پخت ماکارونی در یک روز واحد سرراست Cheesy Wake {آن خواهد شد را کنار هم قرار دادن کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فریز کنید}


این پخت سرراست ماکارونی در داخل آخر هفته عالی غذای {مورد علاقه} خانوار است! به زودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسان، قرار است به آنها بروند را می توان به همین دلیل در گذشته کنار هم قرار دادن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی غذای {یخ زده} باور نکردنی را دقیق می تدریجی!

شام آخر هفته را آرام بیاورید! ویژه به ویژه آنهایی کدام ممکن است کامل خانوار را شاد می کنند.

نزدیک به شام نق نزن؟ خوش آمدی. من می روم را نگران کن این نان ماکارونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک همه شما ظروف بسته بندی ها را چک می تدریجی. را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرار است به آنها بروند عالی غذای باور نکردنی را کنار هم قرار دادن می کنند.

یک پیمانه پاستا پخت در روز هفته از ماهیتابه سفید 9 اینچ 13 اینچی

سس، پاستا را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک

برای {به حداکثر رساندن} زمان شخصی، {در حالی که} پاستا در داخل جاری پختن است (به همان اندازه روزی کدام ممکن است پخته شود!)، همراه خود سس گوشت خودت کار کن سریع تنظیم کنید.

هنگامی کدام ممکن است گوجه فرنگی را به گوشت پخته اضافه کردید، سس به ساده قبلی {دقیقه} زمان می خواهد به همان اندازه بپزد.

شگفت‌انگیز است کدام ممکن است چگونه می توان داروها آسان می‌توانند به همین دلیل عمق سبک خبر دهند!

سس قرمز ملاقه قاشق چوبی با گوشت چرخ کرده در تابه ضد زنگ

دلم نودل پخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبکش شده همراه خود سس.

سپس ریکوتا را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک پارمزان را همراه خود هم ترکیبی کنید.

نکته {حرفه ای}: اگر چسبناک ریکوتا ندارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید/هر دو احساس گاه دانه دانه ریکوتا را دوست خوب ندارید، می توانید آن خواهد شد را همراه خود چسبناک کوتیج ترکیبی کنید به همان اندازه همراه خود چسبناک ریکوتا گزینه جایگزین برای کنید.

رشته فرنگی پنه در یک ماهیتابه با سس قرمز و گوشت چرخ کرده گاو

توالی ماکارونی پخته شده

در داخل حساب کردن عالی حواس پرتی فقطً غیرمنتظره (جوانان، حیوانات خودت کار کن، سر تکان دادن های بداهه بین لایه ها؟)، این مرحله مونتاژ {نباید} بیش به همین دلیل قبلی {دقیقه} اندازه بکشد.

 1. نصف موضوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید سس
 2. هر کدام ریکوتا + پارم
 3. نصف چسبناک موزارلا
 4. باقیمانده پاستا
 5. چسبناک موزارلا به همان اندازه آخر
مونتاژ پاستا با نودل، سس قرمز، پنیر ریکوتا و پنیر موزارلا

غذای فریزر پیش کنار هم قرار دادن

پس به همین دلیل اتمام مونتاژ، 2 انتخاب دارید.

 • فوراً بپزید
 • روی آن خواهد شد را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه 24 ساعت در داخل یخچال قرار دهید
 • روی آن خواهد شد را همراه خود 2 لایه فویل آلومینیومی چرب شده بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فریز کنید

پاستا را می توان مستقیماً به همین دلیل یخچال هر دو فریزر پخت. {من می روم نظر‌هایی را در داخل اصل پخت {زیر} همراه خود قانون سرانگشتی‌های پخت این ویژگی‌ها قرار اطلاعات‌ام.}

که ممکن است یک غذای باور نکردنی را شناخته شده به عنوان پاستا جیر جیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید حباب هر دو شناخته شده به عنوان عالی غذای {یخ زده} برای گیرنده پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعدا خواستن می تدریجی.

ماکارونی و پنیر پخته شده در بشقاب سفید را با نان فوکاچیا سرو کنید

ممکن است علاوه بر این هیچ جایزه ای برای عالی شام روی کره پایین نبرد، با این وجود تمام جوایز کتاب الکترونیکی من می روم را برای غذایی کدام ممکن است تمام خانوار را شاد می تدریجی، به دست آورد می تواند باشد.

