کرم ضد آکنه فوری و قوی; معرفی 7 کرم برای درمان سریع جوش و جوش


بسیاری از افرادی که روی صورت خود جوش می زنند به دنبال کرم ضد جوش فوری هستند تا جوش های صورت خود را کاملا از بین ببرند. هر کدام از کرم هایی که برای جوش ها و ویژگی های آن استفاده می شود خاصیت خاصی دارد.

برای خرید این کرم ها باید با پزشک متخصص در این مورد مشورت کنید تا بهترین نوع کرم بر اساس جوش های صورت شما را معرفی کند. برخی از این کرم ها نسبت به سایر کرم ها قیمت بیشتری دارند و برخی کمترین هزینه را دارند.

خواندنی – مواردی که ممکن است نیاز داشته باشید:


کدام نوع کرم ضد آکنه فوری را انتخاب کنید؟ باید بر اساس نوع پوست شما باشد بنابراین برای خرید بهترین کرم باید دقت زیادی داشته باشید. برای اینکه بیشتر با این کرم ها آشنا شوید در ادامه به معرفی هر یک از آن ها می پردازیم.

بهترین کرم ضد جوش فوری و قوی

بهترین کرم ضد جوش فوری و قوی:

همانطور که اشاره کردیم شما باید با توجه به نوع پوست خود بهترین نوع کرم ضد جوش فوری را انتخاب کنید. این کرم ها بسیار متنوع هستند و هر کدام از آنها خواص و ویژگی های خاصی دارند که برای آشنایی با برخی از مهمترین آنها در ادامه به معرفی آنها می پردازیم که عبارتند از:

  1. ژل ضد جوش سینره:

ژل ضد جوش سینره

ژل ضد آکنه دارچین یکی از بهترین کرم های ضد آکنه است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند و به دلیل جوش های آنها را کاملا راضی از بین می برد. حجم این کرم 30 میلی لیتر و نوع محفظه ای آن لوله ای می باشد.

کشور سازنده این کرم ایران است و بر این اساس باید بدانید که با پوست بسیاری از افراد سازگار است.

مواد تشکیل دهنده این کرم بسیار با کیفیت است انواع جوش های صورت به خوبی می تواند نابود کند. این کرم حاوی عصاره بابونه و حاوی روغن درخت چای است. موثرترین ماده ضد باکتری گیاهی در این کرم است و به همین دلیل قدرت زیادی در از بین بردن جوش های صورت دارد.

موارد استفاده این کرم

ممکن است بسیاری از شما یک روز قبل از رفتن به مهمانی، جوش های زیادی روی صورت خود داشته باشید و این ممکن است شما را آزار دهد. لازم نیست نگران این موضوع باشید، زیرا ژل ضد جوش سینره یکی از بهترین کرم های ضد جوش است که اثرات جادویی جوش بر روی صورت شما به طور کامل از بین می رود.

این کرم بسیار قوی است و با استفاده از آن نیم ساعت بعد به سرعت جذب فولیکول های مو شده و شروع به التیام و از بین بردن جوش می کند. از آنجایی که این کرم از کمپرس های گیاهی استفاده می کند در از بین بردن جوش های صورت تاثیر بسزایی دارد.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این کرم بیشتر به افرادی که پوست چرب دارند و دائما روی صورتشان جوش می زند توصیه می شود و می توانند از این ژل برای درمان جوش های صورت خود استفاده کنند. توجه داشته باشید که این ژل باید 20 تا 30 دقیقه روی جوش شما بماند سپس صورت خود را با آب سرد بشویید.

بنابراین اولین قدم این است که بدانید جوش روی بینی چه علائمی دارد و سپس به دنبال راه حلی برای درمان آن باشید.

هر جوش را فقط در 15 روز برطرف کنید

پکیج آکنه صورت

من به شما قول می دهم که این آخرین باری است که روی صورت خود جوش دارید… اگر می خواهید بدون هیچ مشکلی در عرض 15 روز از شر هر جای جوش در هر نقطه از صورت خود خلاص شوید! روی دکمه زیر کلیک کنید.

