چرا حتی افراد مشهور رژیم غذایی ساحل جنوبی را تأیید می کنند – چیزی برای فکر

دنیا به تبلیغات افراد مشهور، از سیاست گرفته تا لباس و هر چیز دیگری عادت کرده است. زمانی که آنها یک برنامه غذایی را تبلیغ می کنند، تفاوتی که دارد این است که مدیریت وزن بخشی جدایی ناپذیر از حرفه آنهاست. اکثر افراد مشهور باید به عنوان بخشی از شغل خود، اندام‌های آراسته و خوش حالت خود را حفظ کنند. افزایش وزن به عنوان یک کابوس افزایش وزن برای یک ستاره تیتر خبر می شود. از آنجایی که برنامه های کاهش وزن و تناسب اندام آنها پیش نیازی برای حفظ وجهه خود است، این تاییدی است که آنها در واقع آنچه را که موعظه می کنند، عمل می کنند.

کدام رژیم غذایی مورد علاقه برخی افراد مشهور است؟ پاسخ رژیم غذایی ساحل جنوبی است و به همین دلیل است که آنها نتایج عالی می گیرند. تروی آیکمن (شهرت دالاس کابوی ها) ادعا می کند: “برای من کار کرد، 10 پوند از دست دادم. خوب بود.» دلیل اینکه رژیم ساحل جنوبی تنها برنامه غذایی است که توسط بسیاری از افراد مشهور انتخاب شده است، این است که نتایج کاهش وزن سریع را ارائه می دهد و تغذیه سالم را در طول زندگی ترویج می کند. رژیم غذایی ساحل جنوبی برنامه ای را برای کاهش وزن موفق ترسیم می کند و هیچ گروه غذایی را برای همیشه حذف نمی کند. در عوض، برنامه رژیم غذایی روشی را برای انتخاب کربوهیدرات های خوب به کربوهیدرات های بد الزامی می کند. چربی‌های خوب مجاز و چربی‌های بد هستند که باید از آنها پرهیز کرد.

بنابراین، کدام افراد مشهور پیرو رژیم غذایی ساحل جنوبی هستند؟ نیکول کیدمن با فیلم «سکس در شهر» به همراه اپرا وینفری، بیل کلینتون، لورنا لوفت، بت میدلر و کیم کاترال شناخته می شود. هر یک از این افراد ادعا کردند که با پایبندی به برنامه کاهش وزن به نتایج عالی دست یافته اند. کیم کاترال علناً اضافه کرده است که از رژیم غذایی ساحل جنوبی پیروی می کند و برای حفظ یک سبک زندگی سالم ورزش را اضافه می کند. به طور باورنکردنی، بیل کلینتون با روزهای قدیمی همبرگر خوری خود خداحافظی کرده است و گزارش شده است که با شرکت در این برنامه کاهش وزن سی و پنج پوند وزن کم کرده است. لورنا لوفت (دختر جودی گارلند) ادعا کرد که رژیم ساحل جنوبی رژیمی بود که برای کاهش وزن از آن استفاده می کرد.

ساحل جنوبی، زمانی که رابین ویتا میلر از مجله سلامت به سوالاتی در مورد برنامه مدیریت وزن نیکول کیدمن برای بقیه عمر پاسخ داد، پاسخ داد.”

نبرد کاهش وزن اپرا وینفری یک ترن هوایی بود که همه آمریکایی ها سال ها آن را تماشا کرده اند. حالا به نظر می رسد که این سلبریتی صراحتا برنامه خود را پیدا کرده است که تا آخر عمر از آن برای مدیریت وزن استفاده خواهد کرد. و برنامه ای که او انتخاب کرد رژیم غذایی ساحل جنوبی است.

برخی از این سلبریتی ها به خاطر گفتن هر چیزی که در ذهن دارند، بدنام هستند. این یک واقعیت شناخته شده است که نمایش در تلویزیون صرفاً به دلیل رسانه های مورد استفاده اهمیت پیدا می کند. زمانی که یک سلبریتی به آن نگاه می کنید چقدر «چاق» به نظر می رسد یکی از مهم ترین ملاحظات هنگام برنامه ریزی یک نمایش است. حفظ وزن بدن یکی از اولویت های اصلی است. ناکامی در طرح «تصویر» باعث خرابکاری در حرفه شده است (شهرت کرستی کوچه «به سلامتی» را به خاطر دارید؟).

