کاسرول صبحانه با پنیر و کروسانت شبانه


این بشقاب صبحانه کروسانت شبانه یک بازی برای یک برانچ آخر هفته یا تعطیلات است. احساس بیکن و پنیر این صبحانه خوشمزه را از بین می برد!

من دیوانه غذاهای صبحانه هستم. اما من در مورد آنها نیز بسیار حساس هستم.

من از نان خیس و طعم بد متنفرم. اما یک بشقاب صبحانه به من بدهید که دارای بافت مناسب و تن‌ها خوراکی‌های خوشمزه باشد و برنده شد.

تاجین صبحانه کروسانت یک شبه دقیقاً همین است. این آسان، منحط و شگفت انگیز است.

تابه صبحانه کروسانتی یک شبه پخته شده در یک ماهیتابه سفید 9 اینچ 13 اینچی با حذف 1 وعده

با کروسان شروع می شود

پایه و قلب بشقاب صبحانه با کروسان شروع می شود.

از آنجایی که کروسان‌ها نرم و پوسته پوسته هستند و قوی‌ترین نان‌ها نیستند، باید آن‌ها را برشته کنید تا ساختار کاسرول حفظ شود.

این اختیاری نیست! حذف آن را توجیه نکنید (حتی اگر از نان سفالی لذت می برید، کی هستید؟؟).

نان تست دوستان نان تست.

نیم کروسانت برشته شده روی سینی فر که با کاغذ روغنی پوشانده شده است

مونتاژ یک ظرف صبحانه کروسانت

کروسان های برشته و رنده شده در کف یک ماهیتابه 9 اینچی 13 اینچی انباشته می شوند. به دنبال:

 • بیکن پخته ترد
 • تره سرخ شده یا پیاز قرمز
 • و پنیر، مقدار زیادی پنیر

برای پنیر، من ترجیح می دهم از چدار نیمه تیز و نیمی از گرویر استفاده کنم. می توانید از تمام پنیر چدار استفاده کنید، آن را به چدار سفید تغییر دهید و از مخلوطی از نیم چدار/نیم سوئیس استفاده کنید. گزینه های پنیر انعطاف پذیر

مهمترین چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که خودتان پنیر را رنده کنید. پنیر رنده شده داخل کیسه هم آب نمی شود (روی یک ماده پودری پوشانده شده است تا از جمع شدن آن جلوگیری کند). اگر خودتان پنیر را رنده کنید، این غذای صبحانه پنیری، خامه ای و رویایی تر خواهد بود. | مل در حال حاضر از صابون پنیر کنار می رود |

کروسان های برشته خرد شده در ماهیتابه سفید 9 اینچ 13 اینچی؛ پنیر، بیکن و پیاز روی یک کروسان برشته شده

کاسترد ساده

بعد از اینکه همه مواد در یک ظرف پخت قرار گرفتند، یک کاستارد تخم مرغ ساده روی آن می ریزند. شبیه این غذای صبحانه حماسی معروف.

کاسترد شامل:

 • تخم مرغ (دقیقا 9 عدد)
 • شیر (از بدون چربی استفاده نکنید)
 • خامه غلیظ (فقط از زندگی لذت ببرید و با آن بروید)
 • نمک و فلفل
مخلوط تخم مرغ و شیر را روی مواد کروسانت در یک ماهیتابه سفید 9 اینچ در 13 اینچ بریزید.

بگذار استراحت کند

بشقاب صبحانه باید حداقل چهار ساعت در یخچال، سرپوشیده و استراحت باشد. یا تا 12 ساعت بیشتر از آن کروسان ها تا حدی از هم می پاشند و ما این را نمی خواهیم.

بنابراین سعی کنید در اینجا به پنجره 4-12 ساعته پایبند باشید.

پس از پخته شدن، طلایی و پف کرده و خانه شما بویی می دهد که قطعا چیزهای خوبی در راه است.

ماهیتابه کروسانت پف کرده به رنگ سفید 9 اینچ در 13 اینچ ماهیتابه

بدون نان خیس

همانطور که چندین بار در این وبلاگ اشاره کرده ام، از نظر روحی به همه چیزهای نان نرم حساسیت دارم. من طرفدار پودینگ نان کلاسیک و سایر غذاهای نان با طراوت نیستم. من نمی توانم آنها را انجام دهم. من فقط نمی توانم.

اما من این ظرف صبحانه را چند بار تست کردم تا قوام مناسبی داشته باشم و من صادقانه و با افتخار می توانم بگویم که نتیجه نهایی عالی است.

کروسان ها نرم و شبیه کاسترد هستند. پوسته طلایی و پنیری بالای ظرف، لذت بخش ترین اتفاقی است که در همه جا برای کاسه صبحانه می افتد.

تاجین صبحانه یک کروسان یک شبه قطعاً یک ولخرجی است. اما اگر به دنبال یک کاسه تخم مرغی دلچسب، خوشمزه و لذیذ هستید تا در صبح های آخر هفته و تعطیلات خود پیروز شوید، این درست است.

