نمایش پخت بزرگ بریتانیایی تاثیرگذارترین نمایش واقعی دهه گذشته است


وقتی سری جدید Hulu را منتشر کردم یک دوجین نانوا من اخیراً با یک احساس قریب به اتفاق دژاوو برخورد کردم. کمرا بازیگر حبابی ، تامرا موری-هاسلی و سرآشپز مشهور بیل یوسس ، گروهی از نانواها را در مسابقه ای زیبا ، پاستلی رنگ ، در فضای باز و پر از سازه های شبیه چادر و یک سری لحظات سرگرم کننده قرار دادند. من تعجب کردم که آیا به نحوی با نسخه آمریکایی آن برخورد کرده ام نمایش بزرگ پخت بریتانیا، قبل از اینکه به خاطر بیاورم ، ABC به معنای واقعی کلمه از قبل وجود دارد نمایش بزرگ پخت آمریکاییبه و بی بی سی بیش از حد واضح است پختن نامیده می شود spin-off با بازی مری بری بهترین آشپز خانگی در انگلستانبه

نمایش بزرگ پخت بریتانیاتأثیر TV Food آنقدر زیاد است که نمایش معماری جدید برای پخت Netflix ، پختن غیر ممکن است، فارغ التحصیل – اندرو اسمیت – به عنوان میزبان و داور. نادیا حسین ، چتنا ماکان و روبی تاندو تنها برخی از دیگران هستند نمایش پخت عالی بریتانیایی برجسته ، که پس از گذراندن وقت در چادر در جهان غذا شهرت یافتند.

با این حال ، فقط مسابقات پخت نان الهام بخش نبود نمایش بزرگ پخت بریتانیافرمول ، استعداد یا خلق و خوی مسابقه صنایع دستی NBC من انجامش میدم، مسابقه دمیدن شیشه Netflix منفجر شد، HBO Max’s سفال بزرگ ریخته شد، و حتی آخرین فصل های Bravo مسیر پروژه و سرآشپز برتر آنها به وضوح از ضربه بین المللی فاصله گرفته اند. (دو مورد اخیر بازتاب های جدیدی را در فصول اخیر نشان دادند ، که در آن شرکت کنندگان از یکدیگر به شیوه GBBS از طریق پشت های خودخواهانه سالهای اولیه نمایش حمایت می کردند.)

چه دوستش داشته باشی و چه از آن متنفر باشی ، نمایش بزرگ پخت بریتانیا ممکن است م realityثرترین نمایش واقعی دهه گذشته باشد. و هیچ میزبان جدید ، داوران یا بحث های ناامید کننده نمی تواند آن را از سریال دور کند.

نمایش عالی بریتانیایی برای پخت با یک فنجان چای
عکس: Netflix

نمایش بزرگ پخت بریتانیا برای اولین بار در انگلستان به نمایش درآمد (مانند بریتانیای بزرگ پخت می شود) در سال 2010 و حدود پنج سال بعد ، او در رادار Anglophiles آمریکایی در PBS ظاهر شد و در Prime Video پخش شد. حساسیت متمدنانه این نمایش باعث شد او بلافاصله از سایر مسابقات مسابقه ای آشپزی متمایز شود. همانطور که شش سال پیش نوشتم: “برخلاف بسیاری از نمایش ها در ژانر خود ، نمایش بزرگ پخت بریتانیا در آشپزخانه وحشتناک سرآشپز اتفاق نمی افتد. در عوض ، همه چیز به یک چادر زیبا فرود می آید ، پر از مدرن ترین وسایل آشپزخانه در رنگهای پاستلی ، در وسط یک باغ زیبا انگلیسی … شرکت کنندگان در مسابقه فقط برای برنده شدن نیستند ، آنها اینجا هستند که واقعاً دوست پیدا کنند. به جای عقب نشینی معمولی که در تلویزیون واقعیت می بینیم ، شرکت کنندگان در یکدیگر ریشه دوانده و هنگامی که همه چیز خراب می شود درگیر می شوند. ”

