چه بر بالا جوانان ما آمده است؟

افرادی قابل مقایسه با جیمی الیور را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون نیست سرآشپزهای سوپراستار ردیابی کرده اند کدام ممکن است افتخار داشتن منصفانه برنامه کاهش وزن مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعادل برای جوانان ما چقدر حیاتی است. آن خواهد شد اعداد E حیله‌گر معمولاً می‌توانند مخفیانه وارد غذای ما شوند، با این وجود کدام‌ها هستند کدام ممکن است نیاز به به همین دلیل ممکن است اجتناب کرد؟

در داخل 12 ماه 2008، منصفانه یادگیری 750000 نفری شیفته دانشکده ساوتهمپتون به ارتباط بین بنزوات سدیم نگهدارنده (E211)، سایر افزودنی های غیر واقعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش فعالی در داخل دانشمندان دبستانی صنوبر. این تأیید شد کدام ممکن است جوانان پس به همین دلیل بلعیدن اعداد E “بحرانی” حواسشان پرت شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل بررسی کلمه کامپیوتری رد شدند. محققان تخمین زدند کدام ممکن است اگر نمایندگی‌ها سایه‌های {مورد استفاده در} تجارت بین المللی {مواد افزودنی} را {حذف} کنند، 30 شانس به همین دلیل اسبابک ها اختلال عملکرد بیش‌فعالی عدم وجود کلمه (ADHD) جلوگیری از جنگ می‌شود.

این قطعنامه به این یعنی بود کدام ممکن است عظیم‌ترین قنادی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فروشگاه مواد غذایی‌های ملت مجبور بوده اند تن محصول به همین دلیل جمله بستنی، شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوشابه‌های گازدار را فرموله کنند. ممکن است همچنین درگاه این ناحیه {پنهان} به همین دلیل ترکیبات شیمیایی در داخل زنجیره غذایی را باز کرد. {تولید کننده} چرخ دنده غذایی طبیعی جوانان، Organix، به همین دلیل پیشرفته ترین و پیشرفته ترین خواست به همان اندازه {مواد افزودنی} را به همین دلیل غذای جوانان {حذف} تدریجی. آن خواهد شد‌ها رایج‌ترین افزودنی‌های غیر واقعی را تخصصی ایجاد می کند محصولاتی کدام ممکن است جوانان را عملکرد قرار می‌دهند، ایجاد کردند.

بیرون از در بروید و خارج از منزل بمانید

افزودنی هایی کدام ممکن است {حذف} شدند عبارتند به همین دلیل:

سایه‌ها: تارترازین*، کینولین زرد E104، آبی خوب E133، سانست زرد E110، کارموزین E122، پونسو 4R E124، نیلی کارمین E132.

شیرینی کننده های غیر واقعی: آسپارتام E951**، ساخارین E954، آسه سولفام K E950.

افزایش کننده سبک: مونوسدیم گلوتامات E621.

چرخ دنده نگهدارنده: بنزوات سدیم E211، دی اکسید گوگرد E220.

* تارترازین منصفانه سایه زرد غیر واقعی است تخصصی ایجاد می کند محصولاتی به همین دلیل جمله کدو حلوایی، کوردیال، نوشابه های گازدار، مخلوط شده ترافل، پودر کاسترد، سوپ، سس، بستنی، شیرین یخی، شیرینی، آدامس، مارزیپان، مربا، ژله، مارمالاد، خردل کشف شد می تواند باشد. ، ماست.

** آسپارتام گزینه جایگزین برای قند است. به طور سنتی در داخل نوشیدنی های با بیرون قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم انرژی استفاده بیشتر از می تواند باشد.

گروه حمایت به همین دلیل جوانان بیش پرانرژی مدعی شد کدام ممکن است به همین دلیل {هر} 24 پیرمردها، 21 نفر اظهار داشتند کدام ممکن است آسپارتام بر فرزندانشان تأثیر خصومت دارد. به تذکر می‌رسد کدام ممکن است بدترین متخلفان به همین دلیل زنجیره غذایی {حذف} شده‌اند، با این وجود تولیدکنندگان مراقبت از لباس از حداکثر برای {حذف} سایر ترکیبات شیمیایی کم‌خطرناک هستند.

تنظیم کنید – E Numbers are about

با این وجود، اعداد E ادامه دارد در داخل کابینت های فروشگاه مواد غذایی کمین می کنند. چک لیست اجزا {نمی تواند} دروغ گفتن بگوید، با این وجود مصرف کنندگان برای رمزگشایی آن خواهد شد ممکن است بخواهید اطلاعات دارند.

می توان در نظر گرفته شده کرد کدام ممکن است اجزا بستنی نیاز به همراه خود شیر آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه تنظیم شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس شکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید زرده تخم خروس. به همین دلیل وقتی لیست محتوای منصفانه برند بستنی عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده مشهور همراه خود شیر آب با بیرون چربی ها، آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی ها شیر آب در داخل ابتدای چک لیست تنظیم می تواند باشد، جای دلخوری کردن است. به همان اندازه روزی کدام ممکن است همراه خود چربی ها های طبیعی هیدروژنه، روغن نباتی، E421، E442، E341، E500، E501، E407، E410، E412، آرد گندم، نمک، بادام زمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بادام تمام شود، حامی {باهوش} نیاز به ترسناک باشد یا نباشد. نام های در سراسر جهان اکنون نیست به طور قابل توجهی بهتر به نظر نمی رسد که باشند.

