وزغ در داخل دهانه – کودک های مفید


صبح کودک هایتان را همراه خود پروتئین مفید و نان نگاهی به غلات فشرده همراه خود خوب وزغ به زودی و پر از سرگرمی در داخل دهانه تنظیم کنید.

تخم مرغ در سبد صبحانه

دقیق معادل همه شما اشخاص حقیقی به اندیشه‌های صبحانه سودمند، کسی هم به قبلی اندیشه صبحانه مفید و سرشار به دلیل پروتئین در داخل چرخ محل اقامت‌اش می خواهد. Toad in the Hole خوب اصل غذای فریبنده، به زودی و متعادل است کدام ممکن است کودک های بدست آورده اید را در پایان همراه خود غذای سودمند به دلیل محل اقامت بیرون از در می آورد.

همراه خود میوه معاصر همراه با، مقداری ماست و حتی {سبزیجات} سرو کنید (در نتیجه {سبزیجات} برای صبحانه خارق العاده هستند و ما به دلیل دنبال کنندگان عظیم بدست آمده این گروه غذایی بسیار مهم در داخل اول صبح هستیم!)

تخم مرغ ها در یک سبد روی یک بشقاب سفید با یک کاسه ماست و موز

راه به خوب قورباغه در داخل دهانه دقیق کنیم

اگر سه ماده، خوب سینک وجود دارد و یک وجود دارد فنجان نوشیدنی دارید، می توانید خوب قورباغه را در داخل 5 {دقیقه} در داخل دهانه دقیق کنید.

به دلیل خوب پارچ نوشیدنی برای تعیین دهانه در داخل مرکز خوب تکه نان سبوس دار بیشترین استفاده را ببرید، سپس نان را در داخل خوب تابه جیر جیر و کره ای قرار دهید. می توانید تکه نان کروی را نیز در داخل تابه بریزید هر دو آن قرار است را در داخل توستر بیندازید!

تخم خروس را در داخل دهانه نان بشکنید و بگذارید دم بکشد. {در این} مرحله بدست آورده اید خوب تصمیم گیری در مورد دارید. می توانید به پختن وزغ در داخل دهانه با آن همراه باشید به همان اندازه سفیده پخته شود و زرده ادامه دارد مایع باشد یا نباشد (درست مثل تخم خروس آفتاب زده)، هر دو می توانید {به آرامی} نان و تخم خروس را برگردانید به همان اندازه دو طرف تخم خروس بپزد. کودک های من می روم ترجیح می دهند به دلیل هر طرف پخته شود.

نکته ای تقریباً در مورد حفاظت وعده های غذایی هنگام تهیه شام برای جوانان: حدود 1 در داخل 20000 تخم خروس نپخته شامل میکرو ارگانیسم سالمونلا است. این عدد فوق العاده کم است، با این وجود ممکن است علاوه بر این در داخل فراهم کردن تخم خروس مایع به فرزندانتان واقعاً احساس {راحتی} نکنید. خوبه! به ساده اون توله رو برگردون اگر کودک‌های بدست آورده اید {هر} به دلیل قبلی گاهی تخم‌خروس را رفیق دارند، آن قرار است را با بیرون نشان دادن در داخل بشقاب به {حرکت} درآورید و نان نگاهی به اضافه شده را در داخل آن قرار است غذای پنیری فرو کنید.

یکی نان را در زرده تخم مرغ فرو می کند

ترفندهایی برای وزغ در داخل دهانه

ما همه وقت نان سبوس دار خودساخته {داریم} و همراه خود Toad in the Hole خارق العاده واقعاً کار می کند در نتیجه خوش ذوق و لذیذ است! خمیر مایه با این وجود یکی دیگر به دلیل امکان های خوش ذوق است! اساساً {هر} نانی {کار} را مشارکت در می دهد. با این وجود ما متوجه شدیم کدام ممکن است نان به عادی تا حدودی بالاتر حرکت می تنبل.