چیزی که در سال 2015 انقلابی به نظر می رسید – اینکه کسی می تواند مسابقه پخت را که طبیعتاً مهربان است و اعتیاد آور است برگزار کند زیرا از نظر زیبایی آرامش بخش – تقریباً یک کلیشه در سال 2021 است. اولین تقلیدکنندگان موفقیت نمایش نسبتاً ارگانیک متولد شدند. Love Productions ، تیم پشت نمایش بزرگ پخت بریتانیا ، او را همراهی کرد سفال بزرگ ریخته شد و (امکان پخش در آمریکا غیرممکن است !!!!) * زنبور عسل خیاطی بزرگبه به طور طبیعی ، نسخه های خارجی موفقیت آنها به زودی در سراسر جهان ظاهر شد. وقتی بی بی سی تمدید نکرد نمایش بزرگ پخت بریتانیا، این مجموعه در کانال 4 / Netflix منحصر به فرد شد و بی بی سی آنچه را که امیدوار بود بعنوان یک جانشین خوب معرفی شود ، راه اندازی کرد ، بهترین آشپز خانگی در انگلستان. (این است…خوب. در فصل 2 بسیار بهتر است ، اما به سختی می توان به نسخه اصلی دست یافت.)

مت در نمایشگاه پخت بزرگ بریتانیا با دست یورگن دست می دهد
عکس: Netflix

اما به زودی ، نمایش بزرگ پخت بریتانیاانرژی محبوب جهان برای احساس خوب تقریباً در همه مسابقات واقعیت نفوذ می کند. Masterchef Junior به نظر می رسد جلوتر از محل اصلی در caitgeist. زنجیره غذایی هنوز در برابر سرآشپزهای سخت پخته در برابر یکدیگر قرار دارد ، اما مانند مسابقات با موضوع جشن و سرآشپزهای دوستانه مانند بابی فلای برنده شد حاکم است اکنون تماشای یک نمایش واقعی و ندیدن آن دشوار است نمایش بزرگ پخت بریتانیاجایی در مخلوط چاپ کنید مسابقه کشیدن ممکن است ما را به کتابخانه ببرد ، اما به نظر می رسد ستاره های ماندگار با هم دوست هستند. من انجامش میدم به معنای واقعی کلمه است نمایش بزرگ پخت بریتانیااما صنایع دستی بهترین قسمت از جزیره عشق یا دایره آیا در حال تماشای دوست پسر گنگ … دوست دارید هستید؟ حتی واقعیت نمایش با موانع مانند کف گدازه است آنقدرها که مفهوم آن اجازه می دهد سخت یا معقول نیست.

ممکن است ما به عنوان یک فرهنگ بهتر شده باشیم ، اگرچه به عنوان فردی که در رسانه های اجتماعی زندگی می کند ، مطمئن نیستم که این درست باشد. اما آنچه مسلم است این است نمایش بزرگ پخت بریتانیا تأثیر بسزایی در دیدگاه ما در مورد دنیای تلویزیون واقعیت داشته است. زمانی که ژانری بر اساس تماشای حریم خصوصی افراد یا پاداش دادن به افراطی ترین شخصیت ها ساخته شده بود ، اکنون تلویزیون واقعیت مملو از نمایش هایی است که انسانیت ما را تأیید می کند. ما انتظار دارم شرکت کنندگان در حال حاضر به یکدیگر کمک می کنند و می خواهند زمانی که دوربین ها دیگر نمی چرخند با هم دوست شوند. طبیعی است که یک نمایش را در چادر ترتیب دهید. می بینیم نمایش پخت عالی بریتانیایی بورسیه تحصیلی به عنوان متخصص در صنعت خود.

که نمایش بزرگ پخت بریتانیا“ساده لوحي همه جا كه زماني انحرافي در تلويزيون واقعي داشت ، ثابت مي كند كه اين نمايش چقدر بازي را براي هميشه تغيير داده است. این و تمام نیمکت های پاستلی لعنتی در چادرهای بیرونی.

* من به عنوان یک فاضلاب جدید نگران این موضوع هستم!

دارم تماشا میکنم نمایش بزرگ پخت بریتانیا در نتفلیکس

دیدگاهتان را بنویسید