وقتی در نظر بگیرید که آینده مالی افراد مشهور مستقیماً با ظاهر آنها مرتبط است، به راحتی می توانید بپذیرید که آنها واقعاً به برنامه های کاهش وزنی که تبلیغ می کنند اعتقاد دارند. رژیم غذایی ساحل جنوبی نه تنها مورد پذیرش قرار گرفته است، بلکه توسط افراد مشهور به عنوان روش کاهش وزن مادام العمر آنها معرفی می شود. رویکرد سبک زندگی سالم رژیم غذایی ساحل جنوبی در هر شغلی قابل اجرا است. هنگام غذا خوردن در رستوران یا مسافرت می توان آن را دنبال کرد. این در مورد خرید محصولاتی نیست که به سختی پیدا می شوند. هر چیزی که برای کاهش وزن با این طرح نیاز دارید را می توانید در فروشگاه مواد غذایی محلی خود پیدا کنید. برنامه غذایی شما شامل انتخاب های متنوعی از همه گروه های غذایی است. این رژیم غذایی ساحل جنوبی را بسیار قابل حمل می کند – می توانید آن را در هر جایی با خود ببرید. این یک مسئله مهم برای افراد مشهور هالیوودی است که در سراسر جهان سفر می کنند.

بته میدلر، خواننده و بازیگر، از کاهش وزن حاصل در رژیم غذایی ساحل جنوبی شگفت زده شد. او ادعا می کند که یک پوند در روز از دست داده است. شایعه شده است که او به اشتراک گذاشته است که اگر بتواند یک رژیم ورزشی منظم برای تناسب اندام لاغر خود ایجاد کند، در مسیر یک سبک زندگی سالم خواهد بود. لیندا سیلور، گورو زیبایی لس آنجلس، می‌گوید: «من آن را ساختم (ساحل جنوبی) و واقعاً کار می‌کند. من در عرض دو هفته 14 پوند از دست دادم و بهتر از آن، هیچ هوس قند، نان یا کربوهیدرات نداشتم. با تاییدیه هایی از کالیفرنیا تا واشنگتن دی سی، جای تعجب نیست که بسیاری از مردم در مورد نتایج شگفت انگیز کاهش وزن این طرح صحبت می کنند.

اساساً دلیل اینکه رژیم غذایی ساحل جنوبی بسیار خوب عمل می کند این است که بر اساس علم عملکرد متابولیک است. محدود کردن غذاهایی که سطح قند خون را افزایش می دهند را الزامی می کند. کاهش وزن زمانی اتفاق می افتد که کالری سوزانده شده بیشتر از کالری دریافتی باشد. هرچه غذا سریعتر متابولیزه شود، کالری سریعتر سوزانده می شود. سطح بالای قند خون به معنای کاهش متابولیسم است. غذاهایی که باعث افزایش قند خون می شوند را حذف کنید و وزن اضافی را از بین ببرید. ورزش را به رژیم غذایی اضافه کنید، متابولیسم حتی بیشتر تسریع خواهد شد. سپس علم را در نظر بگیرید و برنامه ای را تدوین کنید که به راحتی قابل پیگیری باشد و بتواند برای یک عمر کار کند. این رژیم غذایی ساحل جنوبی است.

برای اینکه یک برنامه رژیم غذایی بتواند از چنین طیف گسترده ای از افراد مشهور حمایت کند، باید کار کند و باید اصول علمی خوبی برای حمایت از برنامه کاهش وزن وجود داشته باشد. رژیم غذایی ساحل جنوبی کار می کند زیرا اساس رژیم تجویز شده علمی است. وقتی افراد مشهوری مانند اپرا وینفری می گویند که یک برنامه کاهش وزن کار می کند، منظور او این است. ما می توانیم آنها را باور کنیم زیرا می توانیم کاهش وزن آنها را تماشا کنیم. بیل کلینتون که اخیراً می بینید مردی بسیار لاغرتر و لاغرتر از کسی است که کاخ سفید را ترک کرد. بت میدلر این روزها روی صحنه کاملاً لاغر به نظر می رسد. از سیاستمداران گرفته تا ستاره ها، ستاره های ورزشی و مجریان برنامه های گفتگو، رژیم غذایی ساحل جنوبی ادعایی برای کاهش وزن و حفظ یک سبک زندگی سالم است.