چگونه اسپرم را غلیظ کنیم – منی را به طور طبیعی بیشتر و ضخیم تر کنیم

مایع منی شما شاخصی از سلامت جنسی شماست. تمام ترشحات بدن شما تحت تأثیر رژیم غذایی شما قرار می گیرد و در مورد اسپرم یا منی که تولید می کنید تفاوتی ندارد. اسپرم غلیظ همیشه از نظر باروری و باروری بهتر از منی رقیق و آبکی است. نه تنها این، بلکه مهم است که به خاطر داشته باشید که بیشتر زنان حجم زیادی از مایع منی غلیظ را محرک بینایی می دانند.

به منظور غلیظ شدن اسپرم، مطمئن شوید که تمام مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن برای تولید مایع منی سالم را دریافت می کنید. روی، منیزیم و سلنیوم مواد معدنی بسیار مهمی هستند تا جایی که به سلامت مایع منی شما مربوط می شود. شما می توانید اهمیت روی را با این واقعیت تصور کنید که تقریباً 70 درصد روی بدن شما در واقع در مایع منی شما وجود دارد.

غذاهای حاوی روی عبارتند از صدف، گوشت قرمز، مرغ، موز و غیره.

علاوه بر رژیم غذایی مناسب، فعالیت بدنی نیز برای تضمین سلامت و کیفیت مایع منی بسیار مهم است. نه تنها این، بلکه باید سعی کنید استرس را در زندگی کاهش دهید. استرس می تواند بدن شما را به روش های شدید تحت تاثیر قرار دهد و نه تنها منجر به کاهش میل جنسی و اختلال نعوظ شود، بلکه می تواند منجر به کاهش حجم مایع منی و تعداد ضعیف اسپرم شود.

مکمل طبیعی تقویت کننده منی

چنین مکمل‌هایی یکی از بهترین راه‌های طبیعی برای کمک به انزال بیشتر و غلیظ‌تر منی هستند. آنها با گیاهان مختلف، مواد معدنی و اسیدهای آمینه قوی فرموله شده اند که به تولید مایع منی شما کمک می کنند. نه تنها این، بلکه قوام انزال شما را نیز افزایش می دهند.

برخی از مواد طبیعی موجود در این مکمل ها عبارتند از ال-آرژنین، ال-گلیزین، ال-کارنیتین، گلوکونات روی، آسپارات روی، اکسید روی، سولیدیلین، کو گوا، فوکوس وزیکولوسوس، دریلیزن، شیان مائو و غیره.

برخی از گیاهان نادر چینی برای فرموله کردن چنین تقویت کننده های مایع منی استفاده می شود. یک مکمل با کیفیت خوب می تواند شما را در عرض چند ماه تا 500 درصد بیشتر مایع منی تولید کند. از آنجایی که چنین قرص هایی اساسا مکمل های غذایی هستند، باید به آن ها زمان بدهید تا اثر کنند. در حالت ایده آل، شما باید حداقل 3 ماه آنها را داشته باشید تا از مزایای واقعی آن بهره مند شوید.

از آنجایی که چنین مکمل هایی 100% طبیعی هستند، هیچ عارضه جانبی ندارند.

این تقویت کننده های مایع منی علاوه بر کمک به تولید حجم بیشتری از اسپرم ضخیم، میل جنسی یا میل جنسی شما را نیز تقویت می کند. نه تنها این، آنها همچنین نعوظ جامد را به دلیل افزایش جریان خون به آلت تناسلی تضمین می کنند. بنابراین، اگر می خواهید اسپرم ضخیم تولید کنید، بهترین تقویت کننده های مایع منی را که می توانند به شما در لذت بردن از انزال قدرتمند کمک کنند، بررسی کنید.