نان موز شکلاتی – اصل العمل مخفیانه مفید!


این اصل پخت نان موز شکلاتی فوق‌العاده شکلاتی، فوق‌العاده خفیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودت کار کن شدید ساده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای سرو صبحانه هر دو دسر فوق‌العاده است.

نان موز شکلاتی
آن را پین کنید

موثرترین نان موز شکلاتی

همراه خود منصفانه موارد مصرف کردن این اصل شکلاتی، به طور قابل توجهی واقعاً احساس خواهید کرد جاری مصرف کردن ترافل شکلاتی {واقعی} هستید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل عین جاری مخفیانه برای می توانید داشته باشید مثبت است!

برای به مقیاس عقب انرژی با بیرون خلاص شدن از شر سبک هر دو احساس، من بسته نرم افزاری بندی کرده ام 2 فنجان رادیکال موز له شده را در داخل نان موز شکلاتی {تیره} را انتخاب کنید و انتخاب کنید غلیظ بازسازی کنید.

رطوبت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی موز اضافه شده اصل وعده های غذایی را چنان ملایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذیذ می تدریجی کدام ممکن است قسم می خورید حتماً نیاز به مبتلا به چربی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر باشد یا نباشد. با این وجود از هر نظر اینطور نخواهد بود!

می توانید داشته باشید ممکن است همچنین ممکن است به طور اضافی این نان لیمویی وگان را دوست خوب داشته باشید

نان موز شکلاتی مفید

اصل العمل موز شکلاتی احتمالاً ممکن است کم چرب، {فیبر بالا}، با بیرون تخم خروس، با بیرون گلوتن، با بیرون روغن، فقط طبیعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون شکر تصفیه شده باشد یا نباشد.

که ممکن است یک پاداش فوق العاده است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکه های باقی مانده را می توان برای در برهه ای مرطوب، روزی کدام ممکن است به مقداری غذای آرام شکلاتی سریع خواستن دارید، منجمد کرد.

چه یک چیز احتمالاً ممکن است دلپذیرتر به همین دلیل نان موزی شکلاتی دوقلو خودت کار کن {مرطوب} باشد یا نباشد کدام ممکن است در هر زمان که کدام ممکن است بخواهید آن را کنار هم قرار دادن کنید؟

من تصمیمم را گرفتم این موارد منصفانه مشت چیپس شیرینی اضافه شده به روی آن اضافه کنم، هم برای فراهم کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم چون یک چیز به تماس گرفتن شیرینی تعداد زیاد {وجود ندارد}.

آن را برای صبحانه همراه خود اسموتی آووکادو هر دو توفو اسکرامبل بررسی کنید

بهترین دستور پخت نان موز شکلاتی تلخ

5 مفهوم اخیر سبک

کره ی بادوم زمینی شکلاتی: منصفانه {سوم} فنجان کره بادام زمینی ملایم شده را به خمیر اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید چهارمین فنجان روغن را در داخل اصل {زیر} {حذف} کنید.

چیپس شکلاتی موکا: نصف قاشق چایخوری به همین دلیل دانه های اسپرسو سریع را در داخل خمیر نان موز بریزید. بچشید، سپس اگر می‌خواهید سبک قدرتمند‌تری داشته باشید، اسپرسو را اضافه کنید.

شیرینی نارگیل: به همان اندازه نصف فنجان نارگیل رنده شده را به ترکیبی اضافه کنید. در داخل صورت آماده می توانید منصفانه چهارم قاشق چایخوری عصاره نارگیل نیز اضافه کنید. مناسب در گذشته به همین دلیل اینکه نان شکلاتی وارد فر شود، نارگیل بیشتری روی آن بپاشید.

نان موز نوتلا: غیر از روغن، به همین دلیل منصفانه {سوم} فنجان روغن فندق شکلاتی {خریداری شده} هر دو این اصل تولید نوتلا خودت کار کن بیشترین استفاده را ببرید. برای پشتیبانی احساس مفرح را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترد، می توانید به همان اندازه نصف فنجان فندق برشته شده له شده را نیز در داخل آن بریزید.

نان شکلاتی آلمانی: مناسب در گذشته به همین دلیل پخت، گردوهای ریز دانش شده، مینی شیرینی چیپسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نارگیل برشته شده را روی نان نان موز شکلاتی بپاشید.

طرز تهیه نان موز شکلاتی دوبل

مواد اصل وعده های غذایی

آنچه برای تولید نان شکلاتی خواستن دارید اینجا است: موز رسیده، پودر کاکائو شیرینی نشده، عصاره وانیل خالص، بیکینگ پودر، شیرینی کننده، نمک، جوش شیرینی، سرکه سفید هر دو سیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن هر دو شیر آب دلخواه.

مفهوم‌های اضافه شده غیر اجباری شامل می شود مشتی گردوی دانش شده، بادام هر دو گردوی دانش شده، خرمای خشک دانش شده، نصف قاشق چای‌خوری دارچین هر دو چیپس‌های شکلاتی اشاره کردن شده برای بازسازی آن به نان موز شکلاتی سه‌گانه است.