صفحه حذف جوش 15 روزه


  1. ژل ضد آکنه درماسیف:

ژل ضد آکنه درماسیف

یکی دیگر از بهترین کرم ضد جوش فوری که ساخت ایران با پوست بسیاری از افراد سازگار است. کرم درماسیف. حجم این کرم 75 میلی لیتر و ظرف آن پلاستیکی است. این کرم چربی پوست را از بین نمی برد و تنها ویژگی آن درمان جوش های صورت است.

موارد استفاده این کرم

استفاده از این کرم برای بسیاری از جوش هایی که روی صورت می زنید و آکنه های ملتهب موثر است و همچنین باید بدانید که استفاده از آن برای رفع جوش های سر سیاه و سر سفید نیز مناسب است.

این محصول ترشح چربی در جوش های شما را تنظیم می کند، زیرا حاوی روغن درخت چای است که در درمان بسیاری از جوش های صورت تاثیر بسزایی دارد.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

بسیاری از افراد بر این باورند که فقط پوست های چرب جوش دارد و صورتشان آکنه دارد، اما باید بدانید که صورت های خشک نیز ممکن است جوش بزنند، پس باید بدانید که استفاده از این کرم برای انواع پوست است. و می تواند تا حد زیادی آکنه و جوش های صورت شما را درمان کند.


  1. خمیر پیت گریس پتی:

خمیر پای پیت گریس

یکی دیگر از بهترین کرم های فوری ضد آکنه که می تواند جوش های خود را سریع درمان کنید. این یک کرم است. این محصول تولید کشور فرانسه بوده و ظرف آن کاسه ای می باشد. ترکیبات بسیار با کیفیت هستند و می توانند جوش های شما را به سرعت درمان کنند. حجم آن 15 میلی لیتر و محصولی با فرمول خاص می باشد.

موارد استفاده این کرم

از این کرم برای درمان آکنه صورت و از آن پس استفاده کنید خاصیت آنتی باکتریال دارد و می تواند به سرعت پوست را تمیز کند و جوش های عمیق صورت را به خوبی از بین ببرید. استفاده از این محصول برای درمان آکنه بسیار موثر است و بسیاری از افراد برای از بین بردن جوش های خود از آن استفاده می کنند.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این کرم برای بسیاری از افراد مناسب است و می تواند به طور کلی جوش های صورت آنها را از بین ببرد. یعنی باید بدانید که اگر پوست خشک یا چرب دارید می توانید از این محصول استفاده کنید. زیرا تنها هدف آنها درمان آکنه روی پوست است.

توجه داشته باشید که این محصول را فقط در شب استفاده کنید و مقداری از آن را روی آکنه هایتان بمالید تا صبح روی جوش هایتان تاثیر بگذارد.


  1. کرم دربرگیرنده صفرا گریس پایو:

خمیر پای پیت گریس

یکی دیگر از بهترین و عالی ترین کرم های ضد جوش فوری که می توانیم معرفی کنیم، این کرم است که ساخت کشور فرانسه است و در از بین بردن جوش های صورت شما تاثیر بسزایی دارد. حجم آن 30 میلی لیتر است که می توانید از آن به عنوان لوله استفاده کنید. تمامی مواد اولیه داخل این کرم بسیار با کیفیت و عالی می باشد.

موارد استفاده این کرم

این کرم یکی از مهم ترین ویژگی ها را دارد چربی پوست را تا حد زیادی کنترل می کند.

همچنین باید بدانید که جوش های سرسیاه شما با این کرم به خوبی از بین می روند.

می توانید پاکسازی عمیق پوست خود را از جوش هایتان به این کرم بی نظیر بسپارید تا در کمترین زمان از شر تمام جوش های صورتتان خلاص شوید. همچنین باید بدانید که یکی دیگر از ویژگی های این است کرم لایه بردار همچنین نقش زیادی در روشن شدن پوست شما دارد.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این کرم بیشتر برای افرادی مناسب است که پوست چرب و جوش های زیادی روی صورت خود دارند. از آنجایی که برای پوست های چرب بسیار مناسب است، می تواند منافذ باز پوست را به خوبی ببندد تا پوست شما جوش نزند.

