وزیر آموزش ایالات متحده وعده مدرسه ای امن را می دهد که اگر بزرگسالان “کار خود را انجام دهند” بازگشایی می شود


با وجود گسترش نوع دلتا مسری تر ، میگوئل کاردونا ، وزیر آموزش و پرورش ایالات متحده ، اظهار امیدواری کرد که تدریس در پاییز از سر گرفته شود. وی روز سه شنبه در سفر به یکی از مدارس برانکس گفت که معتقد است مدارس در سراسر کشور می توانند با خیال راحت بازگشایی شوند و از اقدامات احتیاطی موجود در مدارس دولتی شهر اطمینان ویژه ای دارد. او گفت که از تصمیم شهردار دو بلاسیو مبنی بر کنار گذاشتن یک گزینه از راه دور به نفع بازگشت کامل به کلاسهای شخصی در 13 سپتامبر حمایت می کند.

کاردونا گفت: “ما به یادگیری شخصی باز می گردیم.” “من امیدوارم ، من خوش بین هستم. اگر بزرگسالان کار خود را انجام دهند ، ما خوب هستیم … ما همیشه تغییرات دلتا را زیر نظر داریم و اگر مجبور به جابجایی هستیم ، مایل به جابجایی هستیم. اما در حال حاضر ما می توانیم با خیال راحت دانش آموزان خود را به مدرسه بازگردانیم. ”

کاردونا افزود که مربیان باید برای پاسخ به تغییرات در زمینه سلامت “سریع” عمل کنند. کاردونا پیشتر در برنامه Today Show NBC ، ارزیابی محتاطانه تری ارائه داد: «بازگشایی مدرسه بستگی به گسترش جامعه دارد. بگذارید خیلی واضح صحبت کنیم. اگر گسترش در جامعه زیاد باشد ، مهم است که آیا مدارس می توانند باز باشند یا خیر. ”

برخی از ایالت های جنوبی با نرخ نسبتاً پایین واکسیناسیون و ممنوعیت استفاده از ماسک قبلاً مجبور به تعطیلی مدارس شده اند. هزاران دانش آموز در تگزاس ، فلوریدا ، جورجیا و لوئیزیانا و برخی دیگر چند روز یا چند هفته پس از بازگشایی مجبور به قرنطینه شدند.

با توجه به این سابقه ، برخی از والدین مدارس ابتدایی شهر نیویورک به شدت برای راه حل از راه دور ، به ویژه برای دانش آموزان آسیب پذیر از نظر پزشکی ، لابی کرده اند. این شهر به دانش آموزان واجد شرایط با شرایط بهداشتی وعده آموزش در خانه داده است. هزاران معلم و والدین طوماری را امضا کرده اند که خواستار اقدامات امنیتی از راه دور و شدیدتر است ، از جمله دستور واکسیناسیون برای افراد بالای 12 سال و تضمین فاصله اجتماعی سه پا – چیزی که برخی از مدیران می گویند مدارس آنها نمی توانند از عهده آن برآیند.

اما در دیدار سه شنبه از مدرسه ، صدر اعظم کاردونا و مدارس شهر نیویورک ، میشا پورتر ، اصرار داشت که یادگیری شخصی برای دانش آموزان بهترین است و گفت که مدارس نیویورک “استاندارد طلا” را برای ایمنی تعیین کرده اند. آنها افزودند – با الزامات دقیق ماسک و سایر اقدامات احتیاطی – مدارس می توانند دانش آموزان را از این نوع بیماری محافظت کنند.

پورتر خاطرنشان کرد که مدارس سال گذشته بسیار امن بودند و اکنون یک لایه حفاظتی اضافی وجود دارد. پورتر گفت: “ما استراتژی داریم که یک سال پیش نداشتیم.” “ما واکسیناسیون داریم و به ما امکان می دهد حبابی از امنیت را در اطراف دانش آموزان و مدارس خود بپیچیم.” این شهر در مدارس تابستانی و فصل های ورزشی قبل از فصل سایت های پاپ آپ واکسن را راه اندازی کرده است.

در PS / MS 5 در پورت موریس ، کاردونا به پورتر و رئیس فدراسیون معلمان آمریکا رندی وینگارتن پیوست تا برنامه مدرسه تابستانی او را در تابستان افزایش دهد ، تلاشها را برای حمایت احساسی از دانش آموزان و افزایش اشتیاق برای سال تحصیلی جدید مورد توجه قرار دهد.

دانش آموزان قهرمانان را مطالعه کرده اند ، از جمله پرتره های مصور مادران ، دوستان ، آتش نشانان و پزشکان.

کاردونا گفت که دانش آموزان قهرمانان او هستند. او گفت: “حالا شما قهرمانانی هستید که به ما الهام می بخشید.” “شما تحمل زیادی کرده اید ، و اکنون زمان بازگشت به مدرسه فرا رسیده است.”

کودکان همچنین برای استقبال از دیگر دانش آموزان به مدرسه در 13 سپتامبر پوسترهایی ساختند.

لیلا ادواردز ، 10 ساله ، می گوید: “برخی از بچه ها از رفتن به مدرسه احساس امنیت نمی کنند یا عصبی می شوند.”

“ناتانیل جورج” ، 10 ساله ، می گوید: “ما می خواهیم به یک چیز بزرگ تبدیل شویم که باید به مدرسه برگردیم.”

این شهر به خانواده های مردد مراجعه کرده است و مدیرانی که از ساختمان ها بازدید می کنند ، والدین می توانند تدابیر امنیتی را در نظر بگیرند و کمپین ضربه زدن به در را از انجمن معلمان ببینند.

پورتر گفت که مشارکت دانش آموزان به عنوان سفیر در این تلاش مهم است.

او گفت: “این بسیار مهم است زیرا ما می خواهیم آنها بخشی از بازگشت ما به خانه باشند.” “آنها در مورد اینکه چگونه برای بازگشت به مدرسه هیجان زده هستند صحبت می کنند. آنها با هم کار می کنند و مشارکت می کنند … جامعه مدرسه ما را بازسازی کنید. ”

دیدگاهتان را بنویسید