کاهش وزن برای افرادی که بودجه کمی دارند

نیازی به گفتن نیست که بسیاری از افراد بدنی زیبا و جذاب می خواهند. برخی حاضرند برای رسیدن به آن رقم بزرگ، ثروت زیادی خرج کنند. با این حال، لازم نیست هزاران دلار صرف برنامه های کاهش وزن، ماشین آلات، جراحی های زیبایی و موارد دیگر صرف کاهش وزن کنید. در واقع، شما می توانید وزن کم کنید و به اندامی باریک دست پیدا کنید، حتی اگر بودجه زیادی ندارید. در اینجا برخی از احتمالات وجود دارد:

1. به جای غذا خوردن در بیرون از خانه، بیشتر در خانه بخورید. با حذف عادات غذایی خود، می توانید به میزان قابل توجهی صرفه جویی کنید. به عنوان مثال، به جای رفتن به یک رستوران خوب برای یک شام سالم، به یک سوپرمارکت نزدیک بروید، مواد اولیه را بخرید و خودتان سالاد سبزیجات سالم را تهیه کنید.

2. کوپن های خرید را ذخیره کنید. بسیاری از شرکت های دوستدار رژیم غذایی به خریداران کوپن می دهند و بر روی محصولات خود تخفیف می دهند. ایده این است که هرچه کوپن های بیشتری نگه دارید، پول بیشتری پس انداز می کنید.

3. کالاهای کنسرو شده به خوبی منجمد هستند. این به ویژه در مورد سبزیجات کنسرو شده صادق است. بسیاری از مواد مغذی هنوز در سبزیجات کنسرو شده وجود دارد، که آن را به یک انتخاب خوب و مقرون به صرفه برای کسانی که بودجه کمی دارند تبدیل می کند.

4. لوبیا خوب است. عدس و حبوبات نه تنها بسیار ارزان هستند. اینها برای کاهش وزن نیز مفید هستند. اینها منابع پروتئین جایگزین و کربوهیدرات سالم و کم چرب هستند.

5. برچسب های خصوصی خوب هستند. مارک های فروشگاه های عمومی نه تنها ارزان تر هستند، بلکه به خوبی همتایان مارک دار خود هستند.

6. راهنمای تمرین رایگان دریافت کنید. وقتی می توانید اینها را در کتابخانه های محلی خود پیدا کنید، چرا خرید کنید؟ البته می توانید در اینترنت هم به دنبال این موارد بگردید.

7. در پارک قدم بزنید. این یک روش بسیار موثر برای کاهش وزن بدون صرف یک پنی است. همچنین یک فعالیت آرامش بخش و سرگرم کننده است.

8. سراغ آب لوله کشی بروید. البته قدم زدن در پارک شما را تشنه می کند. مطمئناً، آب بطری تجاری ادعا می کند که مواد مغذی دیگری نیز دارد، اما آب لوله کشی به خوبی این مواد است. فقط یک بطری آب خوب بخرید، آن را با آب لوله کشی پر کنید، و شما آماده هستید.

پس چه کسی گفته است که برای کاهش وزن باید هنگفت خرج کنید؟ با پیروی از این نکات مفید، می توانید آن پوندهای ناخواسته را کاهش دهید و همزمان مقداری پول پس انداز کنید.