کلوچه های مخلوط کن – دستور اصلی سالم!


این مافین های مخلوط کن بدون آرد را هم بزنید یک صبحانه یا میان وعده فوق العاده سالم دستور غذا می تواند بدون گلوتن، بدون غلات، بدون روغن، بدون لبنیات، وگان و بدون شکر تصفیه شده باشد، بدون نیاز به تخم مرغ!

مافین های ساده وگان بدون آرد، هر کدام کمتر از 120 کالری... و به راحتی در مخلوط کن درست می شوند! @choccoveredkt https://chocolatecoveredkatie.com/
آن را پین کنید

این مافین های خوش طعم و نرم و مرطوب بدون آرد مخلوط کن جو دوسر حداقل صد برابر بهتر از مافین های معمولی نانوایی هستند.

بافت خاردار اعتیاد آور آنها کاملا غیر واقعی است!

من قبلاً بیش از ده بار دستور پخت را درست کرده ام و مخلوط کن من به معنای واقعی کلمه بیش از یک ماه است که کنار گذاشته نشده است. مثل خوردن خمیر کوکی به شکل مافین است.

به محض اینکه یک دسته را پشت سر گذاشتم، بلافاصله به آشپزخانه برگشتم و مافین های مخلوط کن بیشتری درست کردم!

ممکن است این مافین های سس سیب را نیز دوست داشته باشید

مافین های ساده وگان بدون آرد، هر کدام کمتر از 120 کالری... و به راحتی در مخلوط کن درست می شوند! @choccoveredkt https://chocolatecoveredkatie.com/

مافین مخلوط کن سالم بدون آرد

راستش من کاملا به این مافین ها وسواس دارم.

اگر آنها را امتحان کنید، احتمالاً در دستور پخت نیز وسواس خواهید داشت.

آنها بهترین میان وعده سالم «در هر زمان» هستند – در صبحانه، ناهار، چای بعد از ظهر، شام، دسر، یا زمانی که در نیمه شب ناگهان گرسنه شدید یا در ساعت دو بامداد در حال یورش به یخچال هستید…

آیا غذاهایی هست که فراموش کرده باشم؟

اگر چنین است، این کلوچه های مخلوط کن با آن وعده های غذایی نیز به خوبی هماهنگ می شوند.

و قابل حمل هستند، به این معنی که می توانید به راحتی آنها را در ماشین ببرید، یک زوج را در یک جعبه ناهار برای بچه های خود بیندازید، یا آنها را بسته بندی کنید تا از پیاده روی یا پیک نیک لذت ببرید.

همچنین کوکی‌های شکلاتی سالم من را امتحان کنید

ویدیوی دستور پخت مافین مخلوط کن بدون آرد را در بالا تماشا کنید

ایده های سرو مافین مخلوط کن موز

مافین های مخلوط کن طعم ساده ای دارند یا با کره بادام زمینی، کره بادام، کره کدو تنبل، موز له شده یا نوتلا خانگی پر شده اند.

آنها را برای صبحانه، میان وعده یا دسر سرو کنید. یا از مافین ها به عنوان بخشی از یک وعده غذایی خوش طعم، به جای رول شام یا نان ذرت در کنار سوپ یا فلفل، لذت ببرید.

اگر هنوز شما را متقاعد نکرده ام که همه چیز را رها کنید و فوراً یک دسته از این مافین ها را امتحان کنید، آنها نیز به خوبی یخ می زنند!

به نظر من، این شگفت‌انگیز بودن آنها را به سطح جدیدی می‌برد، زیرا به این معنی است که می‌توانید یک میان وعده آسان و سالم حتی در روزهایی که ممکن است آنقدر مشغول باشید که نمی‌توانید از ابتدا یک دستور غذای جدید درست کنید، میل کنید.

فریزر من پر از وعده‌های غذایی سالم و میان‌وعده‌هایی است که از قبل برای چنین مواقعی درست کرده‌ام، وقتی که می‌خواهم چیزی سیرکننده و سالم بدون نیاز به صبر داشته باشم.

خوانندگان عاشق این براونی های سیب زمینی شیرین هستند

مافین های ساده وگان بدون آرد، هر کدام کمتر از 120 کالری... و به راحتی در مخلوط کن درست می شوند! @choccoveredkt https://chocolatecoveredkatie.com/

مواد تشکیل دهنده مافین مخلوط کن بلغور جو دوسر

این دستور شامل جو دوسر سریع یا آرد بادام، موز له شده، لوبیا سفید یا نخود، عصاره وانیل خالص، بکینگ پودر، نمک و جوش شیرین، کره آجیل یا منبع چربی دیگر، شیرین کننده و دارچین اختیاری است.

برای درست کردن مافین های مخلوط کن بدون موز، می توانید مقدار مساوی پوره سیب زمینی شیرین بو داده را کم کنید (در اینجا نحوه پخت سیب زمینی شیرین آورده شده است).

یا یک سوم فنجان سس سیب یا ماست یا نصف فنجان پوره کنسرو کدو تنبل را جایگزین کنید و سه قاشق غذاخوری شکر اضافه کنید تا تفاوت شیرینی موز و کدو حلوایی جبران شود.

