پدری در ویرجینیا که برای محافظت از دخترش نجس شده نشان می دهد که در قلب سیستم پوسیده است: دیواین


تحمل بی حسی چیزی است که تحمل آن برای نخبگان مترقی شهرستان لادن ، ویرجینیا ، خوابگاه ثروتمند واشنگتن بسیار سخت است.

آنها هنگامی که لوله کشی اسکات اسمیت در جلسه هیئت مدیره مدرسه در 22 ژوئن توسط پلیس مورد ضرب و شتم قرار گرفت و او را تحقیر کرد ، هنگام تلاش برای رفع مشکل دختر 15 ساله اش ، که به گفته وی در حمام مدرسه مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بود. از پسری دامن دار هیچ کس نسبت به دخترش ابراز نگرانی نکرد.

اسکات زیگلر ، سرپرست نیز در این جلسه اظهار همدردی نکرد که گیج شده بود که هیچ حمله ای به توالت مدرسه در هیچ کجای شهرستان لودن صورت نگرفته است و نگرانی والدین را در مورد خطرات حمام تراجنسی ها رد کرد. سپس کمی بیدار شد تا به آن والدین درمانده در اتاق که واقعاً مسئول هستند ، نشان دهد.

مجله تایم در سال 2016 آن را شاه ماهی قرمز نامید. به به او گفت: “ما امشب چندین بار آن را از زبان سخنرانان عمومی خود شنیده ایم ، اما دانشجوی ترنس جنس یا شکارچی وجود ندارد.”

این را به خانواده اسمیت بگویید.

این فعال رنگین کمان ، که ظاهراً در این جلسه معیشت اسمیت را تهدید می کرد ، به او گفت که تجاوز به دخترش سه هفته زودتر اتفاق نیفتاده است ، گویی او می داند.

صدایش را بلند کرد و او را عوضی صدا کرد.

او به دلیل این واکنش نرم به تحریک او دستگیر شد. ویدئوی تحقیر ، تی شرت پاره ، شکم نمایان ، شلوار پایین ، در سراسر جهان پخش شد.

هیچکس به فکر خانواده از هم پاشیده اش نبود.

بر اساس گزارش ها ، بوتا بی براج ، دادستان جناح چپ سوروس از زندان آزاد شده است و حامی وی سعی کرد اسمیت را به دلیل رفتارهای نادرستش به زندان بیاندازد.

اسکات اسمیت پس از درگیری در جلسه هیئت مدیره مدرسه شهرستان لودون که شامل بحث در مورد نظریه انتقادی نژاد و دانش آموزان تراجنسیتی در آشبورن ، ویرجینیا ، در 22 ژوئن 2021 بود ، دستگیر شد.
وکیل دادگستری لودون در بریتانیا ، بوت بیبرگ ، سعی کرد اسکات اسمیت را به دلیل صحبت علیه گروه های تراجنسی قفل کند و باعث تجاوز دخترش شد.
رویترز / ایولین هاکشتاین

او با حبس جنایتکاران مخالف است ، اما همه به خاطر قفل کردن یک پدر غیرسیاسی که به دنبال مسئولیت از مدرسه ای است که نتوانسته از دخترش محافظت کند.

مترقیان مسخره او را شیطانی و شخصی سازی کردند. آنها او را در شبکه های اجتماعی شرمنده کردند و موفقیت او را در ممنوعیت وی در جلسه بعدی هیئت مدیره مدرسه تبریک گفتند ، که در آن سیاست خود را مبنی بر تبدیل همه حمام های متعالی مدرسه به شهرستان لودون اتخاذ کردند.

چه کسی اهمیت می دهد که آیا این امر باعث می شود دختران مانند دختر اسمیت در این راه ایمنی کمتری داشته باشند؟

اگر خبرنگار خلاق Daily Daily Wire که زحمت درک سمت و سوی تاریخ اسمیت را کشید ، می توانست موفقیت آمیز باشد – و این یک داستان وحشتناک است.

