هنگام رژیم کاندیدا از مصرف عدس اجتناب کنید – چرا را اینجا بخوانید

بسیاری از مردم عدس را دوست دارند، من این را می دانم. اما چیزی که آنها نمی دانند این است که لنزها می توانند برای کسانی که عفونت قارچی یا کاندیدا نیز دارند مشکلات و درد ایجاد کنند. در این مقاله کیس زنانه مرتبط با لنز را به شما نشان می دهم. او احساس بهتری داشت و برای اولین بار بعد از 3-4 هفته برای ناهار بیرون رفت. او چند لقمه برنج سفید و مقداری سبزیجات در یک سس قهوه ای خورد. او بعد از آن احساس خوبی داشت.

او دوباره برای شام بیرون رفت و در یک رستوران هندی عدس، مقداری سیب زمینی و یک غذای اسفناج خورد. او بیش از حد خورد – یا چیزی! با سرماخوردگی و معده درد از خواب بیدار شد. در حالی که او در مورد آن هیجان زده نبود، خوشحال است که به اندازه کافی حساس است که بداند چه زمانی غذا برای من خوب نیست. او اخیراً واکنش‌های فوری نسبت به برخی غذاها داشته است که حدود یک ماه قبل از خوردن دوباره از آنها اجتناب می‌کند.

به نظر من لنز می تواند مشکل آنها باشد. باید از مصرف آنها در رژیم های کاندیدا تا مراحل بسیار بعدی که بهتر درمان می شوید اجتناب کنید. یکی از دلایل این است که آنها دارای اسید اگزالیک زیاد هستند و دلایل گوارشی دیگری نیز وجود دارد.

من می دانم که بسیاری از مردم عدس را دوست دارند، اما برای مدتی باید آن را رها کنید، اگرچه احتمالاً قبلاً آن را خورده اید و هیچ واکنشی نشان نداده اید. یا شاید با خوردن *فقط* عدس و مقداری پاپد (ساخته شده از عدس) واقعاً احساس خوبی داشتید. شاید این به اختلاط این همه نوع غذا مربوط می شد.

چیز دیگری هم هست، در مورد لوبیا است. کتابی که در این مورد خوانده‌ام، و تمام شب سعی می‌کردم آن را «دیوانه‌کننده» بیابم، می‌گوید فردی که پاک‌سازی کاندیدا را شروع می‌کند، نباید لوبیا بخورد، مگر اینکه برای اولین بار «اولین جوانه زده» شود. سپس، وقتی روده آنها قوی تر می شود و با پاکسازی خود پیشرفت می کنند، می توانند دوباره آنها را به داخل اضافه کنند. با این حال، کتاب در مورد لنزها می گوید که آنها نباید پس گرفته شوند – و برای همیشه متوقف خواهند شد.