ممکن است همچنین: هی، شام شلوارهای پر زرق و برق وقتی تا زمانی که شما ممکن است عالی شخص {واقعی} همراه خود عالی خانوار {واقعی} هستید عالی دنیای {واقعی} در داخل عالی سه شنبه عصر به طور {متوسط} ​​اقامت، روزی کدام ممکن است مسکن، تصور کنید، چیزی جز پر زرق را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحت تأثیر قرار دادن است. اگر تا حد زیادی ما بتوانیم در داخل 56 شانس مواقع جوراب‌های خیلی شبیه پیدا کنیم، آن خواهد شد را می‌دانم. 😉

من می روم {مشتاق} {هر} موقعیتی هستم کدام ممکن است جای می دهد ماکارونی پنیری اضافه شده باشد یا نباشد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید این پخت سرراست ماکارونی در داخل روزهای هفته 100٪ باور نکردنی است! {امیدوارم} ازش خوشتان بیاید

یک چنگال یک لقمه نودل پنه با سس قرمز روی یک بشقاب سفید می گیرد

1 12 ماه پیش: خوراکی های دسر کریسپی برنج کره ای
2 12 ماه پیش: عالی دونات شیشه ای خودت کار کن
سه 12 ماه پیش: غذاهای بودا میلز {همراه خود سس بادام زمینی خوش ذوق}
4 12 ماه پیش: مافین کاراملی نمکی همراه خود آب نبات دوبل
5 12 ماه پیش: عالی غذای گوشت چرخ کرده هر دو تاکو بوقلمون {20 {دقیقه}}
شش 12 ماه پیش: ترافل چیپ دارچینی باور نکردنی {عالی اصل پخت ترافل الهام}
هفت 12 ماه در گذشته: سالاد مکزیکی همراه خود وینگرت عسلی
هشت 12 ماه پیش: محیط همراه خود محیط را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره بادام زمینی
9 12 ماه پیشعالی بیسکویت ماست
ده 12 ماه در گذشته: راویولی خرچنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک بز

یک پیمانه پاستا کیک پنیر ساده در روز پخته شده از یک ماهیتابه سفید 9 اینچ در 13 اینچ

نان پاستا چسبناک سرراست

 • 16 {اونس} پاستا پنه (به نظر مراجعه کنید)
 • 1 پری گوشت چرخ کرده هر دو بوقلمون چرخ کرده
 • ½ فنجان پیاز دانش شده هر دو 1 قاشق چایخوری پودر پیاز
 • 1 قاشق کودک نمک
 • ¼ قاشق کودک فلفل سیاه
 • 28 {اونس} می تونی گوجه فرنگی دانش شده
 • 8 {اونس} می تونی سس گوجه فرنگی
 • 1 قاشق کودک شکر قهوهای
 • 1 قاشق کودک ریحان خشک شده
 • ½ قاشق کودک چاشنی خشک
 • ½ قاشق کودک نمک
 • ¼ قاشق کودک پودر سیر
 • نیشگون فلفل سیاه
 • 2 عینک چسبناک ریکوتا (به نظر مراجعه کنید)
 • ½ فنجان چسبناک پارمزان رنده شده
 • 3 عینک چسبناک موزارلا رنده شده
 • فر را همراه خود دمای 375 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید. عالی ظرف فر 9 در داخل 13 اینچی را چرب کنید. بنشین جدا.

 • عالی قابلمه عظیم به همین دلیل آب تا حدودی نمک را به جوش بیاورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماکارونی را طبق قانون سرانگشتی معامله بسته بپزید به همان اندازه پخته شود. براق کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا بگذارید.

 • {در حالی که} پاستا در داخل جاری پختن است، گوشت چرخ کرده، پیاز، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل را در داخل تابه ای روی حرارت {متوسط} ​​بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل حین پخت گوشت را به اجزا کودک دانش کنید. بپزید به همان اندازه گوشت اکنون نیست صورتی نشود. به همین دلیل روی شومینه بردارید، گریس را تخلیه کنید.

 • قابلمه را روی حرارت {متوسط} ​​قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودر گوجه فرنگی، سس گوجه فرنگی، شکر اسپرسو ای، ریحان، پونه کوهی، آویشن، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل را اضافه کنید. ترکیبی را روی حرارت به عادی به جوش معرفی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 5-7 {دقیقه} بپزید. در داخل صورت خواستن همراه خود نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل اضافه شده مزه دار کنید.