من عاشق بهره مندی از روغن نارگیل هستم. اما چه زمانی می‌خواهید آن را منصفانه اصل غذای با بیرون روغن مناسب کنید، می‌توانید به‌{راحتی} غیر از موز، ماست آسان هر دو یونانی، خامه تلخ، شیر آب دلخواه و حتی کره بادام هر دو کره بادام‌زمینی، گزینه جایگزین برای کنید.

آرد املایی، آرد سفید برای کل شما منظوره، آرد محیط دوسر، هر دو ترکیبی‌های پخت آرد با بیرون گلوتن مشابه با Bobs Red Mill در داخل اصل وعده های غذایی {کار} می‌کنند. من همین جا آرد نارگیل را کارآمد {نمی کنم}، در نتیجه خیلی خشک است.

من نان را همراه خود آرد بادام {امتحان} {نکردم}، متعاقباً قادر نیستم آن را همین جا کارآمد کنم. با این وجود، نان موز آرد بادام اشاره کردن شده در داخل اصل {زیر} شگفت آور است. من {امیدوارم} بلند مدت در دید آن را همراه خود منصفانه {نسخه} شکلاتی تطبیق {دهم}. گوش به زنگ باشید!

خوانندگان این کوکی‌های شکلاتی مفید را نیز دوست خوب دارند

نان موز شکلاتی وگان نرم

طرز تولید نان موز شکلاتی

نیازی به میکسر هر دو ترکیبی کن نخواهد بود. می توانید داشته باشید فقط چرخ دنده نان موز را همراه خود هم ترکیبی کنید، خمیر را در داخل منصفانه تابه بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل صورت آماده، چیپس های شیرینی را روی آن اضافه کنید. در داخل فر بپزید، سپس به حداقل رساندن بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات خوبی داشته باشید. سبک آن روز بعد حتی سالم تر است!

برای تولید اصل پخت، فر را به همین دلیل در گذشته همراه خود دمای 350 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید. منصفانه کپک نان 9×5 را چرب کنید هر دو روی آن را همراه خود کاغذ روغنی بپوشانید. کپک کنار هم قرار دادن شده را جدا بگذارید.

موز له شده، شیرینی کننده، عصاره وانیل خالص، سرکه، را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن هر دو شیر آب دلخواه را در داخل منصفانه کاسه عظیم ترکیبی کنید.

آرد، پودر کاکائو، جوش شیرینی، بکینگ پودر، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مینی چیپس های شکلاتی غیر اجباری را همراه خود هم ترکیبی کنید. من واقعاً دوست دارم این {کار} را در داخل منصفانه کاسه به صورت جداگانه مشارکت در {دهم} به همان اندازه به همین دلیل یکنواخت ترین ترکیبی آرامش خاطر حاصل کنم، با این وجود اگر می خواهید در حقیقت می توانید آن را منصفانه نان موزی منصفانه کاسه ای مناسب کنید.

چرخ دنده {مرطوب} را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده خشک را همراه خود هم ترکیبی کنید به همان اندازه فقطً ترکیبی شوند. سپس خمیر را به طور مساوی در داخل کپک نان پهن کنید. برای فراهم کردن، من واقعاً دوست دارم تکه های شکلاتی بیشتری روی آن بپاشم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها خواهند شد را در داخل بالای ترافل شکلاتی استرس {دهم}.

کپک را روی کابینت مرکز فر قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 45 {دقیقه} بپزید. فر را خاموش کنید با این وجود در داخل را از هر نظر باز نکنید. {اجازه} دهید نان موز شکلاتی 10 {دقیقه} اکنون نیست در داخل فر بسته نرم افزاری نگه دارد.

به همین دلیل فر بیرون کنید. مال من همه وقت بعد به همین دلیل این زمان مشارکت در می تواند باشد. بسته نرم افزاری به قله را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای محل اقامت می توانید داشته باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه خواه یا نه فر می توانید داشته باشید کالیبره شده است هر دو 9، ممکن است به طور اضافی فر می توانید داشته باشید ادامه دارد پخته نشده به تذکر برسد. اگر اینطور است، فر را بازهم دوباره براق کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به پختن با آن همراه باشید به همان اندازه روزی کدام ممکن است خلال دندانی وسط نان موز قرار دانش شده است، {عمدتا} تازه بیرون از در بیاید.

{اجازه} دهید دسر موز سرماخوردگی شود در گذشته به همین دلیل اینکه روی آن را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فضایی برای خروج هوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید رطوبت باقی بگذارید. اگر می توانید استقامت کنید، از نزدیک کارآمد می کنم بگذارید منصفانه ساعت شب نگه دارد، چه روی پیشخوان هر دو در داخل یخچال، در نتیجه سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس آن روز بعد ده برابر سالم تر است.

این نان کدو حلوایی شکلاتی را نیز بررسی کنید

چگونه بهترین نان موز شکلاتی را درست کنیم

رهنمودها ذخیره سازی

بقیه نان موزی مثبت است کدام ممکن است آن را منصفانه شبه روی پیشخوان بگذارید. روی نان را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطمینان داشته باشید کدام ممکن است دهانه کوچکی برای خروج هوا باقی می‌گذارید، در نتیجه بین فوق {مرطوب} را انتخاب کنید و انتخاب کنید صمغی تمایز زیادی ممکن است وجود داشته باشد.

