پودر برگ مورینگا: پودر در مقابل قرص

پودر برگ مورینگا یک ابر غذای واقعی است که سرشار از مواد مغذی است. هنگام مقایسه پودر در مقابل قرص، انتخاب بهتر فرمت پودر است، زیرا فواید پودر برگ مورینگا در صورت مصرف به این شکل مشخص تر است.

فواید پودر برگ مورینگا

پودر برگ مورینگا یکی از مغذی ترین مواد غذایی متراکم در جهان است. مورینگا اولیفرا آفریقایی به دلیل فواید سلامتی قوی آن به عنوان یک درخت معجزه گر در نظر گرفته می شود، زیرا هر قسمت از آن کاربرد تغذیه ای یا دارویی دارد. افرادی که این غذای فوق العاده را مصرف می کنند، سطوح بالاتری از انرژی، استقامت، تمرکز ذهنی و تعادل عاطفی را گزارش می دهند. به دلیل مقادیر بالای مواد مغذی، پروتئین و فیبر برای درمان سوء تغذیه استفاده می شود.

1. ویتامین ها و مواد معدنی – پودر برگ مورینگا سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی ارزشمند است. در اینجا چند مقایسه وجود دارد:

* 3 برابر یک موز پتاسیم دارد

* 4 برابر بیشتر از هویج بتا کاروتن

* 7 برابر بیشتر از آنچه در پرتقال یافت می شود

* ویتامین A 10 برابر بیشتر از هویج است

* 15 برابر پتاسیم بیشتر از موز

* 17 برابر کلسیم بیشتر از شیر

* 25 برابر آهن بیشتر از اسفناج

موارد زیر تنها تعدادی از مزایای احتمالی پودر برگ مورینگا هستند:

1. اسیدهای آمینه – پروتئین از اسیدهای آمینه تشکیل می شود و این محصول دارای 18 اسید آمینه است.

2. آنتی اکسیدان ها – اینها سلامت سلول های ما را تقویت می کنند، می توانند به پیشگیری از سرطان کمک کنند و روند پیری را کاهش دهند. 46 آنتی اکسیدان موجود در این پودر سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می کند.

3. ضد التهاب – این پودر به کاهش التهاب کمک می کند.

4. قند خون – پودر برگ مورینگا به تنظیم سطح گلوکز خون کمک می کند.

5. کلسترول – همچنین به افزایش کلسترول طبیعی سرم کمک می کند.

6. سم زدایی – این محصول بدن شما را سم زدایی می کند تا بتواند عملکرد بهتری داشته باشد. اندام ها را تصفیه می کند و جریان خون را تمیز می کند.

7. هضم – این پودر به هضم کمک می کند و به عملکرد درست روده بزرگ شما کمک می کند.

8. انرژی – هنگام مصرف پودر برگ مورینگا، متوجه افزایش سطح انرژی خود خواهید شد.

9. شرایط سیستم عصبی – این پودر به کاهش یا جلوگیری از سردردها از جمله میگرن کمک می کند.

10. تندرستی – این محصول در برابر افسردگی، اضطراب و اختلالات خواب موثر است.

پودر در مقابل قرص

مکمل رژیم غذایی خود با پودر برگ مورینگا یک انتخاب سالم است و بدن شما در صورت مصرف به صورت پودر به جای مصرف در کپسول از مزایای بیشتری برخوردار خواهد شد. در اینجا پنج دلیل برای این موضوع وجود دارد:

جذب: وقتی پودر برگ مورینگا به صورت پودر شل خورده می شود، راحت تر و سریع تر توسط بدن جذب می شود.

سهولت در مصرف مقدار کافی: مقدار توصیه شده پودر برگ مورینگا دو قاشق چایخوری در روز است. اضافه کردن این مقدار به غذایی که معمولاً مصرف می کنید بسیار ساده است.

همه کاره: به راحتی می توانید پودر را در وعده های غذایی روزانه خود بگنجانید. پودر را می توان به سوپ، سس، اسموتی، آب میوه، چای یا ماست اضافه کرد. می توان آن را روی لوبیا، سالاد، کاسرول یا بلغور جو دوسر پاشید.

بلع راحت تر: بسیاری از افراد در بلعیدن قرص ها و کپسول ها مشکل دارند. تعداد کپسول هایی که معادل دو قاشق چای خوری پودر هستند بین 9 تا 10 عدد است.

ارزان تر: یک کیسه یک پوندی پودر برگ مورینگا معادل 900 کپسول است که هر کدام 500 میلی گرم است. اگر 90 کپسول در یک بطری وجود داشت، 10 بطری می شد. یک کیسه یک پوندی کمتر از 30 دلار قیمت دارد، بنابراین این بدان معناست که حتی اگر بطری ها هر کدام ده دلار باشند، فرم پودر آن همچنان بسیار ارزان تر خواهد بود.