نکات مراقبت از پوست – غذا برای داشتن پوستی سالم چیست؟

جدا از مصرف غذای مناسب، پوست شما نیز به غذای مناسب نیاز دارد. به همین دلیل است که باید با استفاده از کرم های موجود در بازار که با پیری پوست، لکه های قهوه ای و چین و چروک مبارزه می کند، روی مواد غذایی برای پوست سالم سرمایه گذاری کنید.

محصولات مراقبت از پوست موضعی به عنوان غذا برای پوست سالم عمل می کنند و باید روزانه استفاده شوند. به عنوان یک مصرف کننده منتقد، باید بهترین غذاها را برای داشتن پوستی سالم بشناسید و نباید تحت تأثیر تبلیغات بی رویه سایر محصولات زیبایی گران قیمت در بازار که توسط به اصطلاح “متخصصان” تایید می شود، شوید.

برای تهیه مواد غذایی برای پوست سالم نیازی به هزینه گزافی ندارید. باور کنید یا نه، امروزه بسیاری از مرطوب کننده های پوست با مواد طبیعی در بازار وجود دارند که نیازی به مراجعه منظم شما به مرکز مراقبت از پوست ندارند، اما نتایج فشرده و موثری را برای شما به ارمغان می آورند.

یک ماده غذایی مهم برای پوست سالم که باید در هر محصول مراقبت از پوست وجود داشته باشد اسید هیالورونیک است که به عنوان یک چسب اتصال دهنده برای کلاژن و الاستین پوست عمل می کند. اسید هیالورونیک در فیتسنس واکامه کلپ دریایی ژاپن وجود دارد و پوست را هیدراته و جوان‌تر می‌کند.

Cynergy TK یکی از بهترین مواد غذایی است که ثابت شده است یکی از بهترین غذاها برای پوست سالم با توانایی آن در بازسازی کلاژن و الاستین و تحریک استحکام و کشسانی پوست است. با استفاده روزانه از این “غذا” پوستی، از پوستی مرطوب و عاری از اختلالات پیری (چروک، لکه های پیری و …) لذت می برید.

CoQ10 را نباید در جستجوی غذاهایی برای پوست سالم رها کرد زیرا منبع قوی آنتی اکسیدان های پوستی است که از بروز چین و چروک های زودرس و خطوط عمیق جلوگیری می کند. CoQ10 در واقع یک ماده طبیعی در پوست ما است، اما ما به مکمل های محصولات مراقبت از پوست نیاز داریم، زیرا تمایل داریم با افزایش سن کمتر از این ماده تولید کنیم.

یک عنصر خاص CoQ10 که باید در جستجوی محصولات زیبایی خود برجسته کنید Nano Lipobelle H Eq10 است. این مشتق از Co Q10 یک ماده مغذی است که عمیقاً در منافذ پوست فرو می رود و به طور موثر لکه های تیره و چین و چروک را از بین می برد.

مواد مغذی ذکر شده در بالا مواد غذایی ضروری برای داشتن پوستی سالم هستند و باید در محصولات مراقبت از پوست شما گنجانده شوند. اکنون که “رازها” را می دانید، اکنون می توانید بگویید که می توانید به یک رژیم غذایی کامل برای پوست خود دست پیدا کنید.

منتظر چی هستی؟ همین حالا به پوست خود غذا دهید و با استفاده از محصولات مراقبت از پوست طبیعی، سن واقعی خود را با داشتن پوستی جوان تر، انعطاف پذیر و سفت از دوستان خود پنهان کنید.