ویدیوی ویروسی – منبع تصادفی قرار دادن برند

ویدیوی ویروسی یک استراتژی بازاریابی کاملاً جدید برای نسل دیگر ایجاد کرده است. انفجار “آزمایش علمی” کک رژیمی و منتوس یک پدیده زیرزمینی بود که میلیون‌ها بار مشاهده شد و سپس در سراسر کشور در بسیاری از زمین‌های بازی و در بسیاری از پارکینگ‌ها تکرار شد. یک فواره 30 فوتی از کوکای رژیمی که در بالای آن ریخته می شود. در واقع ویدیوهای ویروسی تبدیل به ویدیوهای ویروسی می شوند. اجازه دهید بچه ها ایده ای داشته باشند و از آن برای اصلاح ایده و ایجاد موشک های زمین بازی جدید و ویدیوهای ویروسی تر استفاده کنند.

ویدیو اصلی آزمایش شماره 137 را ندیدید؟ از YouTube من دیدن کنید و از خلاقیت، کنجکاوی و سرگرمی در موسیقی شگفت زده شوید. و نبوغ ویدیوهای ویروسی را ببینید.

ویدیوی ویروسی یک ویدیو با کیفیت آماتوری است که در یک وب‌سایت پست می‌شود و به دلیل سر و صدایی که ایجاد می‌کند مشاهده می‌شود و سپس زندگی خود را به خود می‌گیرد و وقتی مردم آن را با دوستان خود به اشتراک می‌گذارند، به سرعت در سراسر کشور پخش می‌شود، با این محدودیت: “شما باید می بینیم که!”

کوکاکولا که دقیقاً کاربرد مورد نظر محصولاتش را نداشت، از استقبال از ویدیوی آزمایشی خودداری کرد تا اینکه متوجه قدرت ویدیوهای ویروسی شد و اینکه مردم کانال را تغییر نمی‌دهند، آهنگ صوتی را بی‌صدا نمی‌کنند، یا تبلیغات را با هم رد نمی‌کنند، بلکه مردم در واقع به دنبال آن نیستند. برای “کشف” آن زحمت می کشند.

کوکا اکنون با فریتز گروب و استفان اسپنگلر، خالقان اولین ویدیوی انفجاری رژیم غذایی کوکا-منتوس، قراردادی رسمی امضا کرده است و با یک ویدیوی نوشابه نوشابه جدید، آخرین «چالش کوکاکولا» خود را برای مردم به وب‌سایت پرتاب خود معرفی کرده است. برای مسابقه

ویدیوی جدید، با عنوان “آزمایش شماره 214” طولانی تر، مفصل تر است و به همان شیوه آماتوری فیلمبرداری شده است که همه چیز را شروع کرد. به عبارت دیگر، با احساس ضد لغزش شرکتی رسانه های ویدئویی مطابقت دارد. و جالوت کوکا، حکمت رفتن به آن جاده را آزمایش کرد. آنها سعی می کنند جایگاه برند را با کاربران محصول آینده خود درک کنند و می دانند که بازی تغییر کرده است.

استراتژی های برند جدید

درست مانند تبلیغات سنتی، همیشه مشخص نیست که کدام کمپین آتش می گیرد، اما برخلاف کمپین های تبلیغاتی چند میلیون دلاری، ویدیوهای ویروسی می توانند ارزان باشند و فقط زمانی پخش شوند که خوب (یا بسیار بد) باشند و توزیع به آن وابسته نباشد. زمان‌ها، کانال‌ها و بسته‌بندی‌ها برای مصرف ملی، اما به‌صورت ویروسی پخش می‌شود—از بیننده‌ای به بیننده دیگر از طریق ایمیل‌ها، وبلاگ‌ها، لینک‌های وب‌سایت و کپی‌ها منتقل می‌شود (ویدئوی ویروسی ویدیوی ویروسی!)

