وبینار آینده در مورد ویتامین K و دستور العمل برای مک و پنیر گیاهی


وبینار بعدی من در مورد ویتامین K است. این وبینار برای سلامت استخوان، مغز و قلب تبلیغ شده است، اما آیا مکمل های ویتامین K به شما کمک می کند؟ برای پیچیده تر کردن مسائل، انواع مختلفی از ویتامین K وجود دارد: ویتامین K1 در سبزی ها متمرکز شده است و نوعی ویتامین K2 در محصولات حیوانی یافت می شود. آیا ما به هر دو نیاز داریم؟ آیا برای تبدیل از یکی به دیگری باید به یک میکروبیوم سالم تکیه کنیم؟ آیا باید یک غذای لزج و تخمیر شده به نام ناتو بخوریم؟

با من در یک وبینار زنده 60 دقیقه ای در 7 اکتبر ساعت 2 بعدازظهر به وقت شرقی به من بپیوندید تا همه چیزهایی را که می خواستید در مورد ویتامین K بدانید.

 

نکات کلیدی: چربی اشباع شده

چربی اشباع شده – نوعی چربی که در دمای اتاق جامد است – بیشتر در محصولات حیوانی مانند گوشت های چرب و لبنیات یافت می شود. مدت‌هاست که می‌دانیم چربی‌های اشباع کلسترول را افزایش می‌دهند و به قاتل شماره یک ما یعنی بیماری قلبی کمک می‌کنند. همچنین بر مقاومت به انسولین تأثیر می گذارد و می تواند منجر به بیماری های دیگر شود. صبر کن. گفتم بیشتر در محصولات حیوانی یافت می شود، اما در مورد آن شیشه روغن نارگیل در کابینت شما که در دمای اتاق نیز جامد است، چطور؟ چربی های اشباع شده. ببینید من در مورد چربی های اشباع شده حیوانی و گیاهی چه می گویم صفحه موضوع.

دستور غذا: سبزیجات مک و پنیر

لبنیات منبع شماره یک چربی اشباع شده در ایالات متحده است، اما خوشبختانه راه های زیادی برای تهیه نسخه های گیاهی غذاهای سنتی مملو از لبنیات وجود دارد. چرخشی چلیپایی روی ماکارونی و پنیر، این دستور غذای راحت را به سطحی کاملاً جدید می برد و راهی خوشمزه برای بررسی چند وعده از آن است. چک لیست روزانه دوجین. این دستور غذا از کریستینا، مدیر تغذیه و استراتژی رسانه های اجتماعی ما تهیه شده است. دستور تهیه رایگان را دریافت کنید اینجاو ویدیویی در مورد نحوه ساخت آن در ما تماشا کنید اینستاگرام.

راهنمای غذا خوردن مبتنی بر شواهد اکنون به زبان اسپانیایی

من هیجان زده هستم که اعلام کنم محبوب ماست راهنمای غذا خوردن مبتنی بر شواهد اکنون به دو زبان جدید در دسترس است. این منبع شامل اطلاعاتی در مورد سیستم تغذیه چراغ راهنمایی، Daily Dozen، منوهای نمونه و موارد دیگر است. در مورد آن بخوانید و یک نسخه دیجیتال را دانلود کنید اینجا. شما همچنین می توانید نسخه های چاپی را سفارش دهید انگلیسی و اسپانیایی فقط با هزینه چاپ و ارسال امروز با اهدای کمک مالی به ما در ادامه ایجاد این منابع سرگرم کننده و مفید کمک کنید!

NutritionFacts.org در سراسر جهان

آیا می دانستید که هر ویدیو NutritionFacts دارای زیرنویس به زبان انگلیسی و انواع زبان های دیگر است که توسط داوطلبان ما تهیه شده است؟ نحوه دسترسی به آنها را بیاموزید و سایر تنظیمات پخش همچنین، اطلاعات مهم را ببینید در مورد منابع ترجمه شده ما

در نظر بگیرید که با داوطلب شدن، به برنامه رایگان Daily Dozen ما در دسترس‌تر برای مردم سراسر جهان کمک کنید کمک به ترجمه در زبان شما.

 

سه ویدیوی برتر

کیمچی خانگی در شیشه ها در آشپزخانه سفید روشننقش کیمچی و هلیکوباکتر پیلوری در سرطان معده

چه چیزی پاشنه آشیل را در برخی رژیم های غذایی آسیایی توضیح می دهد؟

 

 

پزشک فشار خون و نبض را با کلیپ برد اندازه گیری می کندچرا بیمه های سلامت تغذیه سالم تر را تشویق نمی کنند؟

چرا بیشتر پرداخت کنندگان در مراقبت های بهداشتی از خوردن گیاهی استقبال نمی کنند؟

 

تصویر آبی از سیستم گردش خونبهترین رژیم غذایی برای درمان فیبریلاسیون دهلیزی

برای کاهش خطر ابتلا به آفیب از چه غذاهایی باید استفاده کنیم و از آنها اجتناب کنیم؟

 

 

پرسش و پاسخ زنده 6 اکتبر

تصویر دکتر گرگرمن هر ماه یک پرسش و پاسخ زنده درست از روی تردمیل انجام می دهم و مورد بعدی 6 اکتبر است!

در ساعت 3 بعد از ظهر به وقت شرقی، ما را هماهنگ کنید فیس بوک صفحه، یوتیوب کانال، یا (جدید!) به طور مستقیم در NutritionFacts.org.

می توانید پیوندهایی به پرسش و پاسخ های زنده قبلی بیابید اینجا در NutritionFacts.org. اگر این کافی نیست، به یاد داشته باشید، من دارم پادکست صوتی برای همراهی با شما نیز