چگونه از دست دادن "سینه های مرد" برای خوب

شخصیت Meat Loaf از Fight Club را به خاطر دارید؟ او مردی بود که قبلاً یک وزنه‌بردار قهرمان بود، اما اکنون «سینه‌های مرد» مخوف را به وجود آورده است. هیچ مردی نمی‌خواهد این‌گونه به نظر برسد، اما بسیاری از مردان چربی زیادی در ناحیه قفسه سینه خود دارند و در نهایت زنانه به نظر می‌رسند – به هیچ وجه مطالعه‌ای.

خوشبختانه، فقط با چند تغییر ساده در رژیم غذایی، ورزش و سطح استرس خود می توانید سینه های مردانه را از دست بدهید.

خوردن برای از دست دادن “موب ها”

می‌دانم که فکر می‌کنید من در اینجا در مورد کاهش کالری صحبت خواهم کرد، اما اینطور نیست. اکثر افرادی که از رژیم‌های غذایی با کالری محدود استفاده می‌کنند می‌توانند به شما بگویند که کار نمی‌کنند – و زمانی که این کار را انجام می‌دهند، در نهایت خسته، گرسنه و بداخلاق می‌شوند. مطالعات بیشتر و بیشتر نشان می دهد که تجمع چربی اضافی در بدن در درجه اول به دلیل عدم تعادل هورمونی است، نه با خوردن زیاد.

اما رژیم غذایی ما بهترین راه برای تثبیت این هورمون ها است، بنابراین برای اینکه به فرم بمانیم، باید غذاهایی بخوریم که به طور خودکار چربی را می سوزانند.

ما فقط باید به مناسب ترین فرهنگ های جهان نگاه کنیم و یاد بگیریم که آنها چه نوع غذایی می خورند. فرهنگ های سنتی و شکارچیان-گردآورنده مدرن یک چیز مشترک دارند: تعداد کمی از مردان سینه مردانه دارند. و همه آنها رژیم هایی می خورند که سرشار از غذاهای کامل، تازه و طبیعی است و فاقد غذاهای فرآوری شده و تصفیه شده است. بنابراین مطمئن شوید که از رژیم غذایی سرشار از گوشت، سبزیجات، تخم مرغ، میوه، آجیل و دانه های فرآوری نشده استفاده کنید.

هوشمندانه تر ورزش کنید

با به دست آوردن عضله در ناحیه سینه خود، به سفت شدن ناحیه و کاهش بیشتر سینه های مردانه کمک خواهید کرد. یکی از تمرین هایی که همه بچه ها می دانند پرس روی نیمکت است. این یکی است که یک انتخاب عالی است. سایر موارد شامل فشارهای فشاری، شیب و پرس بالای سر هستند. این حرکات پیچیده بهتر از حرکات انزوا مانند مگس هستند زیرا بدن را وادار به ترشح HGH می کنند، هورمونی که چربی می سوزاند و عضله می سازد.

عادی رفتار کن

کلید نهایی این است که سطح استرس خود را پایین نگه دارید. وقتی استرس دارید، بدن شما کورتیزول ترشح می کند که باعث سوزاندن ماهیچه ها و تجمع چربی می شود (که دقیقا برعکس کاری است که می خواهید انجام دهید اگر می خواهید سینه های مرد را از دست بدهید). به اندازه کافی بخوابید، از موقعیت های استرس زا دوری کنید و زمانی را در زندگی خود برای انجام کارهایی که از آن لذت می برید اختصاص دهید.