کاسه برنج ماهی سالمون کنسرو شده پرخطر


این پست ممکن است علاوه بر این شامل پیوندهای تکیه کن باشد یا نباشد. جاده مشی افشای من خواهم کرد را بیاموزید.

این کاسه برنج کنسرو شده ماهی قزل آلا پرخطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید به زودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست همراه خود الهام به همین دلیل سوشی، یک ناهار مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزان همراه خود پروتئین نخست می سازد!

کاسه برنج سالمون کنسرو شده تند
کاسه برنج ماهی سالمون کنسرو شده پرخطر

این کاسه برنج ماهی آزاد آسان به زودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ساده همراه خود چند قبلی ماده {تشکیل شده است}! سالاد ماهی قزل آلا همراه خود بهره مندی از کنسرو ماهی قزل آلا، ستاره غذایی است کدام ممکن است روی برنج اسپرسو ای (من خواهم کرد عاشق برنج اسپرسو ای {یخ زده} به همین دلیل Trader Joes) همراه خود خیار دانش شده، سیریراچا، پیازچه، را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوریکه هر دو نوری سرو می تواند. من خواهم کرد در همه زمان ها سعی می کنم اندیشه های اخیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید به زودی ناهار را به اشتراک بگذارم کدام ممکن است دقیق کردنشان زمان زیادی نمی برد. اوایل این هفته یک سالاد آووکادو کینوا را شناخته شده به عنوان یک امکان ناهار طبیعی پست کردم. شبیه ماهی تن، ماهی سالمون کنسرو شده یک غذای اولیه برای پروتئین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزان است. اصل العمل های اصولاً کنسرو ماهی قزل آلا کدام ممکن است ممکن است علاوه بر این دوست خوب داشته باشید این ترافل های ماهی قزل آلا وافل شده هستند، هر دو {در این} سالاد ماکارونی مایو خیلی کمتر ماهی تن، ماهی تن را همراه خود ماهی قزل آلا گزینه جایگزین برای کنید.

دستور العمل های کنسرو ماهی قزل آلا

داروها اجباری کاسه برنج سالمون

در داخل همین جا برای سالاد سالمون:

 • ماهی سالمون: من خواهم کرد به همین دلیل کنسرو ماهی آزاد رام نشده در داخل آب استفاده بیشتر از می کنم در نتیجه فوق العاده آرام است. اگر ترجیح می دهید خودتان دقیق کنید هر دو به همین دلیل باقی مانده ماهی سالمون بیشترین استفاده را ببرید، این نیز کارآمد است.
 • سس: سس مایونز راحت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریراچا همراه خود تا حدودی نمک ترکیبی می شوند به همان اندازه یک سس خامه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرخطر به کف دست آید.
 • پیازچه: سفیده پیازچه را همراه خود ماهی قزل آلا مخلوط شده کنید.

در داخل {زیر} هر قسمت در داخل کاسه برنج:

 • برنج اسپرسو ای: برای {سرعت} بخشیدن به این اصل، من خواهم کرد به همین دلیل برنج اسپرسو ای {یخ زده} Trader Joe استفاده بیشتر از می کنم، متعاقباً همه وعده های غذایی در داخل 5 {دقیقه} مخلوط می تواند. که ممکن است یک زمان صرفه جویی مهم است! شما همچنین ممکن است توانید برنج شخصی را دقیق کنید هر دو به همین دلیل باقی مانده آن خواهد شد بیشترین استفاده را ببرید.
 • سیخیار: من خواهم کرد کرانچ خیار ایرانی را واقعاً دوست دارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازی نباید باشد منافذ و پوست آن خواهد شد را بکنید چون منافذ و پوست آن خواهد شد نازک است، متعاقباً {سریعتر} کنار هم قرار دادن می تواند! اگر {سبزیجات} بیشتری میل به ایجاد یک، هویج، فلفل دلمه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید آووکادو نیز فوق العاده است.
 • پیازچه: سالاد را همراه خود سبزی پیازچه تزیین کنید.
 • Furikake هر دو Nori: روی کاسه برنج نوری هر دو فوریکه بپاشید. نوری یک جلبک دریایی خشک است که قادر خواهید بود آن خواهد شد را روی سالاد دانش کنید. Furikake یک چاشنی {ژاپنی} است کدام ممکن است به همین دلیل “دانه کنجد، جلبک دریایی، محصولات، تکه های ماهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک” {تشکیل شده است}. اگر در داخل فروشگاه مواد غذایی محله ای ممکن است داشته باشید به راحتی در دسترس است نباشد، می توانید آن خواهد شد را در داخل آمازون خریداری کنید.

