چیپس موز – طرز تولید 3 رویکرد


{اینها} چیپس موز خودت کار کن باور نکردنی آسان، فقط ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توان آن خواهد شد را در داخل فر، سرخ کن هوا هر دو خشک کن مناسب کرد! اگر موز رسیده دارید، این یکی از بهترین راه ها برای بهره مندی از قرار است به آنها بروند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدست آمده عالی دسر مفید، خالص ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب است.

طرز تهیه چیپس موز

چیپس موز خودت کار کن

چیپس موز عالی میان وعده ترد خوش ذوق است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید موثرترین فاز اینجا است کدام ممکن است قرار است به آنها بروند به سادگی تولید می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شدید مقرون به صرفه تر به همین دلیل {خرید} چیپس موز در داخل خرده فروش هستند.

از افراد شگفتی می کنند کدام ممکن است خواه یا نه چیپس موز مفید? این در حقیقت یک موضوع شگفت انگیز است، در نتیجه چیپس موز {خریداری شده} در داخل خرده فروش معمولاً سرخ شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تشکیل داروها زیادی است کدام ممکن است باعث می تواند چربی ها، قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی بالایی داشته باشد یا نباشد.

وقتی چیپس موز را در داخل محل اقامت مناسب می‌کنید، تشکیل داروها مغذی موز است، با بیرون اینکه {جنبه}‌های مضر فرآوری مقدار بیش از حد از داشته باشد یا نباشد. موز منبع مفید خوبی به همین دلیل اسبابک ها {زیر} است:

 • فیبر – برای سلامت {روده}
 • کربوهیدرات ها – موز ثبات خوبی به همین دلیل کربوهیدرات ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر را لوازم به همان اندازه می توانید داشته باشید را برای مدت زمان بسیار طولانی تری واقعاً احساس سیری تدریجی
 • پتاسیم – به {حرکت} بافت عضلانی پشتیبانی می تدریجی (برای کودک های ورزشکار شگفت انگیز است)

اگر {در حال حاضر} موز رسیده روی پیشخوان شخصی دارید، چیپس موز خودت کار کن قطعاً دقیق است میان وعده مفید برای انتخاب کردن

مواد لازم چیپس موز خانگی

داروها مورد نیاز برای چیپس موز

مناسب کردن چیپس موز در داخل محل اقامت شدید سرراست است در نتیجه واقعاً به سادگی به 2 ماده خواستن دارید!

 • موز می توانید داشته باشید را به همین دلیل موز رسیده بیشترین استفاده را ببرید کدام ممکن است باقی مانده است سکسی هستند. اگر خیلی رسیده باشند حالت خمیری پیدا می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نمی توانید} خیلی موثر قرار است به آنها بروند را دانش کنید. اگر موز به سادگی کافی رسیده نباشد، چیپس موز شیرینی نخواهد بود.
 • آب لیمو اگر به همین دلیل رویکرد فر هر دو خشک کن استخدام می کنید، جلوگیری از جلوگیری از اسپرسو ای شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژمرده شدن پایین تر های موز در کل تکنیک خشک کردن، به آب لیمو خواستن دارید. پایین تر ها همچنان اسپرسو ای می شوند، با این وجود بهره مندی از آب لیمو واقعا به این امر پشتیبانی می تدریجی.
چیپس موز ترد خانگی

طرز تولید چیپس موز

سه رویکرد مختلف برای تولید چیپس موز در داخل محل اقامت ممکن است وجود داشته باشد. معامله بسته به وسایلی محل اقامت دارید رویکرد های مختلف را به می توانید داشته باشید آماده سازی می {دهم}.

رویکرد فر

این تکنیک شدید وقت گیر است، با این وجود انگشت می توانید داشته باشید را فقط بلند {نمی کند}. رویکرد های زیادی برای فر ممکن است وجود داشته باشد، با این وجود من می روم متوجه شدم کدام ممکن است این تکنیک تردترین پایین تر های موز را تأمین می تدریجی!

