چرا نیاز به لوبیا صورتی بخورید؟

لوبیا صورتی به سایه صورتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعیین کنید مناسب معادل کلیه های حیوان هر دو انسان، معمولاً در داخل اصولاً مکان های بین المللی به سوپ، خورش، سالاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر وعده های غذایی اضافه می تواند. خواهید داشت می توانید آنها خواهند شد را اخیر، کنسرو شده هر دو خشک بخرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خورده شدن ای کدام ممکن است فراهم کردن می دهند دلالت بر آن دارد آنها خواهند شد نیاز به در همه زمان ها بخشی به همین دلیل عالی برنامه غذایی مفید باشند.

اطلاعات خورده شدن ای لوبیا صورتی

100 خوب و دنج (3.5 {اونس}) لوبیا آب پز شامل:

 • آب … 67%
 • انرژی … 127
 • پروتئین… 8.7 خوب و دنج (8.7%)
 • چربی ها… 0.5 خوب و دنج (0.5%)
 • کربوهیدرات … 22.8 خوب و دنج (22.8%) کدام ممکن است;
  • شکر… 0.3 خوب و دنج (0.3%)
  • فیبر… 6.4 خوب و دنج (6.4%)

چون آن است می بینید، این لوبیا همراه خود انرژی {متوسط} ​​را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مقدار} شدید تا حدودی چربی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است حتی فیبر قابل توجه، فاز اندیشه آلی به همین دلیل برنامه غذایی دیابتی ها است. جدا از این، لوبیا صورتی شامل مقدار بیش از حد ریز مغذی‌های {مفید} معادل فولات، آهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید منگنز است.

پروتئین … این لوبیا سرشار به همین دلیل پروتئین است. 100 خوب و دنج فقط در موردً 9 خوب و دنج پروتئین دارد کدام ممکن است 27 شانس به همین دلیل کل شما محتوای انرژی را تشکیل می دهد.

کربوهیدرات ها… کربوهیدرات های نشاسته ای حدود 72 شانس به همین دلیل کل شما انرژی آنها خواهند شد را نمایند. نشاسته لوبیا عالی کربوهیدرات آهسته رهش است (مخصوصاً GI پایینی دارد). مقایسه شده است همراه خود سایر نشاسته ها باعث بهبود خیلی کمتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تدریجی گلوکز خون می تواند. متعاقباً، لوبیا صورتی به طور قابل توجهی برای کسانی به همین دلیل ما کدام ممکن است دیابت شکل از 2 دارند مفید به نظر می رسد.

فیبر… این لوبیاها ویژه به ویژه دارای فیبر بالایی هستند، به همین دلیل جمله {مقادیر} قابل توجهی نشاسته مقاوم، عالی پری بیوتیک. پری بیوتیک ها در داخل {روده} عظیم خواهید داشت {حرکت} می کنند به همان اندازه روزی کدام ممکن است به {روده} عظیم خواهید داشت برسند، {جایی} کدام ممکن است میکرو ارگانیسم های {مفید} تخمیر می شوند. این تخمیر نتیجه در تشکیل اسیدهای چرب همراه خود زنجیره خواستن می تواند کدام ممکن است ممکن است علاوه بر این سلامت {روده} عظیم را تقویت بخشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهدید ابتلا به بیشتر سرطان ها {روده} عظیم را به مقیاس عقب دهد.

ریز مغذی ها… لوبیا سرشار به همین دلیل ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها معدنی مختلف است. {اینها} عبارتند به همین دلیل … مولیبدن … فولات (اغلب به عنوان شناخته می شود ویتامین B6 هر دو اسید فولیک) … آهن (با این وجود فیتات قابل دریافت {در این} لوبیا ممکن است علاوه بر این به این یعنی باشد یا نباشد کدام ممکن است آهن خیس شدن ضعیفی دارد) … مس … منگنز … پتاسیم ، را انتخاب کنید و انتخاب کنید … ویتامین K1 کدام ممکن است برای انعقاد خون می تواند حیاتی باشد.