استراتژی ویدیوی ویروسی شماره 72: رقابت

اگر می‌خواهید از سرعت ویدیوهای ویروسی سریع‌تر استفاده کنید، می‌توانید بگویید که Numa Numa در حال دور شدن از کسانی است که سعی در ایجاد buzz دارند. در عوض، افراد غیرحرفه‌ای را پیدا کنید که از محصول خود استفاده می‌کنند، مسابقه‌ای برای عموم مردم ایجاد کنید تا یک ویدیو بسازند و دلارهای زیادی بپردازید! چقدر برای یک کمپین تبلیغاتی ملی هزینه می کنید؟ آیا فکر می کنید قیمت 100000 دلار برای ویدیوی انتخابی ارزان تر است؟ آیا فکر می کنید این مورد توجه فیلمبرداران آماتور را جلب کند؟

دوربین‌های ویدیویی دیجیتال امروزه در میان نسل جوان به همان اندازه که رادیوهای ترانزیستوری برای اکثر مدیران عامل امروزی در آن سن وجود داشتند، وجود دارند. به یاد دارید که رادیو خود را مخفیانه وارد مدرسه کردید و از گوش گیر برای گوش دادن به روز افتتاحیه فصل بیسبال در کلاس استفاده کردید؟ این خاطرات با “یادت باشه وقتی داشتیم فیلمبرداری میکردیم…” جایگزین شد.

مسابقات مردم را به چالش می کشد و همه می خواهند برنده شوند. ویدئوهای دیجیتال و استفاده از نرم افزارهای ویرایش خانگی ارزان قیمت، تبدیل شدن به یک کارگردان ویدئو را به راحتی نوشتن یک وبلاگ آسان می کند، بنابراین اگر مردم به محصولات شما علاقه مند شوند، ارسال های با کیفیت زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

چند سال پیش، Ice House Beer با ترغیب مردم به ارائه ایده برای تبلیغات، نیم گام در این مسیر برداشت. سپس آن را با استفاده از افراد حرفه ای برای ایجاد آن خراب کردند و سپس آن را به روش سنتی تبلیغات تلویزیونی اجرا کردند. تاب و یک خانم!

اجازه دهید خلاقیت مشتریان شما به بازاریابان شما تبدیل شود و از کانال هایی مانند وب سایت، یوتیوب و مای اسپیس برای پخش ویدیوهای ویروسی استفاده کنید.

استراتژی ویدیوی ویروسی شماره 189: تبلیغات ممنوعه

Carl’s Jr در تبلیغات پاریس هیلتون برای Thick Burger خود موفقیت بزرگی داشت، اگرچه به سختی در کانال های تبلیغاتی سنتی اجرا می شد اما صدها هزار بار توسط همان بازاری که آنها سعی داشتند با این محصول به دست آورند دانلود شد. برخلاف استراتژی قبلی، آنها از حرفه ای بودن سطح بالایی استفاده کردند و ویدیوهای با بالاترین کیفیت را ایجاد کردند.

مزیت استراتژی The Banned Ad در تحریک آمیز بودن عنوان نهفته است. آگهی ممنوعه نسخه اختصاصی صنعت فیلم از برش کارگردان است. درخواستی وجود دارد که مردم کنجکاو هستند که چه چیزی ممنوع شده است؟ بازگشت سانسور، رادیو ماهواره‌ای سیریوس را با اثر هوارد استرن به منصه ظهور رسانده است و اینترنت دارای آزادی ارتباط به شکل ویدیویی است. چرا از آن بهره نمی بریم؟

پیمودن خط باریک بین مرزی و بیش از خط، تعادل ظریف با بازده های عظیمی است که این نوع استراتژی برندسازی در صورت موفقیت در پیمایش ارائه می دهد.

Agent Provocateur، یک شرکت سفارشی لباس زیر زنانه، یک آگهی تبلیغاتی نامتعارف با بازی کایلی مینوگ ایجاد کرد که فکر می کنم جذاب ترین تبلیغاتی است که تا به حال دیده ام. شرط می بندم که لینک در وب سایت من هم باشد؟ این سکسی است، محصول را تبلیغ می کند و برای مخاطبان هدف خود جذاب است و به تبلیغات ممنوعه معروف است که فقط برای جلب جذابیت تبلیغ می کند.