 1. تکه. ابتدا موزها را به همان اندازه حد فرصت نازک پایین تر دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل ظرفی بریزید. ضخامت خیلی کمتر به همین دلیل 1/4 اینچ را عملکرد بگیرید. اگر حدس بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد را همراه خود چاقو مشارکت در دهید این {کار} مسئله است. اگر موز به سادگی کافی سکسی است، می توانید به همین دلیل ماندولین بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه اطمینان داشته باشید کدام ممکن است تمام پایین تر های موز یکنواخت هستند.
 2. ترتیب دادن. روی موز را همراه خود آب بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب لیمو را اضافه کنید. موز را {به آرامی} هم بزنید به همان اندازه اطمینان داشته باشید کدام ممکن است همه شما قرار است به آنها بروند کشف نشده ترکیبی آب لیمو هستند. بگذارید قبلی {دقیقه} بنشینند.
 3. خشک. پایین تر های موز را {به آرامی} به همین دلیل کاسه بیرون از در ریخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی {دستمال} کاغذی قرار دهید به همان اندازه آب اضافه شده آن خواهد شد گرفته شود.
 4. سازماندهی می دهد. سینی فر را همراه خود کاغذ روغنی بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایین تر های موز را بچینید به همان اندازه به هم نخورند.
 5. نان. فر را روی همانقدر کم دمای بالقوه تغییر کنید. من می روم چیپس موز را در داخل دمای 170 سطح فارنهایت می پزم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود 5 ساعت نیاز به بپزند. بعد به همین دلیل 5 ساعت، موز را بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرار است به آنها بروند را برگردانید به همان اندازه مرحله زیرین آن خواهد شد ترد شود.
 6. ترد. سینی را همه چیز دوباره در داخل فر خوب و دنج قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فر را خاموش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید عالی ساعت شب نگه دارد. به همان اندازه صبح، چیپس موز باور نکردنی ترد به احتمال زیاد خواهد بود!

رویکرد سرخ کن بادی

این تکنیک به زودی ترین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا چیپس موز شدید ترد را به می توانید داشته باشید می دهد.

 1. پیش خوب و دنج کردن دمای سرخ کن هوا را روی 350 سطح فارنهایت تغییر کنید.
 2. تکه. ابتدا موزها را به همان اندازه حد فرصت نازک پایین تر دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی عالی ورقه (هر دو بشقاب) فر قرار دهید. ضخامت خیلی کمتر به همین دلیل 1/4 اینچ را عملکرد بگیرید. اگر حدس بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد را همراه خود چاقو مشارکت در دهید این {کار} مسئله است. اگر موز به سادگی کافی سکسی است، می توانید به همین دلیل ماندولین بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه اطمینان داشته باشید کدام ممکن است تمام پایین تر های موز یکنواخت هستند.
 3. ترتیب دادن. آب لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن را همراه خود هم ترکیبی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی پایین تر های موز را بپوشانید.
 4. سازماندهی می دهد. پایین تر های موز را به صورت عالی لایه در داخل سبد هر دو سینی سرخ کن هوا قرار دهید. ممکن است به طور اضافی مجبور شوید این {کار} را به صورت دسته‌ای مشارکت در دهید به همان اندازه اطمینان داشته باشید کدام ممکن است پایین تر‌ها همراه خود {یکدیگر} تصمیم ندارند هر دو {یکدیگر} را نمی‌پوشانند.
 5. پختن شام می تدریجی. به مدت زمان 10-12 {دقیقه} در داخل هوا سرخ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه نیمه برگردانید به همان اندازه طلایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترد شود.
 6. شگفت آور است. به همین دلیل سرخ کن بادی بیرون کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید سرماخوردگی شود. این {کار} را همراه خود باقیمانده پایین تر های موز تکرار کنید.