متهم به تجاوز دخترش بی سر و صدا به مدرسه دیگری فرستاده شد ، جایی که او دوباره ضربه زد. این یک نقص در سیستم مدرسه در شهرستان لودون است که ظاهراً شکایت اسمیت را جدی نگرفته است.

الیزابت لنکستر ، وکیل اسمیت ، به دیلی وایر گفت: “اگر کسی بنشیند و سی ثانیه به حرفهای اسکات گوش دهد ، دلش می سوخت.”

اما کسی گوش نداد. در عوض ، اسمیت 48 ساله پوستری برای “تروریسم داخلی” جدیدی بود که دولت بایدن برای نابودی هر کسی که در برنامه آنها دخالت کند ، اختراع کرد.

گروه فعالان هیئت امنای مدارس ملی چپ نامه ای به رئیس جمهور بایدن نوشتند و از پرونده اسمیت بدون ذکر نام آن نام بردند و از دولت خواست تا از قانون میهن پرستان برای صحبت با والدینی که می خواهند در مدارس فرزندان شما صحبت کنند ، استفاده کند. به به نظر نمی رسد بایدن فکر کند که هدف قرار دادن والدین ناراضی با وضع قوانین برای بمب گذاران انتحاری خارجی در راس امور قرار دارد.

اسکات اسمیت پس از درگیری در جلسه هیئت مدیره مدرسه شهرستان لودون که شامل بحث در مورد نظریه انتقادی نژاد و دانش آموزان تراجنسیتی در آشبورن ، ویرجینیا ، در 22 ژوئن 2021 بود ، دستگیر شد.
شهرستان لودون به خود زحمت نداد تا به هشدار اسکات اسمیت گوش دهد ، زیرا متجاوز دختر او فقط به مدرسه دیگری فرستاده شده بود.
رویترز / ایولین هاکشتاین

پنج روز بعد ، در 4 اکتبر ، دادستان کل مطیع مریک گارلند یک یادداشت رسوایی صادر کرد که به FBI درباره والدینی مانند اسمیت می گوید.

باز هم ، به اسمیت یا دخترش فکر نمی کردم.

در بیانیه ای که روز چهارشنبه توسط مدارس دولتی شهرستان لودون منتشر شد ، هیچ سخنی برای همدردی وجود نداشت. وی با استناد به نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و احترام به مسائل پلیس ، از خود و اعضای هیئت مدیره مدرسه بخاطر سکوت در قبال شکست اسمیت و اطلاعات غلط ارائه شده به والدین عذرخواهی کرد.

الیشیا برند ، دوست دختر اسمیت و والدین لودون کانتی ، می گوید: “آنچه برای دختر اسکات اسمیت و دومین قربانی اتفاق افتاد ، ممکن است برای همه فرزندان ما اتفاق بیفتد.” “این یک مسئله تراجنسیتی نیست. این موضوع به خطر انداختن کودکان است.

“ما سیاست ، ایدئولوژی و برنامه های مدرسه نمی خواهیم. به به ما به صراحت مطالب واضح جنسی در مدارس نمی خواهیم [or] عادی سازی پدوفیلی ”

او می گوید که دلیل جلسه 22 ژوئن آشفته است زیرا هیئت مدیره مدارس یک روز قبل با باز کردن جایگاه برای سخنرانی عمومی “عرشه را مرتب کرده است” تا فعالان تراجنسیتی بتوانند لیست را پر کنند.

والدین و معترضان در 12 اکتبر 2021 در مقابل جلسه مدرسه شبانه روزی در شهرستان لودون ، آشبورن ، ویرجینیا ، علائم نصب کردند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

یکی پس از دیگری ، فعالان در حمایت از این سیاست غیرمجاز ظاهر شدند و اکثریت والدین را به عنوان متعصب به اتاق تبدیل کردند. یکی گفت: “نفرت. به به گویی از پیروان عیسی در این اتاق می چکد. ”

وقتی والدین حاضر در اتاق اعتراض کردند ، هیئت مدیره تهدید کرد که جلسه را تعطیل می کند و به آنها دستور می دهد از “دستهای جاز” استفاده کنند – حرکات ساکت به جای کف زدن ، تمسخر یا کف زدن. سپس سخنران زمان خود را مجدداً علیه عیسی تقسیم کرد تا بتواند اظهارات نفرت انگیز را تکرار کند.