استراتژی ویدیوی ویروسی شماره 321: آن را پیدا کنید، سپس صاحب آن شوید

برخی ویدیوها فقط یک فاکتور جالب دارند و در حالی که لزوماً به محصول شما مربوط نمی شوند، ویروسی می شوند و کلیک ها و توجه به سایت شما را جلب می کنند. شما همچنین می توانید استعدادهایی را که منتظر کشف هستند کشف کنید!

سال گذشته، میلر بیر خانه نور درخت کریسمس را گرفت و 30 ثانیه از ویدیوی طولانی تر را در یک آگهی تلویزیونی پخش کرد. این ویدیوی ویروسی دارای یک تبلیغ 10000 نوری است که توسط کارسون ویلیامز از میسون، اوهایو، با استفاده از خانه و فناوری خود برای درمان و رانندگی توسط همسایگان ایجاد شده است. نمایش نور با آهنگ جادوگران در زمستان ارکستر ترانس سیبری تنظیم شده بود که از فرکانس رادیویی پخش می شد تا مردم بتوانند آن را در ماشین بشنوند در حالی که بدون مزاحمت همسایه ها با موسیقی پرهیاهو تمام شب تماشا می کردند.

این فصل تعطیلات 2005 بود و میلر بیر سعی کرد از آن سرمایه گذاری کند، عمدتاً برای تبلیغات فصل تعطیلات در برنامه های ورزشی که آنها قرار داده بودند. ایده خوبی است؟

یک بار دیگر، یک شرکت بزرگ از گام برداشتن به لبه با ایده‌های جدید اجتناب می‌کند، در عوض، تازگی را در جعبه‌های سنتی کهنه‌ای مانند زمان 30 ثانیه‌ای و تلویزیون شبکه پر می‌کند.

یک شرکت باید استعداد آقای ویلیامز را بشناسد. از او بخواهید یک نمایش نوری در خانه ای با لوگوی تعبیه شده در چراغ های تنظیم شده به آهنگی جذاب و جذاب ایجاد کند و آن را به اندازه کافی منحصر به فرد برای ایجاد پدیده ویروسی کند.

استراتژی ویدیوی ویروسی شماره 499: بقیه داستان

هوندا هنگام تبلیغ سیویک تبلیغی را ایجاد کرد که در آن یک گروه کر موسیقی متن تبلیغات را ارائه می کرد، اما نه از طریق آواز. گروه کر همه صداها و صداها را مانند برف پاک کن روی شیشه جلوی مرطوب، عبور لاستیک ها از جاده های ناهموار، صداهای تعویض دنده موتور و غیره ایجاد می کرد.

تبلیغات واقعی بیش از 2 دقیقه بود و به طور کامل در وب سایت آنها موجود بود. علاوه بر این، آنها یک ویدیوی مستند تقریباً 10 دقیقه ای در مورد ساخت آگهی تبلیغاتی ارائه کردند. به دلیل طولانی بودن و علاقه مشتری، آن‌ها همچنین آن را برای پادکست‌ها در دسترس علاقه‌مندان قرار داده‌اند تا آن‌ها را کنار بگذارند، و چه اتفاقی می‌افتد؟ آن را با دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید! چند تبلیغ انجام می دهید که آنقدر منحصر به فرد و قابل توجه هستند که برای بازگو کردن بقیه داستان به ساخت یک مستند دعوت می کنید؟

این عصر تقسیم بندی بازار، قرار گرفتن یک به یک برند و نیاز به خلاقیت است که قبلاً هرگز وجود نداشته است. میلیون ها نفر سوار آن می شوند. شما نمی توانید بیش از این که بتوانید مردم را وادار به تماشای تبلیغات خود کنید، تأثیر ویروسی را مجبور کنید. آنها باید قانع کننده، منحصر به فرد و طراحی شده باشند تا زندگی خود را توسعه دهند. آیا برند شما ویروسی است؟ آیا استراتژی های ویدیویی ویروسی در ترکیب استراتژی برندینگ خود دارید؟ پاسخ شما نشانگر نحوه برخورد با بازار جدیدی است که به رویکردهای برندسازی جدید نیاز دارد. اکنون.