کاهش وزن

آیا سیگنال کاهش چربی شکم درک والر کتاب خوبی است؟

Fat Shrinking Signal یک برنامه 21 روزه لاغری خانگی است که از روش های طبیعی برای خلاص شدن از شر وزن اضافی بدن و همچنین تقویت عضلات استفاده می کند. این برنامه ساخته درک والر است که ادعا می کند یک مربی خبره توربولانس و یک مربی شخصی گواهی شده NASM است. درک از خود به عنوان “زمزمه کننده کاهش وزن” یاد می کند و ادعا می کند که بر چالش های رژیم های سنتی و تمرینات ورزشی برای کمک به کاهش وزن افراد غلبه می کند. او این برنامه ساده برای شکل دادن به بدن را بر اساس علم ایجاد کرد تا به افراد در هر سن و شرایط فیزیکی کمک کند تا چربی بدن را با موفقیت کاهش دهند.

سیگنال کاهش چربی چگونه کار می کند؟

این برنامه کاهش چربی تمام زوایای بدن شما را مورد هدف قرار می دهد تا بتوانید هر اینچ را بدون تاثیرات خسته کننده مرتبط با همان روال های تمرینی روزمره، تون کنید و کم کنید. دنباله سوختن کامل بدن آن سیگنال های چربی سوزی را از طریق حرکات منحصر به فرد کامل بدن به مغز می فرستد تا چربی به دام افتاده در بدن آزاد شود. سیگنال کاهش چربی به اثرات لپتین برای کمک به کاهش وزن متکی است. لپتین یک هورمون بدن است که با کاهش وزن و احساس سیری مرتبط است، این هورمون به شما امکان می‌دهد بفهمید که چه زمانی سیر شده‌اید و غذا نخورید.

هنگامی که مغز سیگنال های لپتین را دریافت نمی کند، فکر می کند که بدن در حال گرسنگی است و بنابراین هرگز نمی تواند تشخیص دهد که چه زمانی سیر شده اید. در نتیجه، در نتیجه غذایی که می خورید، چربی ذخیره ای بیش از حد دارید. با در نظر گرفتن این موضوع، این برنامه برای مقابله با مشکل کاهش سطح لپتین کار می کند و بدن شما را به یک سیستم چربی سوز تبدیل می کند.

چه چیزی در بسته سیگنال کاهش چربی گنجانده شده است؟

برنامه سیگنال کاهش چربی بر اساس انجام تمرینات خاص، به شیوه، توالی و شدت خاص برای اعضای مختلف بدن است. تسلط بر توالی تمرین ممکن است کمی طول بکشد، اما زمانی که انجام دادید، تکمیل آن فقط ده دقیقه طول می کشد. ماهیت این سیستم “توالی لاغری” هدفمند است که شامل چهار مرحله است:

Body Slimming Burst #1 – این برنامه بلافاصله با اولین مرحله شروع به سوزاندن چربی می کند که “سیگنال کاهش چربی” شما را فعال می کند که چربی های به دام افتاده بدن را تخلیه می کند تا تقریباً بلافاصله لاغرتر به نظر برسید. گفته می‌شود که استفاده از روش کاهش چربی مانند انجام لیپوساکشن سریع است، فقط بدون عوارض جانبی خطرناک یا خطرات سلامتی. بنابراین، شما باید برای تغییر روانی که با آن همراه است آماده باشید.

Body Shaping Burst شماره 2- این مرحله سیگنال های چربی سوزی را به مغز شما آزاد می کند تا فوراً چربی های به دام افتاده در اطراف قلب، بازوها، شکم و ران ها را آزاد کند. دارای حرکات بدن منحصر به فرد است که به نواحی دردسرساز شکل می دهد و چربی ها را آب می کند. این مرحله همچنین به عنوان “Shock Your System” شناخته می شود، پنج “نقطه شوک” را به طور همزمان فعال می کند تا نقاط مشکل رایج بدن را محکم و شکل دهد.

Body Sculpting Burst #3 – این یک روال سفت کردن و تقویت کننده است که شامل یک حرکت لاغری شکم به مدت 40 ثانیه است. همچنین آنزیم‌های ضد پیری را فعال می‌کند تا سال‌ها جوان‌تر به نظر برسید و با استفاده از روش ۱۰ دقیقه‌ای «کراکر آتش‌نشانی»، تجزیه چربی را در بدنتان آزاد می‌کند.

Body Shredding Burst #4 – این چهارمین و آخرین رویکرد متابولیسم شما را فعال می کند، سوزاندن کالری را شعله ور می کند و فشار خون را کاهش می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید به دلیل فعال شدن متابولیسم، دو برابر یا حتی سه برابر چربی از دست بدهید و بدون اضافه کردن ست ها یا دقیقه های اضافی به تمرین خود، لاغرتر و باریک تر شوید.