کریسمس مبارک – کافه میلز کیچن


آه دوستان

چه سالی

2021 رکورد سالی را به نام خود ثبت کرد که بیشترین استرس، مضطرب‌ترین، نامتعادل‌ترین، غمگین‌ترین، چالش‌برانگیزترین، بیشترین تغییر را داشتم…

با نزدیک شدن به کریسمس، و واقعاً زمان مورد علاقه من از سال است، اگر قدردانی خود را به خاطر همه چیزهای خوب زندگی ام ابراز نکنم، بی خیال (و خودخواه) می شوم.

آثار هنری خریداری شده از dillydesignsart

مهمتر از همه، هر خدای دوست داشتنی در بهشت، من را مدام و با مراقبت، توجه و روح مهربانم روز به روز تغذیه می کند. من بدون او گم می شدم.

من از اینکه در میانه این فصل تعطیلات هستم سپاسگزارم زیرا بارها و بارها به زیبایی به یاد می آورم که بدون کودک زیبایی که سال ها پیش به این زمین آمده بود هیچ چیز نبودم. ایمان و امید من به او هرگز متزلزل نشد، حتی وقتی بسیاری از چیزهای دیگر نامطمئن بودند.

دنیا دیوانه است. نه عیسی مسیح این شعار امسال من است. 🙂

همچنین از این خانواده بسیار سپاسگزارم. ما کامل نیستیم. ما لبه های تیز و نقاط آشفته داریم. اما ما امسال به عنوان خانواده چیزهای زیادی یاد گرفتیم و من به تک تک این انسانها به خاطر صبر، عشق و لطفی که به یکدیگر و به من داده اند افتخار می کنم.

همچنین برایان. سلام من تو را دوست دارم. ببخشید من عکسی را انتخاب کردم که شما در آن نباشید.

اعتبار تصویر: Jessicaafullnestdigest

همچنین از شما که اینجا هستید بی نهایت سپاسگزارم. نظرات، پیام ها و ایمیل های خود را بررسی کنید. چه کسی از من و کاری که انجام می‌دهم حمایت می‌کند و به من اجازه می‌دهد انسان باشم و «بیش از یک وبلاگ‌نویس مواد غذایی».

می‌دانم که این یک جورایی جذاب است (تعطیلات است، بنابراین من یک پاس خوب دریافت می‌کنم) زیرا من بسیاری از شما را در زندگی واقعی نمی‌شناسم، اما مهربانی و دوستی که دائماً به من ارائه می‌دهید، تقریباً زندگی من را از راه‌های بیشتری غنی کرده است. به اندازه کافی دقیق باشد از اینکه بخشهایی از زندگی و داستانتان را با من به اشتراک گذاشتید متشکرم.

باشد که این فصل جشن برای شما و عزیزانتان آرامش بسیار مورد نیاز و بسیار شایسته را به ارمغان آورد.

کریسمس مبارک.

همچنین، فکر کردم جالب است که برخی از پست‌های کریسمس مبارک را که در سال‌های گذشته انجام داده‌ام به شما نشان دهم.

ببخشید من برای روزهای گذشته گریه می کنم. به این همه بچه ضعیف نگاه کن! این چیزی است که زمانی اتفاق می افتد که شما شروع به نوشتن غذا با کودکان خردسال می کنید. دوازده سال بعد آنها غول هستند.

من همه شجاعت شما را دوست دارم… خیلی ممنون که سال به سال اینجا هستید.

سلب مسئولیت: من یکی از شرکت‌کنندگان در برنامه Amazon Services LLC Associates هستم، که یک برنامه تبلیغاتی وابسته است که به من وسیله‌ای برای کسب هزینه از طریق پیوند به Amazon.com و سایت‌های وابسته ارائه می‌دهد. به عنوان یک شریک آمازون، من از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کنم.