نان کتو لیمو – در حالی که نداشتن به آرد نارگیل!


این نان لیمو شیرینی را برای عالی صبحانه مفید هر دو عالی دسر با بیرون شکر بررسی کنید.

دستور تهیه نان کتو لیمو
آن را سنجاق کنید

همراه خود سبک لیموی پرخطر، {هر} لقمه ای در داخل دهان خواهید داشت آب می تواند.

نان لیمویی سنتی احتمالاً فقطً با بیرون لبنیات، با بیرون گلوتن، با بیرون روغن، کم کربوهیدرات، پالئو را انتخاب کنید و انتخاب کنید وگان باشد یا نباشد، در حالی که نداشتن به آرد نارگیل.

باقی مانده ها هم عالی یخ می زنند! فقط قبلی پایین تر را به دلیل فریزر بیرون از در بیاورید به همان اندازه {هر} روزی کدام ممکن است هوس سبک عالی نان لیمو استارباکس کردید، با بیرون آرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر اوقات خوبی داشته باشید.

اصل ارائه شده به دلیل نان کدو تنبل کتو

دسر بدون قند نان لیمو

لیموناد با بیرون شکر

من برای اولیه موارد نان لیمو کتو مناسب کردم کدام ممکن است پاپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادرم قبلی ماه پیش برای جلب رضایت آمدند.

اگرچه هیچ عالی به دلیل آنها خواهند شد رژیم کتو ندارند، با این وجود سعی می کنند بر انواع کربوهیدرات های سفید هر دو تصفیه شده ای کدام ممکن است خوردن می کنند نظارت کنند. غذای {مورد علاقه} مامان من کلوچه های Oreo است را انتخاب کنید و انتخاب کنید پدرم به سادگی احتمالاً 2 فنجان برنج را همراه خود شام بخورد.

این اصل العمل لیموناد کم کربوهیدرات را وارد کنید کدام ممکن است غیر از آرد گندم به دلیل آرد بادام استفاده می کند از.

خواهد شد عاری به دلیل شربت ذرت، صمغ گوار، صمغ زانتان، ماست، روغن نخل را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن سویا است کدام ممکن است همه شما {اینها} موادی هستند تخصصی ایجاد می کند این اصل پخت لیموی استارباکس پیدا خواهید کرد.

ما سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس اصل وعده های غذایی را کدام ممکن است بازگشت به دسر لیمو است، رفیق داشتیم.

ش نیز ممکن است توانید نوار لیمو کتو مناسب کنید

دستور پخت نان لیمویی کم کربوهیدرات
نان کتو

طرز تولید نان کتو همراه خود لیمو

داروها را مخلوط کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی کپک نان 9*5 اینچی را چرب کنید هر دو روی آن را همراه خود کاغذ روغنی بپوشانید.

فر را همراه خود دمای 325 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید. تمام اجزا نان لیمویی با بیرون گلوتن را در داخل عالی کاسه عظیم ترکیبی کنید. هم بزنید به همان اندازه عالی ترکیبی شوند.

ترکیبی را در داخل کپک نان کنار هم قرار دادن شده بریزید. دسر لیمویی را در داخل طبقه مرکز فر به مدت زمان 1 ساعت بپزید. پس به دلیل این مدت زمان، نیاز به به خوبی پخته شود، با این وجود همچنان {مرطوب} را انتخاب کنید و انتخاب کنید متراکم باشد یا نباشد، در نتیجه اصل پخت نان های کم کربوهیدرات احساس غلیظ تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مرطوب} تری نسبت به اصل پخت نان لیمویی عادی دارد.

اگر {اجازه} دهید نان لیمو کتوژنیک در گذشته به دلیل اینکه همراه خود چاقو احاطه سینی فر را بچرخانید فقط سرماخوردگی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس آن را در داخل بشقاب بریزید، دیده شده است اید کدام ممکن است به دلیل انصراف مصرف کردن هر دو 2 نیم شدن آن توقف می تدریجی.

برای نان لعاب لیمو، مفهوم های اصل پخت فراست را در داخل {زیر} ببینید.

شیرین را می توان عالی شبه بیرون از در گذاشت، همراه خود {دستمال} کاغذی هر دو عالی تکه مواد پوشانده شد. در داخل مرحله بعد، بقیه وعده های غذایی را به همان اندازه 5 روز در داخل یخچال در داخل عالی ظرف در داخل معامله بسته حفظ کنید. هر دو باقی مانده نان آرد بادام را پایین تر بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی هر دو 2 ماه در داخل فریزر بگذارید.

خوانندگان نان موزی را همراه خود آرد بادام نیز رفیق دارند

مواد تشکیل دهنده نان لیمویی کم کربوهیدرات

اجزا نان کتو لیمو

برای تولید این اصل به اسبابک ها {زیر} خواستن دارید: آب لیمو، منافذ و پوست لیمو، آرد بادام، شیرینی کننده، بکینگ پودر، نمک، تخم خروس هر دو تخم کتان، ماست هر دو خامه نارگیل.