رویکرد خشک کردن

من می روم این تکنیک را واقعاً دوست دارم در نتیجه اساساً تغییر شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراموش شده است. قبلی ساعت اندازه می کشد، با این وجود فضای فر را اشغال {نمی کند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید چیپس موز می توانید داشته باشید به همان اندازه روزی کدام ممکن است خشک می تواند نیازی به مراقبت ندارد.

 1. تکه. ابتدا موزها را به همان اندازه حد فرصت نازک پایین تر دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل ظرفی بریزید. ضخامت خیلی کمتر به همین دلیل 1/4 اینچ را عملکرد بگیرید. اگر حدس بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد را همراه خود چاقو مشارکت در دهید این {کار} مسئله است. اگر موز به سادگی کافی سکسی است، می توانید به همین دلیل ماندولین بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه اطمینان داشته باشید کدام ممکن است تمام پایین تر های موز یکنواخت هستند.
 2. ترتیب دادن. آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب لیمو را همراه خود هم ترکیبی کنید. موز را درون کاسه بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز را {به آرامی} هم بزنید به همان اندازه اطمینان داشته باشید کدام ممکن است همه شما قرار است به آنها بروند کشف نشده ترکیبی آب لیمو هستند.
 3. سازماندهی می دهد. پایین تر های موز را به صورت عالی لایه روی سینی های خشک کن قرار دهید. سینی ها را روی لباس مجلسی خشک کن قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگاه آن خواهد شد را بگذارید.
 4. خشک. دمای خشک کن شخصی را روی 135 سطح فارنهایت تغییر کنید. چیپس‌های موز معامله بسته به سبک خشک‌کنی کدام ممکن است استفاده بیشتر از می‌کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضخامت پایین تر‌های موز نیاز به بین 8 به همان اندازه 12 ساعت خشک شوند. واقع مفید می‌کنم بعد به همین دلیل 6 ساعت بررسی اجمالی کنید به همان اندازه مطمئن شود کدام ممکن است چیپس موز چقدر نیاز به خشک شود.

نحوه محافظت چیپس موز خودت کار کن

وقتی چیپس های موز سرماخوردگی شدند، آن خواهد شد ها را در عوض حفظ کنید ظرف با بیرون هوا. قابل ذخیره بر روی عالی فایل پیشخوان هر دو خرده فروش نکته کلیدی اینجا است کدام ممکن است قرار است به آنها بروند را به همین دلیل رطوبت در اطراف حفظ کنید. اگر آن خواهد شد را در داخل جای خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرماخوردگی محافظت کنید، در واقع می تواند به مدت زمان 3-4 هفته موثر نگه دارد.

اگر در داخل عالی تنظیم خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مرطوب} اقامت دارید، واقع مفید می کنم در داخل آن خواهد شد محافظت کنید فریزر. به مدت زمان 3 ماه ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاصر {می ماند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل ظرف در داخل معامله بسته در داخل فریزر محافظت می تواند.

اصل العمل های موز {مورد علاقه} اصولاً

 • 16 یکی از بهترین راه ها برای بهره مندی از موز رسیده – اگر موز رسیده دارید، نیاز به این پست را {رزرو} کنید! این 16 رویکرد مختلف برای بهره مندی از موز رسیده همراه خود اصل العمل های خوش ذوق دارد به همان اندازه اطمینان داشته باشید کدام ممکن است به هیچ وجه قرار است به آنها بروند را در اطراف نریزید.
 • پودینگ موز خودت کار کن این اصل پخت پودینگ موز شیرینی، غنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه ای، قندهای اضافه شده را به کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود سبک موز معاصر شگفت انگیز است!
 • نان موز مفید نان موز مفید ما به همین دلیل 100٪ غلات رادیکال، شیر آب رادیکال، به علاوه عسل هر دو شربت افرا شناخته شده به عنوان عالی شیرینی کننده خالص استفاده می کند از.
چیپس موز خانگی