اطمینان حاصل کنید که کدام ممکن است ماهیتابه به خوبی چرب شده باشد یا نباشد – هر دو به دلیل تابه نچسب بیشترین استفاده را ببرید. بدست آورده اید واقعاً را اطمینان حاصل کنید که کدام ممکن است تخم خروس بدست آورده اید وقتی آن قرار است را بر می گردانید نمی چسبد. در گذشته به دلیل اینکه بخواهید آن قرار است را برگردانید، اطمینان حاصل کنید که کدام ممکن است تخم خروس بدست آورده اید به خوبی در مورد! خواهد شد نیاز به اطمینان حاصل کنید که کدام ممکن است تابه خیلی جیر جیر نباشد – در هر مورد دیگر در گذشته به دلیل اینکه تخم خروس فرصتی برای جذاب شدن پیدا تنبل، نان خیلی {تیره} می تواند باشد.

تخم مرغ در یک سبد در یک بشقاب با یک سفره آبی

آیا قادر هستم؟ در داخل دهانه فر خوب وزغ دقیق کنم؟

اگر برای گروه وعده های غذایی دقیق می کنید (هر دو نیازی ندارید بالای اجاق بایستید!) می توانید نان وزغ فشرده دقیق در داخل دهانه دقیق کنید! نان شخصی را همراه خود کره چرب کنید، آن قرار است را روی خوب سینی فر چرب شده قرار دهید و تخم خروس ها را درون نان بشکنید. در داخل دمای 400 سطح به مدت زمان ربع ساعت هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است تخم خروس ها جذاب شوند بپزید.

تخم مرغ در سبد صبحانه

می خواهند اصل العمل های صبحانه مشکل تر هستید؟

  • 4 تکه نان گندم فشرده
  • 4 عظیم خوب تخم خروس
  • 1 قاشق سوپخوری کره با بیرون نمک
  • همراه خود بهره مندی از مزایای پارچ آبخوری، مرکز پایین تر های نان را دهانه کنید.

  • کره را در داخل خوب تابه عظیم بریزید و روی حرارت {متوسط} ​​قرار دهید به همان اندازه کره تنظیم به زمین تنبل. پایین تر های نان را در داخل تابه بریزید، با این وجود تعدادی از به دلیل آنها خواهند شد جا می تواند باشد. در داخل {هر} دهانه در داخل پایین تر ها خوب تخم خروس بشکنید. به مدت زمان 3-4 {دقیقه} هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است سفیده تخم خروس فقط پخته شود بپزید.

  • همراه خود هشدار آن قرار است را همراه خود خوب قاشق عظیم به دلیل ماهیتابه بیرون کنید. با آن همراه باشید به همان اندازه هر قسمت تمام شود. دایره های بقیه نان را در داخل خوب ماهیتابه جیر جیر بپزید به همان اندازه برشته شوند و برای غوطه وری بیشترین استفاده را ببرید.

انرژی: 178انرژی | کربوهیدرات ها: 14g | پروتئین: 10g | چربی ها: 9g | چربی ها های اشباع شده: 4g | کلسترول ldl: 194میلی خوب و دنج | سدیم: 239میلی خوب و دنج | ابتدایی: 2g | قند: 2g

تخم مرغ در سبد |  ایده ها و دستور العمل های سالم برای بچه ها

ناتالی مونسون

من می روم یک مشاور مصرف شده، {مادر} 4 فرزند، عاشق وعده های غذایی و مروج قدرتمند عادات مفید هستم. در داخل همین جا انبوهی به دلیل اصل العمل های خوش ذوق مبتلا به میوه ها و {سبزیجات}، ترفندهایی برای ترغیب کودک هایتان برای بالاتر وعده های غذایی مصرف کردن و تبدیل شدن خورندگانی قابل مشاهده و دارایی ها فراوانی برای مصرف شده خانواده {خواهید یافت}.

دانستن درباره ناتالی اصولاً بدانید