چگونه از اضطراب خلاص شویم: روانشناسی معکوس

سلام. نام من دیوید ای.

چرا جغرافیا کم شده دیوید؟ من روی این سایت کلیک کردم تا بفهمم چگونه از شر اضطراب خلاص شوم! خب، راستش را بخواهید، می‌خواستم نه فقط رودخانه‌ای که مسیر اشتباهی را طی می‌کند و به نظر می‌رسد با طبیعت سرپیچی می‌کند، بلکه از برنامه‌ای برایتان بگویم که برای من در برابر منطق پرواز می‌کند.

معنی آن چیست؟

من بیش از بیست سال است که یک مشکل وحشت و اضطراب داشته ام و برای آنها، “بیش از بیست سال” تقریباً هر کتابی که تا به حال خوانده ام و هر درمانی که تا به حال توسط من مشاوره شده است به من گفته است که چگونه از حملات پانیک جلوگیری کنم. من معتقدم که وقتی صحبت از مدیتیشن به میان می آید، یک استاد یوگا غیررسمی، یک متخصص تغذیه و یک استاد ورزش هستم.

می بینید، من فکر می کنم که با مدیتیشن کافی، غذاهای مناسب در مقادیر کافی، ورزش به درستی و استفاده از داروهای تجویز شده به طور روشمند که اضطراب من شانسی نخواهد داشت و می توانم آزادانه زندگی خود را طوری زندگی کنم که انگار من هرگز این جمله را نشنیده بودم: “حمله وحشت!” اما، احتمالاً مانند شما، متوجه شدم که هنوز هم این قسمت های وحشتناک و ناخوشایند را تجربه می کنم. احساس می‌کردم مقدر شده است که این زندگی محدود را داشته باشم، جایی که هر سفر به فروشگاه باید با تمام جزئیات برنامه‌ریزی می‌شد: دانستن اینکه همه چراغ‌های توقف و علائم توقف و البته حمام‌ها کجا هستند. حمام ها را فراموش نکنیم. و البته، پتوی امنیتی من: یک بطری از دست من قرص های آرام بخش تجویز کرد، برای هر موردی.

نمی دانم چگونه از برنامه “Panic Away” مطلع شدم. تنها چیزی که می دانم این است که آن را پیدا کردم.

بری مک دونو، که زمانی از حملات پانیک رنج می برد، برنامه ای را توسعه داد، که برای من، در مواجهه با منطق و روانشناسی بود. اینجا مردی بود که به من گفت نه تنها وحشت را با آغوش باز به زندگی ام دعوت کنم، بلکه به هراس اجازه بدهم تا آنقدر که می خواهد بد باشد. هر چند عجیب به نظر می رسد، همان قدر که ذهن من در هراس اجتنابی ریشه دوانده بود، آنچه او گفت… منطقی بود.

بنابراین، در ابتدا، وقتی به عنوان این برنامه، “Panic Away” فکر می کنید، به این فکر کنید. فیلم «تأثیر ناگهانی» را به خاطر دارید که کلینت ایستوود در آن نقش «کثیف» هری کالاگان را بازی می‌کرد. خوب، به او فکر کنید که می‌گوید: “برو، وحشت کن.” مک دونو می آموزد که تلاش برای نادیده گرفتن افکار هراس و حملات پانیک مانند این است که به خود بگویید خوشحال نباشید یا گرسنه نباشید. هر چه انرژی بیشتری برای نادیده گرفتن آنچه در حال حاضر وجود دارد استفاده کنیم، ترس از حمله پانیک دیگر، آن فکر قوی تر می شود. فهمیدم حق با او بود زیرا تمام انرژی من روی نداشتن آنچه قبلا داشتم متمرکز شده بود… وحشت.

بنابراین، برنامه را خریدم و در حالی که مک‌دونوگ با من صحبت می‌کرد و به من نشان می‌داد که می‌داند من چه می‌گذرم، ویدیوها را تماشا کردم. باید به شما بگویم که وقتی به او گوش دادم مردی را دیدم که واقعاً در آرامش بود. کسی که اعتماد به نفس و شایستگی داشت. او فروشنده روغن مار نبود. چیزی که او می گفت واقعاً برای من جالب بود.

از سخنان او مطمئن شدم که هر چند هراس یک احساس ناخوشایند بود، اما هیچ کس تا به حال بر اثر حمله پانیک مرده یا دیوانه نشده است. همه این چیزها را قبلاً می دانستم، اما او افکار من را پیش بینی کرد و مرا به راحتی راحت کرد. مکان خوبی برای شروع برنامه بود، فقط تماشا و گوش دادن به اطلاعات.

او همچنین یک کتاب بیش از 200 صفحه دارد که همراه با برنامه ای است که آنچه را که در ویدیو می گذرد تکرار می کند، به اضافه مقدار زیادی اطلاعات مرتبط و کاربردهای عملی و یک طرح کلی از کارهایی که باید هر روز انجام دهید، آسان است. در وب‌سایت او بخشی برای ثبت و پیگیری سطح اضطراب شما وجود دارد، به‌علاوه، اگر می‌خواهید یک هفته با یک دلار از درمانگر آنلاین استفاده کنید، می‌توانید. پس از آن، قیمت 97.00 دلار در ماه است. من این را برای افرادی که تازه به مسائل اضطرابی خود رسیدگی می کنند توصیه می کنم. برای من، فقط به این دلیل که تجربه برنامه های کاری زیادی دارم و با جریان آنها آشنا هستم، این پیشنهاد را واگذار کردم.

مک دونو همچنین به عقب‌نشینی‌ها می‌پردازد. برخی از روزها خوب و برخی دیگر بد خواهند بود، زیرا شروع به به چالش کشیدن هراس و اضطراب خود می کنید. او چهره ای خوش قلب بر اضطراب شما نشان می دهد. این یک رویکرد فوق العاده به چیزها است.

او همچنین به مراقبه، دارو درمانی، تصاویر بصری و رژیم غذایی می پردازد. این یک رویکرد بسیار جامع به موضوع است. چیزی که من شخصاً بیش از همه دوست دارم این است که او اهمیت دارو را پایین نمی آورد. من هنوز چندین داروی ضد افسردگی مصرف می کنم و می دانم که آنها چه کارهای خوبی برای من کرده اند. او در آن زمینه قضاوت نمی کند. او این برنامه را ایجاد نکرد تا به کسانی که دارو می‌خورند بگوید که در مسیر اشتباهی هستند. او این برنامه را برای کمک به همه کسانی که مشکل اضطراب دارند ایجاد کرد.

من همچنین دوست دارم که این برنامه برای من گران نیست، به هر حال … حدود 67.00 دلار. من هم دوست داشتم که اگر برنامه برای من کار نمی کرد، می توانم آن را در 60 روز پس بدهم، بدون سوال. من محصولات دیگری را از طریق شرکت توزیع کننده “Panic Away” خریداری کرده ام و هرگز با بازگرداندن چیزی مشکلی نداشته ام. عادت زنانه.

من به ندرت در مورد برنامه ای مانند این احساس قوی داشتم. تغییر کرده است و هر روز به تغییر زندگی من برای بهتر شدن ادامه می دهد. برای من، این برنامه عالی است. ممکن است برای شما نیز باشد. اگر به دنبال یافتن برنامه‌ای هستید که به مشکل ترس و اضطراب شما رسیدگی کند، «Panic Away» را امتحان کنید. چیزی برای از دست دادن ندارید و همه چیز برای بدست آوردن دارید.