کشیدن رشته های پنیر مانند یک چنگال، لقمه ای از یک ظرف صبحانه روی یک بشقاب سفید می گیرد

1 سال پیش: راهنمای دختر تنبل برای خمیر ترش
دو سال پیش: پای زغال اخته سیب {مورد مورد علاقه من برای شکرگزاری}
سه سال پیش: سوسیس سوپ سیب زمینی تورتلینی آرام پز
چهار سال پیش: سوپ بوقلمون (یا مرغ) و برنج قهوه ای { قابلمه یا اجاق گاز فوری }
پنج سال پیش: سس کرن بری 5 دقیقه ای {پرس فشار}
شش سال پیش: رول های شام ماست
هفت سال پیش: پای چیزکیک سیب
هشت سال پیش: بوقلمون آرام پز با آبگوشت بدون سر و صدا
نه سال پیش: دسر کوکی چیپسی شکلاتی
ده سال قبل: لوبیا سیاه و کدو چیلی

کشیدن رشته های پنیر مانند یک چنگال، لقمه ای از یک ظرف صبحانه روی یک بشقاب سفید می گیرد

کاسرول صبحانه با پنیر و کروسانت شبانه

 • 1 پری (454 g) کروسانت، از طول نصف شده (حدود 5-7 کروسان کوچک/متوسط)و یادداشت را ببینید
 • 8 تا 10 برش ها بیکن چرخ کرده (من از برش های ضخیم استفاده می کنم)
 • ½ فنجان تره فرنگی یا پیاز قرمز خرد شده
 • 2 فنجان ها چدار، گراویر یا پنیر سوئیسی خرد شده (به یادداشت مراجعه کنید)
 • 9 بزرگ تخم مرغ
 • 2 فنجان ها شیر (به یادداشت مراجعه کنید)
 • 1 فنجان خامه غلیظ
 • 1 ½ قاشق های کوچک نمک
 • ¼ قاشق کوچک فلفل سیاه
 • فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید، کروسان‌های نصف شده را روی ورقه‌ای که با کاغذ روغنی پوشانده شده است پخش کنید و در فر برشته کنید تا طلایی شود، 10 تا 12 دقیقه، مرتب چک کنید تا نسوزند. اجازه دهید کروسان خنک شود.

 • کروسان ها را به قطعات بزرگ برش دهید و آنها را به طور مساوی در کف یک ظرف پخت 9 اینچ در 13 اینچ قرار دهید.

 • در یک ماهیتابه 10 یا 12 اینچی روی حرارت متوسط، بیکن را بپزید تا نرم شود. بیکن را با یک قاشق سوراخ دار در بشقاب که با دستمال کاغذی پوشانده اید بردارید. به جز 1 قاشق غذاخوری از چربی بیکن را آبکش کنید و ماهیتابه را روی حرارت متوسط ​​قرار دهید.

 • موسیر (یا پیاز قرمز) و کمی نمک و فلفل را اضافه کنید و 3 تا 5 دقیقه تفت دهید تا شفاف شود.

 • بیکن و پیاز پخته شده را روی کروسان رنده شده و سپس پنیر رنده شده بپاشید. در این مرحله می‌توانید مواد را با هم هم بزنید تا پنیر/بیکن/پیازها در سرتاسر پخش شود یا آن‌ها را همانطور که هستند بگذارید (من معمولاً آنها را پرت نمی‌کنم).

 • در یک کاسه متوسط، تخم مرغ ها، شیر، خامه غلیظ، نمک و فلفل را با همزن بزنید تا خوب مخلوط شوند. مخلوط تخم مرغ را به طور مساوی روی قابلمه بریزید.

 • ظرف پخت را بپوشانید و به مدت حداقل 4 ساعت یا حداکثر 12 ساعت در یخچال قرار دهید (بیش از 12 ساعت طول نمی کشد و کروسان ها می توانند شروع به خرد شدن و ریزش کنند).

 • وقتی آماده پخت شدید، فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید. درب قابلمه را بردارید و ظرف فر را روی سینی پوشانده شده با فویل آلومینیومی قرار دهید (برای جلوگیری از ریختن مواد). به مدت 45 تا 50 دقیقه بپزید تا ظرف طلایی، پف کرده و سفت شود. قبل از سرو 10-15 دقیقه بگذارید بماند.

نوعی از نان شیرین: اگر ترازو برای 1 پوند کروسان ندارید، از حدود 5-7 کروسان کوچک/متوسط ​​یا حدود 4 کروسان بزرگ (به اندازه Costco) استفاده کنید. کروسان های پاره شده باید کف یک ظرف پخت 9 اینچی در 13 اینچ را بدون شکاف بپوشانند (و ممکن است در بعضی جاها دولایه باشند).
لبن: بافت و بافت ماهیتابه با 2 درصد یا شیر کامل بهترین کار را دارد. برای شیر و خامه غلیظ هم می توانید سه فنجان نصف و نیمه میل کنید.
پنیر: من ترجیح می دهم از 1 فنجان چدار تیز خرد شده و 1 فنجان گرویر خرد شده استفاده کنم، اما شما می توانید از تمام چدار یا نیم چدار/نیم سوئیسی یا ترکیبی از دلخواه خود استفاده کنید. پنیر تازه رنده شده (برخلاف پنیر کیسه ای) بهتر آب می شود و کاسه صبحانه شما خامه تر و پنیرتر می شود.

سرویس: 1 سرویسو کالری: 403کالریو کربوهیدرات ها: 23gو پروتئین: 17gو چربی: 27gو چربی های اشباع شده: 14gو کلسترول: 220میلی گرمو سدیم: 697میلی گرمو اساسی: 1gو قند: 7g

[email protected] را در اینستاگرام دنبال کنید و دستور العمل های او را از وبلاگ من با استفاده از هشتگ #melskitchencafe به من نشان دهید. دوست دارم تمام کارهای خوبی را که در آشپزخانه های خود انجام می دهید ببینید!

منبع دستور غذا: با الهام از این دستور NYT (تقریبا همه چیز را تغییر دادم: نسبت مایع به کروسانت، تعداد تخم مرغ ها، طعم ها و غیره)

سلب مسئولیت: من یکی از شرکت‌کنندگان در برنامه Amazon Services LLC Associates هستم، یک برنامه تبلیغاتی وابسته که وسیله‌ای برای کسب هزینه از طریق پیوند به Amazon.com و سایت‌های وابسته به من می‌دهد. به عنوان یک شریک آمازون، من از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کنم.