رویکرد فر

 • 5 عظیم موز بالغ با این وجود قوی
 • 3 قاشق های عظیم آب لیمو
 • 4 عینک اب

رویکرد سرخ کن بادی

 • 5 عظیم موز بالغ با این وجود قوی
 • 2 قاشق چایخوری آب لیمو
 • 2 قاشق چایخوری روغن

رویکرد خشک کردن

 • 5 عظیم موز بالغ با این وجود قوی
 • 2 قاشق های عظیم آب لیمو
 • 2 قاشق های عظیم اب

رویکرد فر

 • تکه. ابتدا موزها را به همان اندازه حد فرصت نازک پایین تر دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل ظرفی بریزید. ضخامت خیلی کمتر به همین دلیل 1/4 اینچ را عملکرد بگیرید. اگر حدس بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد را همراه خود چاقو مشارکت در دهید این {کار} مسئله است. اگر موز به سادگی کافی سکسی است، می توانید به همین دلیل ماندولین بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه اطمینان داشته باشید کدام ممکن است تمام پایین تر های موز یکنواخت هستند.

 • ترتیب دادن. روی موز را همراه خود آب بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب لیمو را اضافه کنید. موز را {به آرامی} هم بزنید به همان اندازه اطمینان داشته باشید کدام ممکن است همه شما قرار است به آنها بروند کشف نشده ترکیبی آب لیمو هستند. بگذارید قبلی {دقیقه} بنشینند.

 • خشک. پایین تر های موز را {به آرامی} به همین دلیل کاسه بیرون از در ریخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی {دستمال} کاغذی قرار دهید به همان اندازه آب اضافه شده آن خواهد شد گرفته شود.

 • سازماندهی می دهد. سینی فر را همراه خود کاغذ روغنی بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایین تر های موز را بچینید به همان اندازه به هم نخورند.

 • نان. فر را روی همانقدر کم دمای بالقوه تغییر کنید. من می روم چیپس موز را در داخل دمای 170 سطح فارنهایت می پزم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود 5 ساعت نیاز به بپزند. بعد به همین دلیل 5 ساعت، موز را بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرار است به آنها بروند را برگردانید به همان اندازه مرحله زیرین آن خواهد شد ترد شود.

 • ترد. سینی را همه چیز دوباره در داخل فر خوب و دنج قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فر را خاموش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید عالی ساعت شب نگه دارد. به همان اندازه صبح، چیپس موز باور نکردنی ترد به احتمال زیاد خواهد بود!

رویکرد سرخ کن بادی

 • پیش خوب و دنج کردن دمای سرخ کن هوا را روی 350 سطح فارنهایت تغییر کنید.

 • تکه. ابتدا موزها را به همان اندازه حد فرصت نازک پایین تر دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی عالی ورقه (هر دو بشقاب) فر قرار دهید. ضخامت خیلی کمتر به همین دلیل 1/4 اینچ را عملکرد بگیرید. اگر حدس بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد را همراه خود چاقو مشارکت در دهید این {کار} مسئله است. اگر موز به سادگی کافی سکسی است، می توانید به همین دلیل ماندولین بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه اطمینان داشته باشید کدام ممکن است تمام پایین تر های موز یکنواخت هستند.

 • ترتیب دادن. آب لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن را همراه خود هم ترکیبی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی پایین تر های موز را بپوشانید.

 • سازماندهی می دهد. پایین تر های موز را به صورت عالی لایه در داخل سبد هر دو سینی سرخ کن هوا قرار دهید. ممکن است به طور اضافی مجبور شوید این {کار} را به صورت دسته‌ای مشارکت در دهید به همان اندازه اطمینان داشته باشید کدام ممکن است پایین تر‌ها همراه خود {یکدیگر} تصمیم ندارند هر دو {یکدیگر} را نمی‌پوشانند.

 • پختن شام می تدریجی. به مدت زمان 10-12 {دقیقه} در داخل هوا سرخ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه نیمه برگردانید به همان اندازه طلایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترد شود.