فواید مصرف کردن لوبیا صورتی برای بهزیستی

همراه خود گنجاندن این لوبیا در داخل برنامه غذایی شخصی، می توانید مزایای بزرگ بهزیستی قابل توجهی را تخصص کنید. این جای می دهد:

 • به مقیاس عقب تهدید ابتلا به دیابت شکل از 2
 • مدیریت بالاتر مرحله گلوکز خون
 • محافظت سلول ها به سمت {آسیب}
 • پشتیبانی به پیشگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید {درمان} برخی بیشتر سرطان ها ها
 • به مقیاس عقب تهدید مشکلات وزنی

به مقیاس عقب تهدید ابتلا به دیابت شکل از 2… این لوبیاها نسبت به سایر غذاهای غنی به همین دلیل کربوهیدرات دارای GI (شاخص گلیسمی) شدید زیرین تری هستند کدام ممکن است احتمالاً ناشی از فیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشاسته مقاومی است آنها خواهند شد ممکن است وجود داشته باشد. را
شاخص گلیسمی اندازه گیری گیری سرعتی است کدام هرکدام عالی به همین دلیل وعده های غذایی همراه خود آن قرار است مرحله گلوکز خون را بعد به همین دلیل مصرف کردن آنها خواهند شد بهبود می دهند.

عالی پیدا کردن 4 ساله روی 3349 نفر تأیید شد کدام ممکن است خوردن {مقادیر} تعداد زیاد حبوبات را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدس همراه خود به مقیاس عقب تهدید ابتلا به دیابت شکل از 2 گفته می شود. این پیدا کردن ممکن است حتی تأیید شد کدام ممکن است مصرف کردن نصف وعده حبوبات در داخل روز در مقابل عالی وعده خیلی شبیه تخم خروس، نان، برنج هر دو سیب زمینی پخته شده همراه خود به مقیاس عقب تهدید ابتلا به دیابت گفته می شود.

بدیهی است کدام ممکن است مصرف کردن لوبیا صورتی در مقابل سایر غذاهای پر کربوهیدرات ممکن است خوب مرحله گلوکز خون را در داخل اشخاص حقیقی دیابتی شکل از 2 را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر دیابتی به مقیاس عقب دهد.

مدیریت بالاتر مرحله گلوکز خون… بر ایده ارزیابی آشکار شده در داخل روزنامه یانکی خورده شدن علمیافزودن حبوبات به برنامه غذایی شخصی، معادل لوبیا، ممکن است خوب قند خون ناشتا را انتخاب کنید و انتخاب کنید انسولین خواهید داشت را به مقیاس عقب دهد، متعاقباً در داخل مزمن به همین دلیل مدیریت گلوکز خون حمایت می تنبل.

محافظت سلول ها به سمت {آسیب}… این لوبیا منبع مفید شدید خوبی به همین دلیل آنتی اکسیدان هاترکیباتی کدام ممکن است به خنثی کردن رمان های آزاد پشتیبانی می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل نتیجه نهایی تحریک را به مقیاس عقب می دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل سلول ها به سمت {آسیب} را انتخاب کنید و انتخاب کنید {بیماری} دفاع کردن می کنند. غذاهای سرشار به همین دلیل آنتی اکسیدان ممکن است حتی ممکن است علاوه بر این به پیشگیری به همین دلیل {بیماری} های مداوم معادل {بیماری} قلبی، بیشتر سرطان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسائل شخصی حفاظت پشتیبانی کنند.

تقویت سلامت روده ها… تحقیقات نمایشگاه ها کدام ممکن است مصرف کردن مقدار بیش از حد حبوبات، معادل این لوبیاها، شناخته شده به عنوان بخشی به همین دلیل عالی برنامه غذایی مفید ممکن است خوب {سطح کلسترول} کل شما را انتخاب کنید و انتخاب کنید LDL (خطرناک) را به مقیاس عقب دهد، کدام هرکدام 2 به همین دلیل عناصر تهدید مهم {بیماری} قلبی هستند.

جدا از این، سایر تحقیق نماد دانش اند کدام ممکن است مصرف کردن حبوبات ممکن است خوب نشانگرهای تحریک را به مقیاس عقب دهد، کدام ممکن است آیا بسیاری از آنها خواهند شد به {بیماری} های مداوم معادل {بیماری} قلبی پشتیبانی می کنند.