هنگامی که سناتور سابق دیک بلک بالاخره فرصتی برای صحبت کرد ، گفت که این “پوچ است. به به برای معلمان که دختران و دختران را پسر بنامند “و شکایت کرد که مدارس در شهرستان لودون” به کودکان می آموزند که به دلیل رنگ پوست خود از دیگران متنفر شوند “. جمعیت به جای استفاده از دستهای جاز او را تشویق کردند. بنابراین ، هیئت مدیره جلسه را تعطیل کرد و باعث ناآرامی شد.

گرفتار این کابوس کافکایی ، پدری سعی می کند از دخترش محافظت کند. خیلی بد. این یک سرزنش ناخوشایند برای دستور کار سرمایه منحرف است ، بنابراین باید مانند یک اشکال خرد شود.

غرق در جهنم سلول

قاضی رویس لمبرت در نهایت اذعان کرد که نقض حقوق مدنی در زندان واشنگتن دی سی در حال وقوع است ، جایی که زندانیان 6 ژانویه هنوز بدون محاکمه در زندان هستند. او دستور تحقیق داد و سرپرست زندان و معاون اداره احکام را بازداشت کرد.

قاضی ارشد منطقه ای کلمبیا رویس سی لامبرت
قاضی ارشد رویس سی لمبرت سرپرست زندان و مدیر اداره امور جنایی DC را مسئول سوء استفاده از شورشیان در کنگره می داند.
دادگاه منطقه ای ایالات متحده منطقه کلمبیا

جو مک براید ، وکیل دادگستری در حال مبارزه با مشتریانی است که به گفته وی تحت انزوا و ضرب و شتم ماهانه قرار گرفته اند و دسترسی به وکلای آنها ممنوع است ، عبادت آنها در روزهای یکشنبه ممنوع است و به طور معمول کتاب مقدس آنها مصادره شده است.

اما او می گوید تنها نشریه ای که آنها هرگز آن را رد نکرده اند ، The Final Call ، روزنامه رسمی ملت اسلام است ، “که به همه کسانی که می شنوند می آموزد که سفیدپوستان از جمله غیر انسانی و ذاتاً شیطانی هستند”.

مک براید به نقل از شماره 17 اوت 2021 ، در مقاله ای با عنوان “جدایی یا مرگ” مدعی شد که سفیدپوستان به دلیل “کم رنگ بودن” “شیطان” غیرانسانی هستند و غیر سفیدپوستان را به “نفرین” آنها و گفتن چیزهای زشت تشویق می کند. زیرا آنها (سفیدپوستان) کارهای زشتی انجام داده اند. ”

مقاله دیگری با عنوان “آمریکا در حال سقوط است ، عاقبت آن مهر شده است” ، آمریکا را “فاحشه بابل” توصیف می کند و می گوید که سیاهان باید “خانه های خود را از تصاویر سفیدپوستان پاک کنند” زیرا آنها شرور هستند.

مک براید به درستی این پرسش را مطرح می کند که چرا چنین تبلیغات نژادپرستانه نفرت در زندان قابل قبول است ، در حالی که کتاب مقدس چنین نیست.

“تصور کنید ماه ها در زندان هستید و این تنها چیزی است که باید بخوانید. شما به رنگ پوست خود نگاه می کنید و شروع به نفرت از خود می کنید. نگهبانانی که از طریق آخرین تماس نگاه می کنند ، به دنبال شما فرصتی برای اطاعت می کنند. ”

سرها باید نورد شوند.

دیدگاهتان را بنویسید