 • شگفت آور است. به همین دلیل سرخ کن بادی بیرون کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید سرماخوردگی شود. این {کار} را همراه خود باقیمانده پایین تر های موز تکرار کنید.

رویکرد خشک کردن

 • تکه. ابتدا موزها را به همان اندازه حد فرصت نازک پایین تر دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل ظرفی بریزید. ضخامت خیلی کمتر به همین دلیل 1/4 اینچ را عملکرد بگیرید. اگر حدس بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد را همراه خود چاقو مشارکت در دهید این {کار} مسئله است. اگر موز به سادگی کافی سکسی است، می توانید به همین دلیل ماندولین بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه اطمینان داشته باشید کدام ممکن است تمام پایین تر های موز یکنواخت هستند.

 • ترتیب دادن. آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب لیمو را همراه خود هم ترکیبی کنید. موز را درون کاسه بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز را {به آرامی} هم بزنید به همان اندازه اطمینان داشته باشید کدام ممکن است همه شما قرار است به آنها بروند کشف نشده ترکیبی آب لیمو هستند.

 • سازماندهی می دهد. پایین تر های موز را به صورت عالی لایه روی سینی های خشک کن قرار دهید. سینی ها را روی لباس مجلسی خشک کن قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگاه آن خواهد شد را بگذارید.

 • خشک. دمای خشک کن شخصی را روی 135 سطح فارنهایت تغییر کنید. چیپس‌های موز معامله بسته به سبک خشک‌کنی کدام ممکن است استفاده بیشتر از می‌کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضخامت پایین تر‌های موز نیاز به بین 8 به همان اندازه 12 ساعت خشک شوند. واقع مفید می‌کنم بعد به همین دلیل 6 ساعت بررسی اجمالی کنید به همان اندازه مطمئن شود کدام ممکن است چیپس موز چقدر نیاز به خشک شود.

نحوه محافظت چیپس موز خودت کار کن

وقتی چیپس های موز سرماخوردگی شدند، آن خواهد شد ها را در عوض حفظ کنید ظرف با بیرون هوا. قابل ذخیره بر روی عالی فایل پیشخوان هر دو خرده فروش نکته کلیدی اینجا است کدام ممکن است قرار است به آنها بروند را به همین دلیل رطوبت در اطراف حفظ کنید. اگر آن خواهد شد را در داخل جای خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرماخوردگی محافظت کنید، در واقع می تواند به مدت زمان 3-4 هفته موثر نگه دارد.
اگر در داخل عالی تنظیم خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مرطوب} اقامت دارید، واقع مفید می کنم در داخل آن خواهد شد محافظت کنید فریزر. به مدت زمان 3 ماه ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاصر {می ماند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل ظرف در داخل معامله بسته در داخل فریزر محافظت می تواند.

سرویس: 10چیپس | انرژی: 62انرژی | کربوهیدرات ها: 16g | پروتئین: 1g | چربی ها: 1g | چربی ها های اشباع شده: 1g | چربی ها اشباع نشده: 1g | چربی ها های تک غیر اشباع: 1g | سدیم: 5میلی خوب و دنج | پتاسیم: 248میلی خوب و دنج | ابتدایی: 2g | قند: 8g | ویتامین A: 44IU | ویتامین سی: 8میلی خوب و دنج | کلسیم: 7میلی خوب و دنج | اهن: 1میلی خوب و دنج

ناتالی مونسون

من می روم یک مشاور مصرف شده، {مادر} 4 فرزند، عاشق وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مروج قدرتمند عادات مفید هستم. در داخل همین جا انبوهی به همین دلیل اصل العمل های خوش ذوق مبتلا به میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سبزیجات}، ترفندهایی برای ترغیب کودک هایتان برای بالاتر وعده های غذایی مصرف کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تبدیل شدن خورندگانی قابل مشاهده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارایی ها فراوانی برای مصرف شده حلقه بستگان {خواهید یافت}.

دانستن درباره ناتالی اصولاً بدانید