تحقیقات اکنون نیست نمایشگاه ها کدام ممکن است مصرف کردن مقدار بیش از حد حبوبات شناخته شده به عنوان بخشی به همین دلیل عالی برنامه غذایی مفید ممکن است خوب {سطح کلسترول} تام را انتخاب کنید و انتخاب کنید LDL (خطرناک) را به مقیاس عقب دهد، کدام هرکدام 2 به همین دلیل عناصر تهدید مهم {بیماری} قلبی هستند.

پشتیبانی به پیشگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید {درمان} برخی بیشتر سرطان ها ها… مصرف کردن لوبیا توجه بلبلی منبع مفید خوبی به همین دلیل فلاوانول ها است، ترکیبات طبیعی کدام ممکن است شناخته شده به عنوان آنتی اکسیدان حرکت می کنند. بر ایده پیدا کردن ای 12 ماه 2009 آشکار شد، خوردن {مقادیر} بزرگتر فلاوانول ها همراه خود به مقیاس عقب تهدید ابتلا به بیشتر سرطان ها گفته می شود. آدنوم های پیچیده (فرم تومور کدام ممکن است به همین دلیل آن قرار است بیشتر سرطان ها {روده} عظیم ممکن است خوب راه اندازی شود).

درونکشتگاهی تجزیه و تحلیل آشکار شده در داخل روزنامه در سراسر جهان ماکرومولکول های آلی دریافتند کدام ممکن است ترکیبات خاصی در داخل لوبیا سفید توانايي توقف به همین دلیل پیشرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتشار سلول های سرطانی هستند. این بدان معنی است کدام ممکن است لوبیا صورتی ممکن است علاوه بر این عالی غذای قدرتمند برای مبارزه کردن بیشتر سرطان ها باشد یا نباشد.

تهدید مشکلات وزنی خواهید داشت را به مقیاس عقب داد… چندین پیدا کردن تبصره ای خوردن لوبیا را همراه خود تهدید خیلی کمتر {اضافه وزن} هر دو مشکلات وزنی {مرتبط} دانسته اند. عالی پیدا کردن 2 ماهه روی 30 بزرگ شده اضافه وزن کدام ممکن است رژیم ریختن پوند داشتند، تأیید شد کدام ممکن است مصرف کردن لوبیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر حبوبات 4 موارد در داخل هفته نتیجه در به مقیاس عقب اصولاً به همین دلیل برنامه غذایی با بیرون لوبیا می تواند.

پیدا کردن یکی دیگر آشکار شده در داخل روزنامه کالج یانکی خورده شدن مقوله ای کرد کدام ممکن است بهبود خوردن لوبیا ممکن است علاوه بر این همراه خود تقویت خورده شدن، ریختن پوند بدن ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مقیاس عقب چربی ها معده {مرتبط} باشد یا نباشد.

لوبیا صورتی سرشار به همین دلیل فیبر غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین است. فیبر {به آرامی} در داخل بدن ما اعتصاب می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل نتیجه نهایی واقعاً احساس سیری را {طولانی} می تنبل. اثبات شده است کدام ممکن است پروتئین مرحله آن قرار است را به مقیاس عقب می دهد گرلین، هورمونی کدام ممکن است واقعاً احساس {گرسنگی} را تحریک می تنبل.

{خطرات} را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات قابل انتساب به مصرف کردن لوبیا صورتی

مصرف کردن این لوبیا همه شما بهشت ​​رژیمی معمولاً نیست… مسائل عبارتند به همین دلیل:

 • نفخ معده
 • سمیت
 • ضد مغذی ها

نفخ معده… هنگام مصرف کردن لوبیا برخی اشخاص حقیقی مشکلات ناخوشایندی معادل نفخ، نفخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسهال را تخصص می کنند. این عواقب قابل انتساب به
آلفا گالاکتوزیدهامخصوصاً الیاف نامحلول. آلفا گالاکتوزیدها را می توان کمتر از {تا حدی} همراه خود جذب کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانه زدن لوبیا {حذف} کرد.

سمیت… لوبیا صورتی نپخته شامل {مقادیر} زیادی فیتوهماگلوتینین است کدام ممکن است عالی پروتئین {سمی} است. اگرچه این پروتئین در داخل آیا بسیاری از لوبیاها کشف شد می تواند، با این وجود به طور قابل توجهی {در این} لوبیاها تعداد زیاد است. {علائم} جای می دهد اسهال را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفراغ است.