باید هر شب که می خواهید بخوابید از این کرم استفاده کنید و این کرم را روی جوش ها بمالید.


  1. کرم ضد آکنه نورمادرم ویشی:

کرم ضد آکنه ویشی نورمادرم

این کرم ساخت کشور فرانسه و به عنوان کرم ضد جوش فوری تاثیر زیادی در رفع جوش های صورت شما دارد. حجم آن 15 میلی لیتر و نوع آن به صورت لوله ای می باشد. این کرم فاقد ویتامین است و تنها خاصیت آن این است که جوش های شما را درمان می کند.

موارد استفاده این کرم

این یک کرم ضد باکتری و در این اساس هر نوع جوشی است که به صورت خود می زنید برای درمان آنها می توانید از این کرم استفاده کنید. خاصیت روشن کنندگی و تقویت کنندگی این کرم یکی از بهترین ویژگی های آن است و همچنین باید بدانید که در عرض 48 ساعت جوش های شما را کاملا از بین می برد.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این کرم برای انواع پوست مناسب است و برای هر پوستی می توانید از آن استفاده کنید. کسانی که حتی پوست حساسی هم دارند آنها می توانند از این کرم برای از بین بردن کامل جوش های خود استفاده کنند. اگر از این محصول در هنگام خواب استفاده کنید تاثیر آن را بیشتر خواهید دید.


  1. کرم ضد جوش اکتی پور نوروا:

کرم ضد آکنه اکتیپور نوروا

این کرم ضد جوش فوری ساخت کشور فرانسه بوده و حجم آن 30 میلی لیتر بوده و هیچ رنگی در آن وجود ندارد. این کرم به صورت لوله ای می باشد در از بین بردن جوش های صورت شما تاثیر بسزایی دارد. تمامی مواد اولیه موجود در این کرم کیفیت منحصر به فردی دارد و به همین دلیل به سرعت جوش های شما را از بین می برد.

موارد استفاده این کرم

استفاده از این کرم بیشتر به کسانی توصیه می شود که روی پوستشان جوش های التهابی دارندالبته کسانی که جوش های سرسیاه زیادی دارند نیز می توانند از این کرم استفاده کنند. ترشح چربی پوست را تا حد زیادی کنترل می کند و همچنین ضد التهاب است به همین دلیل بسیاری از افراد از این کرم استفاده می کنند.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

هر فردی با هر نوع پوستی می تواند از این کرم ضد آکنه برای از بین بردن جوش های صورت خود استفاده کند. استفاده از آن در روز و شب توصیه می شود و به این ترتیب می توانید به طور کامل از شر جوش های صورت خود خلاص شوید.


  1. کرم ضد التهاب اقلیدین ایزیدین:

کرم یزیدین جاش اوکلین

این کرم محصول کشور اسپانیا می باشد که حجم آن 50 میلی لیتر می باشد. استفاده از این کرم در از بین بردن جوش های صورت شما تاثیر بسزایی دارد و از آنجایی که محفظه آن پمپی است می توانید خیلی راحت از آن استفاده کنید. . تمامی مواد اولیه ای که در این کرم وجود دارد و استفاده می شود دارای کیفیت منحصر به فردی می باشد.

موارد استفاده این کرم

باکتری های موجود در جوش توسط کرم کاملاً از بین می روند همچنین کسانی که منافذ باز بزرگی روی صورت خود دارند می توانند از این کرم استفاده کنند. ترشح چربی پوست با این کرم بسیار کنترل شده است و لایه بردار بسیار خوبی است.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

هر کس با هر نوع پوستی می تواند از این کرم استفاده کند، مراقب باشید روز و شب از آن برای درمان کامل جوش استفاده کنید.


نتیجه گیری در مورد کرم ضد جوش فوری

یکی از مهم ترین اقدامات در درمان آکنه استفاده از کرم های ضد آکنه است. همانطور که اشاره کردیم کرم ضد آکنه فوری بسیار متنوع است. با توجه به نوع پوست خود، باید یکی را خریداری کنید که با پوست شما سازگاری بیشتری دارد و از آن برای درمان جوش های صورت خود استفاده کنید.