چه مدت در رژیم غذایی سیستم تغذیه می مانید؟

گاهی اوقات از مردم می شنوم که از من می پرسند یک فرد تا چه مدت باید در رژیم غذایی Nutrisystem بماند. همچنین از مردم پرسیده اند که عضویت برای چه مدت مفید است. این یکی از رایج ترین باورهای غلط در مورد این رژیم است. من متوجه شده ام که برخی از افراد هستند که فکر می کنند برای این طرح به نسخه نیاز دارید یا هزینه عضویت می پردازید. هیچ یک از این فرضیات درست نیست. این رژیمی است که برای آن خواربار از شرکت سفارش می دهید (و به طور کلی به صورت ماهانه). هیچ الزام یا تعهد بلندمدتی وجود ندارد، و در بیشتر موارد مدت زمانی که به آن پایبند باشید به چند عامل بستگی دارد که در مقاله زیر با جزئیات بیشتر در مورد آنها صحبت خواهم کرد.

بسیاری از مردم تا زمانی که هدف کاهش وزنی را که برای خود تعیین کرده‌اند را ببینند، در Nutrisystem می‌مانند: البته، اگر می خواهید تغییرات شدیدی در سبک زندگی ایجاد کنید، باید با پزشک خود مشورت کنید. همانطور که گفته شد، بیشتر مردم فقط تا زمانی که وزن مناسب خود را از دست ندهند، غذا سفارش می دهند. از آنجایی که هیچ تعهدی وجود ندارد، زمانی که از نتایج خود راضی هستید، می توانید سفارش را متوقف کنید. و به طور کلی می توانید به میانگین کاهش وزن هفتگی خود نگاه کنید تا ببینید چقدر طول می کشد تا به آن برسید.

و با محدوده حدود 2 تا 3 پوند در هفته برای بسیاری، این نوعی کاهش وزن تدریجی و نه شدید است که بیشتر آنها را بهینه و بی خطر می دانند. من شنیده ام که مردم Nutrisystem را به عنوان یک مد روز، یک رژیم غذایی سخت یا شدید توصیف می کنند، اما من واقعاً مخالفم. شما روزانه حدود 1500 کالری دریافت می کنید که بسیار کمتر از برخی از رژیم های غذایی شدیدتر یا بیش از حد محدود کننده است. بعلاوه، به هر وعده غذایی خود، مواد غذایی تازه خود را اضافه می کنید، بنابراین مجبور نیستید فقط به مواد غذایی از قبل بسته بندی شده اتکا کنید. من گمان می کنم که آنها از شما می خواهند که این کار را انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که مقدار مناسبی از مواد مغذی و ویتامین های مورد نیاز بدنتان را از غذاهای تازه دریافت می کنید.

مدت زمان ماندگاری مواد غذایی Nutrisystem: گاهی اوقات وقتی مردم از من می پرسند تا چه مدت باید این رژیم را حفظ کنم، واقعاً می پرسند که آیا این غذا منقضی می شود یا خیر. بیشتر غذاها کنسرو شده نرم هستند، به این معنی که نیازی به نگهداری در یخچال ندارند و ماندگاری نسبتا طولانی به آنها می دهد. خط Nutrisystem-Select دارای گزینه های ثابتی است (که به درب شما ارسال می شود) و آنها نیز بسیار کند حرکت می کنند. البته، همیشه می‌خواهید تاریخ انقضا را بررسی کنید (و اگر مطمئن نیستید معمولاً می‌توانید با شماره روی بسته تماس بگیرید.) اما من مشاهده کرده‌ام که اکثر مردم در یک ماهی که محموله‌شان را به این طریق دریافت می‌کنند، مواد غذایی خود را می‌خورند. این نگرانی معمولاً مطرح نمی شود.

این شرکت مشاوره رایگان ارائه می دهد، بنابراین همیشه باید فردی در دسترس باشد که بتواند به این نوع سوالات یا نگرانی ها پاسخ دهد. معمولاً می توانید تماس بگیرید، به یک چت زنده بپیوندید، یا به صورت آنلاین با آنها تماس بگیرید، هر کدام که برای شما بهتر است.