برای بردن این سم، لوبیاها را خیس کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بپزید… کمتر از 5 ساعت (هر دو ترجیحاً عالی ساعت شب) در داخل آب خیس کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمتر از ده {دقیقه} در داخل دمای 1000 سطح سانتیگراد (2120 فارنهایت) بجوشانید. لوبیا صورتی کدام ممکن است {به درستی} کنار هم قرار دادن شده باشد یا نباشد برای مصرف کردن بی تهدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شدید مغذی است.

آنتی اکسیدان ها… موادی هستند کدام ممکن است خوب ارزش غذایی را همراه خود اختلال عملکرد در داخل خیس شدن داروها مغذی به همین دلیل اسباب بازی گوارش خواهید داشت به مقیاس عقب می دهند. داروها ضد مغذی مهم قابل دریافت در داخل لوبیا صورتی عبارتند به همین دلیل:

 • اسید فیتیک… همراه خود شناسایی مستعار فیتات … خیس شدن داروها معدنی معادل آهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی را مختل می تنبل.
 • مهارکننده های پروتئاز… همراه خود شناسایی مستعار مهارکننده های تریپسین … کار کردن آنزیم های گوارشی مختلف را مهار می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید هضم پروتئین را مختل می تنبل.
 • مسدود کننده های نشاسته… همراه خود شناسایی مهارکننده های آلفا آمیلاز … خیس شدن کربوهیدرات ها به همین دلیل اسباب بازی گوارش خواهید داشت را مختل می تنبل.

تمام این داروها ضد مغذی روزی کدام ممکن است حبوبات {به درستی} خیس شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پخته شوند، {به طور کامل} هر دو طرفدار غیرفعال می شوند. تخمیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانه زدن لوبیا ممکن است علاوه بر این در میان داروها ضد مغذی معادل اسید فیتیک را حتی اصولاً به مقیاس عقب دهد.

طرز پخت لوبیا صورتی

لوبیا صورتی به 3 تعیین کنید مهم ممکن است وجود داشته باشد: اخیر، خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنسرو شده.

خواهید داشت {نباید} لوبیا صورتی نپخته بخورید بجز بخواهید لذت بردن های هولناک در کنار همراه خود حمله ها استفراغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسهال را تخصص کنید.

در داخل حالت بسیار عالی، لوبیاهای نپخته را نیاز به عالی شبه به مدت زمان کمتر از هشت ساعت در گذشته به همین دلیل پختن خیس کنید. اگر آنها خواهند شد را در گذشته به همین دلیل پختن خیس کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانه بزنند، هضم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیس شدن داروها مغذی را تقویت می بخشد.

کمتر از عالی ساعت به همان اندازه عالی ساعت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم همراه خود بهره مندی از مزایای 3 نیمه آب به همان اندازه 1 نیمه حبوبات بپزید.

در مقابل پختن حبوبات شخصی، می توانید لوبیاهای کنسرو شده (کنسرو شده) را کدام ممکن است از قبلً پخته شدند خریداری کنید. لوبیای کنسرو شده به اندازه گیری لوبیاهای نپخته مغذی هستند همراه خود این تمایز که مرتبا سدیم بیشتری دارند. خواهید داشت نیاز به بتوانید اشکال از کم سدیم را پیدا کنید. در هر مورد دیگر می توانید حبوبات را آبکش کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبکشی کنید… همراه خود این {کار} به همان اندازه 41 شانس به همین دلیل محتوای سدیم آن قرار است از بین می برد.

با این وجود آگاه باشید کدام ممکن است آبکشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبکشی کنسرو لوبیا ممکن است خوب سایر ریزمغذی ها معادل ویتامین C هر دو ویتامین های B را {حذف} تنبل. خواهید داشت می توانید همراه خود افزودن سایر غذاهای مفید معادل هویج، پیاز، فلفل دلمه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرفس به وعده غذایی شخصی برای بهبود خوب ارزش غذایی آن قرار است، به همین دلیل این مسئله توقف کنید.

متعاقباً، هنگامی کدام ممکن است لوبیا را کنار هم قرار دادن کردید، چه کاری می توانید همراه خود آنها خواهند شد مشارکت در دهید؟

در داخل مقاله موارد زیر این توالی بدانید… اصل العمل همراه خود بهره مندی از مزایای لوبیا صورتی صورتی