چرا شرکت بیمه حیوانات خانگی خودتان نباشید؟

نیمه شب است و شما با سگتان در بیمارستان اورژانس حیوانات خانگی هستید. معلوم شد که او پای عقبش شکسته است و نیاز به جراحی ارتوپدی دارد. هزینه این جراحی 2500 دلار با صدها دلار پس از مراقبت و فیزیوتراپی است. آشنا یا ترسناک به نظر می رسد؟ به همین دلیل است که تجارت بیمه حیوانات خانگی یکی از صنایع مرتبط با حیوانات خانگی در حال رشد است.

بیمه حیوانات خانگی چگونه کار می کند
شرکت های بیمه حیوانات خانگی گروه های خیریه ای نیستند که در مواقع نیاز مالی به شما کمک کنند. آنها مشاغل سودآور هستند. دلیل سودآوری آنها این است که می دانند خطر پرداخت به صاحبان حیوانات خانگی کمتر از پولی است که آنها در کل حق بیمه ماهانه دریافت می کنند. آنها همچنین می‌دانند که احتمال اینکه حیوان خانگی شما در جوانی به مراقبت گسترده نیاز داشته باشد، بسیار کم است، به طوری که در سال‌های بعدی حیوان خانگی، بیش از اندازه کافی حق بیمه ماهیانه پرداخت کرده باشید. چرا از همان حقایق استفاده نمی کنید؟ شرکت بیمه خود باشید و پول خرج نشده را حفظ کنید.

حساب های پس انداز حیوانات خانگی
بیمه نامه های با کیفیت حیوان خانگی بسته به پوشش و فرانشیزها از 35 تا 75 دلار در ماه متغیر است. چرا همان مقدار را در یک حساب پس انداز برای حیوان خانگی خود قرار نمی دهید؟ در یک سال، ارزش حساب 420-900 دلار خواهد بود. طبق آمار مربوط به مالکیت حیوانات خانگی انجمن پزشکی دامپزشکی آمریکا، یک خانوار به طور متوسط ​​سالانه تنها 378 دلار برای سگ ها و 191 دلار سالانه برای گربه ها در مراقبت های دامپزشکی هزینه می کند. حساب شما به راحتی این هزینه ها را پوشش می دهد.

در طول زندگی سگ شما، این حساب برای اطمینان از مراقبت در سال های بعدی حیوان خانگی افزایش می یابد. اگر امتحانات و واکسن‌های سالانه را به‌عنوان «کسری» در نظر بگیرید و آنها را به‌جای حساب از جیب خود بپردازید، به‌خصوص در سال‌های اولیه و سالم حیوان خانگی خود، حساب در سال‌های بعد حتی بزرگ‌تر می‌شود.

راه دیگری برای محافظت از حساب پس انداز حیوان خانگی خود در سال های اولیه، در نظر گرفتن اضافه شدن یک بیمه نامه “فاجعه آمیز” حیوانات خانگی است. اینها نسبت به سیاست های اصلی هزینه کمتری دارند و از آسیب یا بیماری جدی محافظت می کنند. در نهایت می توان با افزایش حساب پس انداز، سیاست را حذف کرد.

تجزیه و تحلیل بیمه نامه های حیوانات خانگی در گزارش های مصرف کننده موافق است که طرح های حیوان خانگی خودبیمه شده برتر هستند. احتمال اینکه حساب پس انداز حیوان خانگی شما پس از مرگ حیوان شما پول باقی بماند به نفع شماست. شما پولی را که به عنوان حق بیمه و سود ماهانه برای شرکت های بیمه خرج می شد حفظ می کنید. تغذیه با یک رژیم غذایی با کیفیت و به حداکثر رساندن سلامت حیوان خانگی شما نیز صورت حساب های دامپزشکی را به حداقل می رساند و ارزش حساب پس انداز حیوان خانگی شما را افزایش می دهد.