وعده های غذایی سالم، تحویل در خانه شما – تهیه شده توسط سرآشپز، تایید شده توسط متخصص تغذیه

چالش همیشگی مصرف یک رژیم غذایی متعادل و سالم از نظر تغذیه ای که در اندازه های معقول سرو می شود در این روزگار تقریباً منسوخ شده است. سهولت فست فود، خوراکی‌های بسته‌بندی راحت و مایکروویو، یا هیاهوی رسانه‌ای پیرامون یک شام خانوادگی مرغ سوخاری کنتاکی، جامعه را به نوشدارویی برای وعده‌های غذایی بی‌نظیر تبدیل کرده است. بین وظایف خانه و محل کار، تمرین فوتبال و بیسبال، تمرینات، وظایف و فعالیت های روزمره، ایجاد یک غذای خوشمزه، خانگی و سالم که همه از آن لذت ببرند تقریبا غیرممکن به نظر می رسد. با این حال، چند راه حل ساده و مقرون به صرفه برای معضل امروزی وجود دارد. غذاهای تهیه شده توسط سرآشپز و تایید شده توسط متخصصین تغذیه در منزل تحویل داده می شود.

همه ما اهمیت یک رژیم غذایی متعادل را شنیده‌ایم که شامل تعادل مناسب کربوهیدرات‌های خوب و بد، چربی‌های سالم ضروری و پروتئین با کیفیت، و همچنین تامین ویتامین‌ها، مواد معدنی و فیبر برای بدن‌مان باشد. این ویژگی‌های تغذیه‌ای به ندرت یافت می‌شوند زمانی که وعده‌های غذایی منظم تهیه‌شده از غذاهای کامل و فرآوری‌نشده را نمی‌خورید، یا زمانی که کالری زیادی از غذاهای پرچرب، پرکالری و کمتر بهینه مانند سیب‌زمینی سرخ کرده، گوشت سرخ‌شده، غذاهای پخته دریافت می‌کنید. ، نوشابه ها و غذاهای شیرین به دلیل عدم درک اندازه سهم. در واقع فاکتور راحتی تنها نکته مثبتی است که در مورد این غذاها می توان گفت. غذای باکیفیت می تواند با همان فاکتور راحتی اما با تنوع، طعم بیشتر و در بخش های معقول مال شما باشد تا به افرادی که می خواهند وزن کم کنند و ظاهر خود را متحول کنند، کمک کند.

وعده های غذایی آماده مورد تایید متخصصین تغذیه دارای کالری متعادلی هستند (مثلاً یک رژیم غذایی 2000 کالری)، با درصدهای مناسب برای کربوهیدرات، چربی و پروتئین، و حاوی غذاهای کامل بیشتری هستند که حاوی فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی بیشتری هستند تا از ارگانیسم حمایت کننده زنده ما حمایت کنند. . سالم‌تر با سدیم و چربی کمتر، این غذاها از درب منزلتان، به فر از قبل گرم‌شده‌تان و میزتان می‌رسند تا با خانواده‌تان به اشتراک بگذارید. بخش های کافی جزء کلیدی این سرویس تحویل است و برای کمک به کاهش وزن همه ضروری است. ماندن در محدوده کالری کمتر از نیاز روزانه، خوردن 1 وعده به جای 2-3 وعده (یعنی یک قوطی سوپ معادل 2-2.5 وعده) و خوردن وعده های غذایی باکیفیت و سالم برای دستیابی به وزن بدن شما مهم است – همه اینها از طریق وعده های غذایی سالم در منزل قابل دریافت است.

وقتی تمام زمانی را که صرف فهمیدن اینکه چه چیزی باید تهیه کنید، تغییرات رژیم غذایی (کم چربی، کم سدیم، فیبر بالا)، زمان و گاز برای رفت و آمد به فروشگاه مواد غذایی، آماده سازی و تمیز کردن را در نظر می گیرید، مزایای سالم به راحتی قابل درک است. وعده های غذایی مورد تایید متخصص تغذیه را در منزل خود تحویل بگیرید. شما از راحتی یک سواری به همراه یک وعده غذایی متعادل از نظر تغذیه ای برخوردار خواهید بود که خوشمزه، به خوبی آماده شده و آماده برای نشستن و خوردن است.