چرا رژیم غذایی و ورزش یک مدل هالیستر با رژیم شما متفاوت است؟

چرا مدل های هالیستر که دارای حجم مناسبی از توده عضلانی هستند، امروزه در باشگاه ها نسبت به بدنسازان معمولی شما متفاوت به نظر می رسند؟ آیا دلیلی می تواند وجود داشته باشد که عضلات او از نظر بصری خیره کننده تر از وزنه برداران معمولی به نظر می رسند یا به دلیل ژنتیک خوب است؟ آیا می توان به اندازه این مدل ها لاغر و خوش اندام بود؟ بسیاری از مردم این موضوع را تعجب می‌کنند، اما مهم است که بدانیم چرا رژیم غذایی و ورزش یک مدل هلیستر با برنامه عضله‌سازی متوسط ​​شما تفاوت اساسی دارد.

افزایش استراتژیک عضلات در مکان های مناسب

یک برنامه عضله سازی مدل Hollister به طور خاص برای تقویت نواحی خاصی از بدن طراحی شده است. این کار به عمد انجام می شود تا ظاهر کلی از نظر بصری خیره کننده باشد. آنها بر روی رشد عضله سارکوپلاسمی و هیپرتروفی میوفیبریلار برای دستیابی به توده و تراکم عضلانی مناسب تمرکز دارند. نواحی از بدن که بیشترین توجه را به خود جلب می کنند عبارتند از قسمت بالایی و داخلی قفسه سینه، عضله دوسر، سه سر، دلتوئید و پشت. اضافه کردن اندازه و تراکم عضلات در این نواحی می تواند ظاهر شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد. اما آیا متوجه شدید که تله ها و پایین تنه در آن گنجانده نشده است؟

چرا کار مستقیم پا لازم نیست

مدل های هالیستر پاهای بزرگ یا عضلات ذوزنقه برجسته ای ندارند. ساخت ماهیچه های ذوزنقه ای ظاهر شانه های پهن و مربعی را پنهان می کند و ظاهری گردتر ایجاد می کند. پشت و گردن ضخیم مطلوب نیست. بسیار مهم است که بالاتنه شبیه “V” باشد. به همین دلیل، معمولا از تمریناتی مانند اسکات و ددلیفت اجتناب می شود. اسکوات و ددلیفت برای حجیم کردن باسن، ران ها، باسن و کمر کار بسیار خوبی انجام می دهد. شما نمی خواهید حجم اضافی در این مناطق از بدن وجود داشته باشد. افزودن عضله در این نواحی، “V” براق و زاویه ای را که بالاتنه حمل می کند، از بین می برد. نگران نباش؛ اگر تمرین مستقیم پا انجام ندهید شما یک “بدعت گذار بدنسازی” نیستید. داشتن توده بدنی خیلی کم می تواند باعث شود که مدل ها در شلوار یا شلوار جین با مشکل مواجه شوند. مدل ها باید باسن به نظر برسند، نه قد بلند و درشت. پاهایی که به خوبی مشخص شده اند لازم نیست بزرگ باشند. HIIT کاردیو و یک رژیم غذایی خوب به شما اندازه و تعریف مناسبی می دهد.

اما در مورد شکم شش تکه چطور؟

که البته داده شده است. بدون شکم عالی نمی توانید یک مدل خوش تیپ باشید. با مدل های Hollister، این بدیهی است که یک علم است. شکم شما بزرگ و حجیم نیست، اما به خوبی مشخص است. تخته‌ها بدون افزایش حجم وسط بدن شما کار بسیار خوبی را انجام می‌دهند، در حالی که بلند کردن پاهای آویزان باعث ایجاد “V” بین قسمت تحتانی باسن و شکم می‌شود. کمر باریک و مربعی برای مدل ها اهمیت فوق العاده ای دارد. در حالی که پلانک و بلند کردن پاهای آویزان، تمرین‌های فوق‌العاده شکم هستند، آیا می‌دانستید که کلید آشکار کردن شکم شما در واقع هیچ ربطی به تمرینات شکمی ندارد؟ رژیم غذایی مهم ترین جنبه داشتن شکمی خوب است. برای من مهم نیست که مربی یا دوست تناسب اندام شما در مورد بهترین تمرینات شکمی چه می گوید اگر رژیم غذایی شما تحت کنترل نباشد. تا زمانی که کالری بیشتری نسبت به کالری که می سوزانید مصرف می کنید، همچنان چربی بدنی سرسخت دارید که تعریف شما را مبهم می کند.

رژیم غذایی کلید تعریف کامل بدن است

اکنون که ثابت کرده‌ایم شکم‌های فوق‌العاده بیش از هر چیز دیگری به تغذیه اهمیت می‌دهند، در مورد بقیه بدن شما چطور؟ مدل های Hollister درصد چربی بدن بسیار پایینی دارند. دستیابی به این امر برای افراد بسیار دشوار است، زیرا تمایل دارند میزان غذایی که واقعاً در روز می خورند را دست کم بگیرند. وقتی هدف از دست دادن چربی است، هر چیزی که در دهان خود قرار می دهید مهم است. مدل ها مانند بدنسازان غول پیکر یا موش های معمولی باشگاه غذا نمی خورند. اگر می‌خواهید وزن کم کنید، باید مصرف ناخواسته را کاهش دهید و آن را با تمرینات تناوبی با شدت بالا پر کنید. ترکیب روزه متناوب و تمرینات روتین HIIT با برنامه عضله سازی شما، این تکه چربی سرسخت بدن را در کمترین زمان می سوزاند. صرف کمتر غذا خوردن با تمرینات کاردیو تناوبی با شدت بالا به شما کمک می کند لاغر بمانید و درصد چربی بدن خود را در مقایسه با مدل های هالیستر حفظ کنید.

چرا مدل های کمی چاق برش را ایجاد نمی کنند؟

به همین دلیل، رژیم غذایی و ورزش یک مدل هالیستر آنقدر خاص است که مدل های کمی چاق هرگز مورد توجه قرار نمی گیرند. آماده بودن برای عکس برای مدل ها بسیار مهم است. به همین دلیل است که آنها باید در تمام طول سال لاغر و لاغر بمانند. با وجود اینکه برای لاغر ماندن و تناسب اندام نیاز به نظم و انضباط بیشتری است، اما در مورد عکاسی نتیجه می دهد.