چگونه می توان دوست پسر سابق خود را به سمت خود بازگرداند – نکات اثبات شده برای بازگرداندن او

یکی از چیزهایی که احتمالاً از زمان جدایی‌تان زیاد به آن فکر می‌کنید این است که چگونه دوست پسر سابقتان را وادار کنید به سمت شما بازگردد. وقتی مردی شما را رها کرده است و شما در یک گودال آشفتگی عاطفی قرار می گیرید، تقریباً برای بازگرداندن او هر کاری انجام می دهید. شما دوبار به طرح طرح های پیچیده بر اساس نادرست فکر نمی کنید تا توجه او را دوباره به خود جلب کنید. برخی از نمونه‌های بارز کارهایی که زنان قبل از شما انجام داده‌اند شامل ارسال نامه‌های عاشقانه طولانی، ادعای مرگ یکی از اعضای خانواده یا حتی تظاهر به بیماری شدید است. اینها همه تلاش های رقت انگیز برای بازگرداندن یک مرد هستند و کارساز نیستند. اینکه چه کار می کند، یک برنامه اثبات شده است که به او نشان می دهد که ارزش دوست داشتن دوباره را دارید.

اگر می خواهید دوست پسر سابقتان را وادار کنید به سمت شما بازگردد، باید خود را برای او کاملا غیرقابل مقاومت کنید. اگر شما دوتا به تازگی از هم جدا شده باشید، این به نظر بسیار چالش برانگیز است. بدیهی است که اگر او شما را می پرستید، هرگز جدایی رخ نمی داد. به جای تمرکز بر چند روز یا چند هفته آخر رابطه، به زمانی فکر کنید که شما دو نفر برای اولین بار با هم قرار گرفتید. اون موقع تو رو میخواست از بینشی که از زمان با او به دست آوردید استفاده کنید تا به زنی تبدیل شوید که می دانید جذب او خواهد شد. این ممکن است به این معنی باشد که نگرش خود را کمی تغییر دهید، انتظارات خود را از او کاهش دهید و حتی کمی وقت بگذارید تا فردی مهربان تر و دلسوزتر باشید. فقط خودت را به زنی که عاشقش شده تبدیل کن.

یکی از نکات کلیدی که باید در نظر داشته باشید وقتی می خواهید مردی را وادار کنید به سمت شما بازگردد این است که باید کاری کنید که او احساس کند که از دسترس او دور هستید. هنگامی که شخصیت خود را به عنوان یک شخص بهبود بخشید، دوباره با او صحبت کنید. برای یک قهوه یا ناهار سریع با او ملاقات کنید. آرام باشید، خونسرد باشید و کاملاً کنترل داشته باشید. اصلاً به جدایی یا آنچه منجر به آن شد اشاره نکنید. همچنین در مورد اینکه چقدر دلتان برای او تنگ شده است صحبت نکنید یا آرزو کنید همه چیز متفاوت بود. هدف شما در این جلسه این است که خود را جدید به او نشان دهید و او را در کنار هم نگه دارید.

مردها وقتی به یک زن علاقه مند هستند می خواهند به چالش کشیده شوند. آنها می خواهند احساس کنند که باید تلاش کنند تا او آنها را دوست داشته باشد. این برای دوست پسر سابق خود شوید. با کمی دوری یا ایستادگی، بی‌صدا به او این پیام را می‌فرستید که دیگر برای گرفتن آن از او نیستید. این به تنهایی شما را برای او جذاب تر می کند. بازی خونسرد و حفظ آرامش بهترین توصیه ای است که می توانید دنبال کنید اگر می خواهید او را وادار کنید که خزیده برگردد و از شما برای یک فرصت دیگر التماس کند.