نقد و بررسی جارو شیطان Dirt Devil

جارو شیطان کثیفی یک مفهوم جالب است و جایگزین جارو قدیمی قدیمی می شود.

همانطور که از نامش پیداست، Dirt Devil Broom یک جاروبرقی است که بسیار شبیه به جارویی است که در حین جارو کردن مک می کند. بی سیم و بدون کیسه، برای انواع کف های سخت بهترین است.اما جاروی جاروبرقی شیطان کثیف تخصص موی حیوانات خانگی است.

بررسی ویژگی ها

* موتور قدرتمند 9.6 ولتی که خاک روی زمین را می مکد

* 60 درصد مکش بیشتر نسبت به مدل های قبلی

* سوئیچ پایی روشن/خاموش راحت

* 3-1/2 پوند

* جاروبرقی و جارو، همه در یک دستگاه

* بی سیم، بدون سیم های مزاحم برای ضربه زدن

* لیوان کثیفی شفاف باعث می شود وقتی پر است به راحتی دیده شود

* لبه برس اضافی باعث می شود مکان های صعب العبور تمیز شوند

*قابل شارژ

جارو شارژی Dirt Devil به دلیل وزن کم، مانور دادن بسیار آسانی دارد، اما این بدان معنا نیست که قدرت آن کم است. می توان از آن برای تمیز کردن کامل کاشی، لمینت، چوب های سخت و مشمع کف اتاق استفاده کرد. جارو در رنگ های مختلف نیز موجود است و دارای 1 سال گارانتی می باشد.

فواید

جارو شارژی جاروبرقی و جارویی می باشد. استفاده از آن بسیار راحت است زیرا سبک وزن، بی سیم و بدون کیسه است. نگهداری و شارژ آن آسان است. ما جاروبرقی جارویی را نیز دوست داریم زیرا سطوح مختلف را تمیز می‌کند و مناطقی که دسترسی به آن‌ها سخت است به راحتی با لبه‌های برس اضافی پاک می‌شوند.

عیب

Dirt Devil Broom یک سیستم نسبتا کوچک است و برای تمیز کردن کل خانه شما طراحی نشده است. لکه ها و فرش ها را هم نمی توان با جاروی شیطان خاک پاک کرد. به یاد داشته باشید که این جاروبرقی نوآورانه قرار نیست جایگزین جاروبرقی شما شود. این برای جایگزینی جارو شما و از بین بردن دردسر خم شدن طراحی شده است.

نتیجه

جارو انتخاب خوبی برای کارهای کوچک نظافت روزانه است. استفاده از آن بسیار آسان است و راحتی جارو و قدرت جاروبرقی را دریافت می کنید.