در نتیجه چرخ دنده شریر شدنی، سالم تر است بقیه وعده های غذایی را بعد به همین دلیل در برهه ای در داخل یخچال حفظ کنید. مناسب مشابه با نان موزی عادی، این اصل وعده های غذایی نیاز به حدود 4 به همان اندازه 5 روز اندازه بکشد.

اگر بعد به همین دلیل این مدت زمان ادامه دارد نان موز شکلاتی باقی مانده بود، نان را به حداقل رساندن دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه سه ماه در داخل ظرف درپوشی فریز کنید. منصفانه تکه پوسته بین لایه ها قرار دهید به همان اندازه به حداقل رساندن ها به هم نچسبند.

یکی از ساده ترین راه ها برای آب کردن نان موزی منجمد اینجا است کدام ممکن است ظرف را به همین دلیل ساعت شب در گذشته به یخچال منتقل کنید. صبح، به حداقل رساندن های شیرینی را بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل مایکروویو هر دو تابه هر دو در داخل فر خوب و دنج کنید.

نان موز هویج

اصل العمل های تا حد زیادی نان موز

نان موز مفید

کلوچه موز

نان موز کدو تنبل

ترافل هویج نان موز

نان موز وگان

در داخل نخست، ویدیوی اصل پخت نان موز شکلاتی را تماشا کنید

طرز تهیه نان موز شکلاتی سالم (بهترین دستور غذای گیاهی آسان)
 • 2 فنجان ها موز له شده مقدار بیش از حد از رسیده
 • 2 1/2 قاشق چایخوری عصاره وانیل خالص
 • 1 قاشق غذاخوری سرکه سفید هر دو سرکه
 • 1/4 فنجان روغن هر دو شیر آب دلخواه
 • 3/4 فنجان شربت افرا خالص، عسل هر دو آگاو
 • 1 3/4 فنجان املای، آرد سفید، محیط دوسر هر دو باب (هر دو این نان موز آرد بادام را مناسب کنید)
 • 1/2 فنجان پودر کاکائو شیرینی نشده
 • 2 قاشق غذاخوری کاکائو هلندی هر دو غیر معمولی اضافه شده
 • 1 قاشق چایخوری جوش شیرینی
 • 3/4 قاشق چایخوری {هر} کدام: بکینگ پودر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک
 • غیر اجباری 1/2 فنجان چیپس شیرینی نوزاد
 • {نسخه} روغنی غنی تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس بهتری خواهد بود، احتمالا. {نسخه} با بیرون روغن انرژی کمتری ممکن است داشته باشد. متعاقباً حساب کردن ترجیح سفارشی می توانید داشته باشید دارد.فر را همراه خود دمای 350 فارنهایت خوب و دنج کنید. منصفانه کپک نان 9×5 را چرب کنید. جاده همراه خود منافذ و پوست. 5 ماده اول را در داخل منصفانه کاسه هم بزنید. باقیمانده چرخ دنده را در داخل منصفانه کاسه به صورت جداگانه هم بزنید، سپس خیس را در داخل خشک بریزید. آنقدر هم بزنید به همان اندازه یکدست شود. به طور مساوی در داخل کپک نان منتشر شده کنید. در داخل صورت آماده، تکه های شیرینی بیشتری روی آن بپاشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرس دهید. 45 {دقیقه} بپزید، سپس فر را خاموش کنید با این وجود مشارکت در ندهید حتی یک نقطه در داخل را باز کن! در گذشته به همین دلیل درآوردن {اجازه} دهید ۱۰ {دقیقه} اکنون نیست در داخل فر دربسته نگه دارد. (اگر آنها ادامه دارد نیم پز نشده است، فر را بازهم دوباره براق کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پخت را با آن همراه باشید – {هر} 5 {دقیقه} یکبار آن را چک کنید – به همان اندازه روزی کدام ممکن است خلال دندانی وسط قرار دانش شده {عمدتا} تازه بیرون از در بیاید.) بگذارید سرماخوردگی شود، سپس خیلی باز نشده بپوشانید هر دو منصفانه ساعت شب در گذشته به همین دلیل به حداقل رساندن ارائه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرو کنید. می توانید استقامت کنید، در نتیجه سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس روز بعد ده برابر سالم تر است!تفسیر جزئیات مصرف شده
hello-breakfast-recipes.png

داده ها تا حد زیادی دانستن درباره کتاب الکترونیکی تهیه شام

اصل العمل های شیرینی مفید

براونی کره بادام

برانی ها ی سیب زمینی شیرینی

دستور تهیه کیک شکلاتی بدون آرد بدون کربوهیدرات وگان مخفیانه

ترافل کتو

براونی شکلاتی وگان

براونی وگان

بمب های چربی

بمب های چربی ها

جو وگان شبانه

محیط منصفانه شبه

پودینگ چیا شکلاتی

اصل العمل پودینگ چیا

دستور تهیه موس شکلاتی آووکادو

موس شکلاتی آووکادو