کاشت ابرو صفر تا صد (معمولی)


کاشت ابرو ابرو یکی از اجزای صورت است که تاثیر زیادی در زیبایی دارد. برای برخی افراد بسیار مهم است که شکل و شمایل ابروهایشان با مد هماهنگی کامل داشته باشد. قدیم ها داشتن ابروهای نازک و بلند مد بود، ابروهای کوتاه و پهن کمی جلوتر می آمد و حالا از داشتن ابروهای پرپشت و پرپشت استقبال می شود. خب افرادی که ذاتا ابروهای پرپشتی ندارند برای رسیدن به چنین ابروهایی اقدام به کاشت ابرو می کنند. در این مقاله قصد داریم در مورد کاشت ابرو طبیعی صحبت کنیم.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو روشی عالی برای داشتن ابروهایی زیبا، پرپشت و پرپشت است. بسیاری از افراد به دلایل مختلف ابروهای کم پشت و خالی دارند. این دلایل می تواند ژنتیک، عدم تعادل هورمونی، کمبود ویتامین، عوارض داروها، استرس، استفاده از لوازم آرایشی بی کیفیت، اصلاح نامناسب ابرو و.. خوب بهترین راه حل برای همه این مشکلات کاشت ابرو است. داشتن ابروهای پرپشت و زیبا که تمام قسمت های صورت را به یاد بیاورد آرزوی بسیاری است.

با کاشت ابرو دیگر نیازی به استفاده از مداد و سایه ابرو ندارید و ابروهای شما همیشه در بهترین و زیباترین حالت ممکن قرار دارند. از بین تمام روش هایی که برای زیبایی ابرو، تاتو ابرو، هاچینگ و … استفاده می شود، کاشت ابرو طبیعی محبوب ترین و بهترین روش است. با کمک این روش ابروهای شما کاملا طبیعی و خوش فرم هستند و در صورت شما غیر طبیعی به نظر نمی رسند. در قسمت بعدی با کاشت ابرو طبیعی بیشتر آشنا می شویم.

کاشت ابرو طبیعی

روش های تاتو یا فرم دادن به ابرو، پیوستن به گروه روش های قدیمی که دیگر مشتری زیادی ندارند. یکی از دلایلی که برخی از خانم‌ها هنوز تاتو یا هشتگ می‌کنند این است که چیز زیادی از روش‌های جدید نمی‌دانند و حتی نمی‌دانند هشتگ‌ها و خالکوبی‌ها به مرور زمان چقدر به پوست و ابروهایشان آسیب می‌زند. همچنین این روش های تقریبا منسوخ شده هیچ اثر دائمی ندارند و موقتی هستند. بنابراین باید مدام رنگ هش را شارژ کنید و هزینه آن را بپردازید. کاشت ابرو طبیعی یکی از بهترین روش هاست که مزایای زیادی نسبت به این روش ها دارد. همانطور که از نام آن مشخص است این روش کاملا طبیعی انجام می شود و حالت غیرعادی در صورت شما ایجاد نمی کند.

اینکه چه نوع موی برای کاشت ابرو استفاده می شود نیز سوالی است که افراد زیادی باید به این سوال پاسخ دهند، اغلب برای کاشت ابرو از موهای نازک اطراف گوش یا سر استفاده می شود. این کار کاشت ابرو را طبیعی می کند و زیبایی بیشتری به صورت می بخشد. اگر کمی با روش کاشت مو آشنایی داشته باشید، می توان گفت که کاشت ابرو تقریبا مشابه کاشت مو انجام می شود.

جالب است بدانید در روش کاشت ابرو علاوه بر قرار دادن تارهای مو در ناحیه مورد نظر، مواد مورد نیاز برای رشد ابرو را نیز به طور همزمان تزریق می کنند که در نتیجه تاثیر بسزایی دارد. با این اقدامات ابروهای شما در عین زیبایی بیشتر تقویت شده و به زیبایی همیشگی و ماندگاری دست خواهید یافت.

نکات مهم در کاشت ابرو

خوب برای انجام کاشت ابرو باید به نکات مهم توجه کرد تا این روش نتیجه خود را به خوبی نشان دهد. ابروهای شما باید به طور کامل بررسی شوند و به چهار ویژگی که در زیر آمده است توجه شود.

• حتما می دانید که خواب ابرو در هر قسمت از ابرو می تواند متفاوت باشد. بنابراین قبل از کاشت باید تمام قسمت های ابرو مشاهده و بررسی شود و نحوه رشد مو در هر یک از این نواحی تایید شود تا کاشت اصولی انجام شود.
زاویه رشد ابروها بیشتر شبیه موهای صورت است تا موهای سر. موهای سر تقریبا به صورت عمودی رشد می کنند، در حالی که موهای صورت و ابرو به صورت افقی رشد می کنند. بر اساس این توضیحات می توان گفت که ابروها با زاویه خاصی نسبت به فولیکول رشد می کنند.
• اگر دقت کرده باشید، موهای سر گاهی در گروه های سه یا چهار نفری رشد می کنند. اما موهای ابرو به صورت جداگانه رشد می کنند و تار می شوند.
• همچنین باید در نظر داشته باشید که رشد مو در ناحیه ابرو و پوست سر کاملا متفاوت است. سرعت و زمان رشد این موها متفاوت است.

مراحل کاشت ابرو

مرحله اول: طراحی ابرو

خب این مرحله کاملا به سلیقه و درخواست مسئولین مربوطه. فردی که تصمیم به کاشت ابرو می گیرد طرح مورد نظر را به جراح ارائه می دهد. مشتری می تواند طرح را روی ابروهای صورت بکشد و جراح با در نظر گرفتن این طرح، آن را کمی مرتب می کند و اصلاح می کند تا به یک نتیجه واحد برسد.

مرحله 2: گرافت ها را آماده کنید

خب همانطور که قبلا هم اشاره کردیم بهترین و مناسب ترین گرافت برای کاشت ابرو موهای پشت گوش، پشت گردن یا پشت سر هستند. واحدهای تک فولیکول مو در این قسمت ها بیشتر است و از نظر ظرافت بیشترین و بهترین سازگاری را برای کاشت ابرو دارند.

مرحله 3: کاشت گرافت

قبل از اینکه پیوند بزند مرحله کاشت ابرو باید زیر میکروسکوپ بررسی و تهیه شود. این کار توسط کادر پزشکی متخصص انجام می شود و پس از اتمام کار، سیم های آماده شده برای کاشت به جراح تحویل داده می شود. زمانی که کادر پزشکی در حال آماده سازی تارهای مو هستند، جراح با بی حسی موضعی نواحی کاشته شده را کاملا بی حس می کند و پس از بیهوشی با تیغ هایی که نوک بسیار ظریفی دارند، بی حس می شود. طراحی از پیش تعریف شده حفره هایی ایجاد می کند. پس از تحویل پیوندها، آنها را در محل مورد نظر قرار می دهد. این مرحله و نتیجه کار کاملاً به مهارت و تخصص جراح بستگی دارد. هر چه جراح باتجربه تر باشد، ابروهای شما زیباتر و طبیعی تر کاشته می شود.بازدید پست:
7