسی ها و بیماری ها و نابسامانی ها و درام های شخصی و اجتماعی زندگی شوی تا جایی که فراوانی زندگی و سلامتی را از تو سلب کنند یا به علاوه شما نمی توانید تمام این درام ها (مشکلات) زندگی را حل کنید. مشکلات حل شد (حل شد). قصد من این نیست که کسی احساس بدی کند، بلکه وظیفه دارم مردم را به فکر تحریک کنم تا آنها را به عمل تحریک کنم، زیرا ایمان دینی با اعمال گواه است. خود عیسی به مؤمن و پیرو مسیحی دستور داد که شنونده کلام نباشند، بلکه عمل کننده کلام باشند. کلمه “do” به معنای عمل است!

بنابراین، مردان برای تولید مثل (در بسیاری از موارد، خودتان از طریق تولد پسر یا فرزند پسر)، نمی توانید ناتوان باشید و باید بتوانید به زاویه 90 درجه برای نفوذ به غار مقدس زندگی (واژن، یونی). آلت تناسلی در حالت نعوظ در 90 درجه به صورت ارتعاشی رمز عبور مخفی را به غار مقدس زندگی اعلام می کند که رمز عبور “باز کن، کنجد” بود که مربوط به کلمه Kemetic (مصر باستان) seshemu بود که به معنای “رابطه جنسی” بود. علامت هیروگلیف seshemu آلت تناسلی بود که در یک نماد یونی قوس دار قرار داده شده بود.

بنابراین، چه چیزی باعث ناتوانی جنسی می شود؟ دلیل شماره یک بدون شک رژیم غذایی و سبک زندگی نامناسب است. مصرف بیش از حد گوشت (گوشت حیوان مرده)، لبنیات (پنجره یا مخاط گاو مایع) و نشاسته نقش اساسی در ناتوانی جنسی دارد. نشاسته تا حد زیادی باید اولین چیزی باشد که باید آن را به حال خود رها کنید تا ناتوانی جنسی را معکوس کنید. نشاسته چیزی است که توسط خدمات خشکشویی برای سفت کردن لباس های شما استفاده می شود. اگر نشاسته لباس شما را سفت می کند، فکر می کنید نشاسته با آلت تناسلی شما چه می کند؟ بنابراین غذاهای نشاسته ای خود (برنج سفید، ذرت زرد، سیب زمینی سفید و غیره) را کاهش داده یا قطع کنید. برنج قهوه ای یا وحشی (سیاه)، ذرت آبی و سیب زمینی های رنگی (قرمز، بنفش) بخورید.

گوشت و لبنیات چربی حیوانی و کلسترول را وارد بدن شما می کند که به شدت گردش خون را در بدن از جمله اندام تناسلی مردانه مختل می کند. آلت تناسلی یک اسفنج (ارگان متشکل از بافت) است که توسط وریدهای آلت تناسلی با گردش اکسیژن و جریان خون به آن نعوظ می‌شود و باعث تورم آن و ایجاد دور (گردی سر آلت تناسلی) می‌شود که در تحریک آلت تناسلی مهم است. واژن در هنگام رابطه جنسی یا عشق ورزی مردان آمریکایی عاقلانه هستند که از خوردن غذاهای پرچرب و روغن های چرب خودداری کنند. زندگی جنسی شما به آن بستگی دارد!

من نمی توانم خوردن تخم مرغ (تخم مرغ ماده) را فراموش کنم. تخم مرغ در بدن سمیت ایجاد می کند و همچنین باعث عدم تعادل هورمونی در مردان می شود.

پروتئین؟ منابع غیر طبیعی پروتئین (گوشت، تخم مرغ و غیره) باعث مسمومیت و اسید اوریک بیش از حد در بدن می شود. سوء استفاده از پروتئین عامل شماره یک ایجاد سرطان بر اساس مواد غذایی در بدن است. گوشت و لبنیات از نظر فنی چیست؟ پروتئین!