یادگیری نحوه می توان انتخاب ها {خرید} آگاهانه تری گرفت؟ برای شروع با، کل شما اعداد E برای ممکن است داشته باشید ناسالم به نظر نمی رسد که باشند. چرخ دنده خالص قابل مقایسه با آب چغندر (E162)، چوبی صندل (E166)، صمغ ملخ هر دو لوبیا خرنوب (E410) را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاراگینان هر دو جلبک دریایی زرشکی (E407) دارای اعداد E انتخاب شده شخصی هستند. با این وجود باقیمانده چطور؟

بیایید نگاهی بیندازیم: E171 دی اکسید تیتانیوم (برای سفیدتر به تذکر {رسیدن} بستنی). E172 اکسیدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیدروکسیدهای آهن. E341 کلسیم فسفات (نمک معدنی). E412 صمغ گوار استخراج شده به همین دلیل دانه گوار. E421 مانیتول (شیرینی کننده برای مبتلایان دیابتی هر دو شناخته شده به عنوان منصفانه کار کردن به حداقل رساندن برای هروئین هر دو سایر داروهای {غیرقانونی} استفاده بیشتر از می تواند باشد). E442 فسفاتیدهای آمونیوم جلوگیری از جداسازی (نوسازی شده به صورت غیر واقعی هر دو به همین دلیل مخلوط شده گلیسرول (E422) را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن دانه کلزا نیمه زحمت کش شده). E471 مونو را انتخاب کنید و انتخاب کنید دی گلیسیریدهای اسیدهای چرب (قابل مقایسه با نخست، spinoff شده به همین دلیل گلیسیرین E422). E476 پلی گلیسرول پلی ریسینولئات، مایعی است کدام ممکن است به همین دلیل دانه کرچک استخراج می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل 12 ماه 2006 به‌جای بیشترین استفاده را ببرید کره کاکائو شناخته شده به عنوان یک پارچه مقرون به صرفه‌تر در داخل راه اندازی شیرینی استفاده بیشتر از می‌شود. E500 کربنات سدیم هر دو خاکستر سودا/سودا شستشو تا حد زیادی شناخته شده به عنوان لطیف کننده آب استفاده بیشتر از می تواند باشد. E501 کربنات پتاسیم هر دو نمک سفید، کدام ممکن است تا حد زیادی در داخل راه اندازی صابون تمیز کردن هر دو شیشه استفاده بیشتر از می تواند باشد.

لاکچری ضد قوز کردن

برای دور ماندن از {مواد افزودنی} جهنمی مکان نیاز به سر خورد؟ {تولید کننده} صنعتگر محله ای 9 چندان دور نگه داشتن از حیاط پشتی ممکن است داشته باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطمئناً در داخل منصفانه مزرعه اقامت دارد. توت فرنگی صحیح در داخل بستنی؟ با بیرون کنسانتره؟ ماندگاری منصفانه 12 ماه؟ سبک زیبا؟ می‌توانید مردی را در داخل یونیلور هر دو پیلزبری همراه خود چهره‌ای وحشتناک تصور کنید. جای شگفتی نخواهد بود کدام ممکن است فاز بستنی فوق‌العاده در حال افزایش است، {در حالی که} {بازار} اساسی، جدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید موزه گام به گام در داخل جاری به کاهش است.

بستنی منصفانه غذای آرام را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرسبز است کدام ممکن است در همه زمان ها حتی در داخل {شرایط} قوز کردن مقرون به صرفه قیمت مناسب است. بستنی آرتیسان مطمئنا موثرترین طعمی است کدام ممکن است همراه خود پول نقد می توان {خرید}. به همان اندازه روزی کدام ممکن است آن خواهد شد را {امتحان} نکنید، به هیچ وجه نخواهید کشف شد کدام ممکن است چرا مردمان ناراحت هستند به همان اندازه آن خواهد شد را به انگشت آورند. نشان دادن در همه زمان ها در داخل وعده های غذایی مصرف کردن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بچه های ممکن است داشته باشید واقعاً به همین دلیل آن خواهد شد تحسین خواهند کرد. این با توجه به رساندن خوبی به فرزندانتان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید 9 مختلط به همین دلیل افزودنی های غیر واقعی.

جیمی الیور مناسب می گوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید البته اکثر ما همراه خود تاکتیک هایی کدام ممکن است او می رود برای بالاتر وعده های غذایی مصرف کردن فرزندانمان به {کار} خواهد گرفت دیگری نیستیم. اخطار بلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشهود است – اگر می‌خواهید کودکتان را به همین دلیل عصبانیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصبانیت منع کنید، به سادگی به آنچه در داخل غذای او می رود است ظاهر شد کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بفهمید کدام ممکن است به ساده یک چیز را کدام ممکن است می‌ریزید بیرون از در می‌آورید.