منافذ و پوست لیمو می تواند حیاتی باشد، در نتیجه سبک لیموی زیادی را فراهم می کند، متعاقباً هنگام تولید نان بادرنجبویه حتما آن را اضافه کنید.

برای تولید منافذ و پوست لیمو لیمو را بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود رنده هر دو رنده منافذ و پوست لیمو را دانش کنید. هر دو منافذ و پوست میوه را همراه خود منافذ و پوست کن {سبزیجات} کنار کنید، سپس منافذ و پوست آن را همراه خود چاقوی نوک تیز ریز دانش کنید.

آرد بادام تنها واقعی آردی است کدام ممکن است {امتحان} کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای این اصل توصیه شده می کنم. بعد از همه، می‌توانید همراه خود پاسخگویی خودتان همراه خود آردهای نه آزمایش کنید، اگرچه ممکن است به طور اضافی در میان اندازه گیری‌گیری‌ها ممکن است بخواهید تنظیم داشته باشند به همان اندازه اصل پخت حرکت تدریجی.

به عنوان تصویر، تصور می کنم امتحان و مبادله آرد نارگیل غیر از آرد بادام دلالت بر آن دارد کمتر از نیاز به مایع اضافه شده به اصل وعده های غذایی اضافه کنید.

ماست آسان هر دو لوسیون نارگیل به نان کتو را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیموناد رطوبت می بخشد. برای اصل العمل با بیرون شکر به دلیل ماست شیرینی نشده بیشترین استفاده را ببرید. ماست طبیعی نیز مفید به نظر می رسد.

برای نان لیمویی با بیرون ماست، به دلیل {مقدار} مساوی خامه نارگیل هر دو نیمه غلیظ تر آن روی عالی قوطی شیر آب نارگیل بیشترین استفاده را ببرید.

نان کتو با لیمو

مفهوم های فراستینگ نان لیمو

می‌توانید نان کتو را همراه خود لیموناد منجمد نشده هر دو همراه خود کره ذوب شده، کره نارگیل، کره ذوب شده، کره نارگیل، چسبناک خامه‌ای {پر شده} هر دو چسبناک وگان خودت کار کن خواستن کنید.

هر دو نان لیمویی با بیرون شکر را همراه خود ½ فنجان پودر شکر هر دو پودر اریتریتول کدام ممکن است همراه خود 1 قاشق غذاخوری شیر آب هر دو آب لیموی {انتخابی} خواهید داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1/8 قاشق چای خوری عصاره وانیل خالص به صورت لعاب در داخل بیاید، ترکیبی کنید.

ویدیوی اصل پخت نان کتو لیمو را در داخل نخست تماشا کنید

طرز تهیه نان لیمو و آرد بادام
  • 2 عینک آرد بادام (بدون هزینه، این نان لیمویی وگان را بررسی کنید)
  • 1/3 فنجان شیرینی شیرینی (با بیرون شکر، من عاشق لاکانتو هستم)
  • 1 قاشق سوپخوری پودر خمیرمایه
  • 1/2 قاشق چایخوری نمک
  • 2/3 فنجان ماست آسان هر دو خامه نارگیل
  • 1/4 فنجان آب لیمو
  • 3 تخم خروس هر دو تخم کتان
  • 1 قاشق سوپخوری منافذ و پوست لیمو
  • عالی کپک نان 9×5 را چرب کنید هر دو روی آن را همراه خود کاغذ روغنی بپوشانید. فر را همراه خود دمای 325 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید، همه شما داروها را هم بزنید به همان اندازه یکدست شود. درون ماهیتابه بریزید. به مدت زمان 50 {دقیقه} بپزید. من دیده شده است‌ام کدام ممکن است {اجازه} دهید نان لیمویی کتوژنیک فقطً سرماخوردگی شود، در گذشته به دلیل اینکه همراه خود چاقو در اطراف آن را بچرخانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نان را بیرون از در بیاورید، به دلیل دور شدن آن آرامش خاطر حاصل می‌تدریجی، در نتیجه اصل وعده های غذایی قابل توجه {مرطوب} را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملایم است! روی نان لیمویی را می توان به صورت باز نشده پوشانده را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی شبه رها کرد. هر دو بقیه وعده های غذایی را به همان اندازه 5 روز در داخل یخچال بگذارید هر دو به همان اندازه 2 ماه دانش کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فریز کنید. حتماً منافذ و پوست لیمو را اضافه کنید در نتیجه سبک لیمو زیادی را فراهم می کند.تبصره اطلاعات خورده شدن

اصل العمل های ساده صبحانه کتو

بهترین مافین کتو بلوبری کم کربوهیدرات

مافین بلوبری کتو

فراپوچینو خامه ای منجمد خانگی - تنها با 5 ماده و یک مخلوط کن

اصل پخت فراپوچینو

بهترین دستور پخت پنکیک کتو کم کربوهیدرات

پنکیک کتو

مافین کتو مرگ شکلاتی

پنکیک کتو

دستور پخت پودینگ چیا که از شیر جو دو سر خانگی استفاده می کند

اصل العمل های پودینگ چیا

دستور تهیه اسموتی خامه ای آووکادو

پوره آووکادو