به‌عنوان وزیر خیابانی در آن روز یا در دوران هوشیاری جنینی‌ام، به مردان جوان آفریقایی-آمریکایی هشدار می‌دادم که برخی برندهای آبجو (انگلیسی قدیمی، سنت ایدس، و غیره) و مرغ سوخاری را که منحصراً در مناطق شهری سیاه‌پوست فروخته می‌شود را ترک کنند. به دلیل ماده شیمیایی “نیترات پتاسیم” که به شدت در این محصولات برای مهار نرخ زاد و ولد یا رشد جمعیت آفریقایی-آمریکایی هایی که توسط متخصصان اصلاح نژاد دولتی که به طور مخفیانه در صنایع غذایی کار می کنند، خواران بی فایده، مصرف ناپذیر یا نامطلوب تلقی می شدند، در این محصولات وجود دارد. زمانی از نیترات پتاسیم در غذای دستگاه های نظامی ایالات متحده استفاده می شد. نیترات پتاسیم معمولاً به عنوان “پتر نمک” شناخته می شود که باعث شل شدن آلت تناسلی می شود. دولت ایالات متحده این ماده را در غذای مردان نظامی مجاز کرد تا از میزان بالای تجاوز جنسی مردان نظامی آمریکایی به زنان خارجی جلوگیری کند. نیترات پتاسیم موضوع بسیار بحث برانگیزی است که برخی افراد موافق هستند که تأثیر نامطلوبی بر دستگاه مردانه (آلت تناسلی) دارد و برخی دیگر مخالف هستند. بر اساس تحقیقات من موافقم که در واقع تأثیر نامطلوبی بر دستگاه مردانه دارد.

می توانید باور کنید یا نه، اما امروزه ناتوانی جنسی در بین مردان آفریقایی-آمریکایی بسیار زیاد است. هنوز تعداد زیادی گل میخ و ماندینگو وجود دارد، اما تعداد زیادی توده ویلی هم وجود دارد. من خودم می دانم، زیرا من یک متخصص گیاهان دارویی هستم و درخواست های زیادی برای کمک در این زمینه از مردان، چه پیر و چه جوان دریافت می کنم. و بله، این مردان از موقعیت خود بسیار خجالت می کشند، زیرا ناخودآگاه می دانند که این یک عملکرد اولیه و اولیه است.

در حالی که نرخ ناتوانی جنسی مردان آفریقایی-آمریکایی این روزها بالا است، نرخ ناتوانی جنسی مردان سفیدپوست یا مردان اروپایی حتی بالاتر است. ناتوانی جنسی همیشه در بیشتر موارد یک بیماری لوکس بود زیرا این مردان ثروتمند بودند که می توانستند استیک بخورند، بهترین سیگار برگ ها را بکشند، بهترین درجه کوکائین را خرخر کنند و بهترین شراب ها را به صورت روزانه بنوشند. همه اینها نقش مهمی در ناتوانی جنسی داشتند.

کشیدن سیگار و ماری جوانا نعوظ را مختل می کند. محصول جانبی سیگار مونوکسید کربن است که میل ترکیبی با خون ده برابر بیشتر از اکسیژن است. سیگار و مواد مخدر باعث تخریب غده جنسی و دستگاه تناسلی می شود. نتیجه ناتوانی جنسی یا تعداد کم اسپرم است.

نوشیدن مشروبات الکلی باعث ضعف آلت تناسلی و همچنین انحطاط دستگاه تناسلی مردان می شود. به یاد داشته باشید، شراب آمریکایی با اتر (گاز خواب) و فرمالدئید (مایع مومیایی کردن) پردازش می شود. پس چگونه مردی برای عمل جنسی آگاه و زنده خواهد بود اگر چشمانش قرمز و آویزان (خواب آلود) باشد و آلت تناسلی او به دلیل سفت شدن در اثر مومیایی کردن غیرمستقیم نتواند نعوظ پیدا کند؟ بیلبوردها، به ویژه آنهایی که در مناطق شهری و جوامع هستند، همیشه مصرف الکل و رابطه جنسی را تبلیغ می کنند. درست است که در زمان مستی افراد رابطه جنسی زیاد اتفاق می افتد، اما این جنس چه کیفیتی دارد و خدای ناکرده چه نوع بچه ای از چنین جنس و حالات روحی به دنیا می آید؟

در طی یک دوره طولانی، مصرف الکل به شدت توانایی مرد را برای انجام عمل جنسی خراب می کند. این یک واقعیت ثابت شده است که الکل مهارت های حرکتی و هماهنگی، دو عملکرد مغز را مختل می کند و من همیشه گفته ام که مهم ترین اندام جنسی بین پای مرد یا زن نیست، بلکه بین گوش های آنها – مغز است! مغز موتور یا وسیله ای است که تمایلات جنسی را کنترل می کند.

آقایان نیز باید از پوشیدن لباس زیر تنگ (شلوار کوتاه) خودداری کنند و شروع به پوشیدن باکسر کنند. گردش خون ضعیف به دلیل خفه شدن بیضه ها علاوه بر ضعف آلت تناسلی (ناتوانی جنسی) منجر به کاهش تعداد و تولید اسپرم می شود.

و در نهایت، بی شک رابطه جنسی بیش از حد و بی معنی باعث انحطاط زودرس دستگاه تناسلی مردان می شود.