طرز تولید وعده های غذایی کاسه برنج سالاد سالمون

دقیق کردن این کاسه برنج سالمون مفید واقعاً ساده است. اگر به همین دلیل کنسرو ماهی قزل آلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنج منجمد بیشترین استفاده را ببرید، ترتیب دادن فوق العاده تا حدودی ممکن است وجود داشته باشد، در نتیجه پیازچه را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیار تنها واقعی سبزیجاتی هستند کدام ممکن است نیاز به دانش شوند. اگر می‌خواهید غذای ناهار را باقی‌مانده کدام ممکن است به همان اندازه 4 روز در داخل یخچال نگه دارد، می‌توانید اصل تولید وعده های غذایی را 2 هر دو 4 برابر کنید.

کاسه برنج ماهی سالمون کنسرو شده تند

کاسه سالاد سالمون کنسرو شده مقرون به صرفه

اصل العمل های به زودی ناهار اصولاً کدام ممکن است دوست خوب خواهید داشت:

کاسه برنج سالمون کنسرو شده پرخطر

4

389 کال
25 پروتئین
39 کربوهیدرات ها
14 {چربی ها}

زمان ترتیب دادن: 5 {دقیقه}

زمان پخت: 0 {دقیقه}

زمان همه: 5 {دقیقه}

این کاسه برنج کنسرو شده ماهی قزل آلا پرخطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید به زودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست همراه خود الهام به همین دلیل سوشی، یک ناهار مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزان همراه خود پروتئین نخست می سازد!

 • 1 قوطی 5 {اونس} ماهی آزاد صورتی هر دو بنفش رام نشده با بیرون منافذ و پوست، در داخل آب تخلیه شده
 • 1 قاشق غذاخوری سس مایونز راحت
 • 2 قاشق چای خوری سس سریراچا، به علاوه اشیا اصولاً برای رویه کردن
 • 2 پیازچه، سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی تجربه از راه دور
 • نیشگون ربودن نمک کوشر
 • 3/4 فنجان برنج اسپرسو ای پخته شده، خوب و دنج شده است
 • ½ فنجان خیار دانش شده، من خواهم کرد به همین دلیل خیار ایرانی استفاده بیشتر از میکنم
 • Furikake هر دو نوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنجد دانش شده، برای چاشنی
 • در یک واحد کاسه کودک نوپا، سالمون، سس مایونز، سیریراچا، سفیده پیازچه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حدودی نمک را همراه خود هم مخلوط شده کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده مخلوط شده کنید.

 • در داخل ظرفی کدام ممکن است می‌خواهید سرو کنید، برنج را اضافه کنید.

 • روی آن خواهد شد را همراه خود سالاد ماهی قزل آلا، خیار دانش شده، فوریکه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزی پیازچه را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل صورت مشتاق سیرراچای بیشتری اضافه کنید.

خدمت رسانی: 1کاسه، انرژی: 389کیلو انرژی، کربوهیدرات ها: 39g، پروتئین: 25g، چربی ها: 14g، چربی ها های اشباع شده: 1.5g، کلسترول ldl: 65میلی خوب و دنج، سدیم: 757میلی خوب و دنج، فیبر: 4g، قند: 4g

مهم واژه ها: کنسرو ماهی سالمون، اصل العمل های کنسرو ماهی سالمون، ناهار سرراست، اندیشه های ناهار سرراست مفید، اندیشه های ناهار