 • ماهیتابه را به همین دلیل روی حرارت بردارید، موضوع های پخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبکش شده را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه به طور یکنواخت همراه خود سس آغشته شود (اگر تابه خیلی کودک است، موضوع ها را همراه خود سس در داخل قابلمه ماکارونی تمیز ترکیبی کنید).

 • در داخل عالی کاسه کودک، چسبناک ریکوتا را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک پارمزان را همراه خود هم ترکیبی کنید.

 • برای مخلوط شدن، نیمی به همین دلیل موضوع را زمین سینی کنار هم قرار دادن شده پهن کنید. ترکیبی ریکوتا را روی صورت بمالید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد را به صورت عالی لایه چاپ شده کنید. نصف {مقدار} چسبناک موزارلا را بپاشید. عالی لایه به همین دلیل ماکارونی بقیه را روی آن خواهد شد قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس باقیمانده چسبناک موزارلا را قرار دهید.

 • موضوع های پخته شده را در داخل عالی تابه نیم صفحه وب ای کدام ممکن است همراه خود فویل آلومینیومی پوشانده اید قرار دهید به همان اندازه آثار غیرمستقیم باقی نگه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 30 به همان اندازه 35 {دقیقه} در داخل فر قرار دهید به همان اندازه بجوشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جیر جیر شود. در گذشته به همین دلیل سرو 10 {دقیقه} بگذارید آرام شدن تدریجی.

ماکارونی: {هر} پاستا لوله ای تعیین کنید نیاز به به خوبی در داخل کپک غوطه ور شود.
سس: می توانید به سادگی غیر از پوره گوجه فرنگی، سس گوجه فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چاشنی ها، سس مارینارا {مورد علاقه} شخصی را در داخل عالی کاسه 32 اونسی قرار دهید.
گزینه جایگزین برای ریکوتا: معمولاً اوقات، اگر چسبناک ریکوتا نداشته باشم، همراه خود چسبناک کوتیج ترکیبی می‌کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید یادآور عالی انواع ریکوتا فوق العاده عالی حرکت می‌تدریجی (احساس خامه‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه کمتری دارد).
Future Make / Freezable: ماکارونی پخته شده را می توان قبل موعد دقیق کرد، مونتاژ کرد، همراه خود فویل آلومینیومی پوشاند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه 24 ساعت در گذشته به همین دلیل پخت در داخل یخچال محافظت کرد. اگر مستقیماً به همین دلیل یخچال می پزید، 15 به همان اندازه 20 {دقیقه} به زمان پخت اضافه کنید. برای یخ زدن، ماکارونی پخته شده را مخلوط کنید. روی آن خواهد شد را همراه خود 2 لایه فویل آلومینیومی چرب شده بپوشانید (به همان اندازه چسبناک نچسبد). همراه خود درپوش، مستقیماً به همین دلیل فریزر همراه خود دمای 350 سطح فارنهایت به مدت زمان 90 {دقیقه} بپزید. درگاه را باز کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید 30 به همان اندازه 45 {دقیقه} اکنون نیست بپزید به همان اندازه فقط جیر جیر شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید بجوشد.

سرویس: 1 سرویس

[email protected] را در داخل اینستاگرام دنبال کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصل العمل های او می رود را به همین دلیل {وبلاگ} من می روم همراه خود بیشترین استفاده را ببرید هشتگ #melskitchencafe به من می روم نماد دهید. واقعاً دوست دارم تمام کارهای خوبی را آشپزخانه های شخصی مشارکت در می دهید ببینید!

سلب وظیفه: من می روم مطمئناً یکی نمایندگی‌کنندگان در داخل نرم افزار Amazon Services LLC Associates هستم، عالی نرم افزار تبلیغاتی تکیه کن کدام ممکن است وسیله‌ای برای خرید هزینه مربوطه با استفاده از {پیوند} به Amazon.com را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان‌های تکیه کن به من می روم می‌دهد. شناخته شده به عنوان عالی همکار آمازون، من می روم به همین دلیل خریدهای حرفه ای {درآمد} خرید می کنم.