سعی کنید کمی زنجبیل، هل، ادویه پای کدو تنبل یا ادویه پای سیب اضافه کنید!

آرد بادام یا جوی سریع را می توان با مقدار مساوی پرک کینوا جایگزین کرد. یا می توانید جو دوسر را چند بار در مخلوط کن بپزید تا جو دوسر سریع خود را درست کنید.

با خیال راحت از لوبیا گاربانزو (نخود) یا لوبیا سفید مانند کانلینی یا شمال عالی استفاده کنید. اگر مافین بدون لوبیا را ترجیح می دهید، این مافین کدو تنبل، مافین زغال اخته سالم، مافین بلغور جو دوسر، کلوچه سبوس دار، مافین کره بادام زمینی، کلوچه موز یا مافین کتو بلوبری کم کربوهیدرات را امتحان کنید.

کلوچه های مخلوط کن شکلاتی فادی

برای یک نسخه شکلاتی، این مافین های مخلوط کن شکلاتی را امتحان کنید

طرز تهیه دستور پخت

دستور پخت را بخوانید و تمام مواد خود را جمع آوری کنید.

فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید. یک قالب مافین را با هفت یا هشت آستر بپوشانید و این قالب را کنار بگذارید.

لوبیا را آبکش کنید. آنها را خیلی خوب بشویید تا طعم لوبیای کنسرو شده از بین برود. خشک کن

همه مواد را در مخلوط کن یا غذاساز با هم مخلوط کنید تا یکدست شود. اگر از مخلوط کن بدون دستکاری استفاده می کنید (یعنی ویتامیکس یا دستگاه مشابه آن)، چند بار آن را متوقف کنید تا مخلوط مافین با قاشق هم بزنید تا به طور یکنواخت مخلوط شود.

خمیر را تقریباً سه چهارم به سمت بالا در فنجان های مافین آماده شده صاف کنید. بیش از حد پر نکنید، در غیر این صورت آنها بالا می روند و سپس در مراکز فرو می روند.

به مدت بیست دقیقه در طبقه وسط بپزید، سپس قالب مافین را از فر خارج کنید. مافین‌ها باید به‌نظر نرسیده باشند. با سرد شدن سفت می شوند.

پس از سرد شدن، من دوست دارم یک شب در یخچال بگذارم، خیلی شل با دستمال کاغذی پوشانده شود، در این مدت آنها بیشتر سفت می شوند. پس از یک روز نشستن، طعم و بافت حتی بهتر می شود و آسترها نیز بسیار راحت تر پوست می کنند.

باقیمانده غذا را در یخچال نگهداری کنید تا طراوت بهینه را داشته باشید. آنها تا سه روز در یخچال یا یک یا دو ماه در فریزر دوام خواهند داشت. مافین های یخ زده را قبل از سرو آب کنید.

مافین مینی مخلوط کن

اگر می خواهید این دستور را به جای مافین های بزرگتر به صورت مافین های کوچک درست کنید، خمیر مافین مخلوط کن را در قالب های مینی مافین آستر یا چرب شده بریزید.

همان دستورالعمل های زیر را دنبال کنید و به جای بیست دقیقه فقط ده دقیقه بپزید.

دستور پخت ترند این هفته: نان کدو حلوایی شکلاتی

مافین های ساده وگان بدون آرد، هر کدام کمتر از 120 کالری... و به راحتی در مخلوط کن درست می شوند! @choccoveredkt https://chocolatecoveredkatie.com/

و حالا من دختری هستم که در Trader Joe می‌بینید که سه دسته موز و چهار قوطی لوبیا شمالی را در آغوشش متعادل می‌کند.

(وقتی از Trader Joe’s خرید می کنم واقعا باید یاد بگیرم که سبد بگیرم. به نوعی همیشه بیشتر از چیزی که برای آن وارد شده بودم خرید می کنم …)

مافین ها همچنین برای آوردن به یک برانچ پشت بام عالی هستند.

من دوستانم را نیز به آنها علاقه مند کرده ام.

دستور تهیه مافین مخلوط کن بدون آرد فوق العاده سالم
 • 1/2 فنجان جو دوسر سریع یا آرد بادام (یا این مافین های کتو را امتحان کنید)
 • 3/4 قاشق چایخوری پودر خمیرمایه
 • 1/4 قاشق چایخوری نمک
 • 1/8 قاشق چایخوری جوش شیرین
 • 1/2 فنجان موز له شده یا پوره سیب زمینی شیرین
 • 1 می توانید نخود یا لوبیا سفید، یا 250 گرم لوبیا پخته
 • 1/4 فنجان کره بادام زمینی یا زیره ضد حساسیت
 • 1/4 فنجان شربت افرا خالص، عسل یا آگاو
 • 2 قاشق چایخوری عصاره وانیل خالص
 • دستی مینی چیپس شکلاتی اختیاری، گردوی خرد شده، نارگیل خرد شده، دارچین و غیره
 • فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید. آب آن ها را آبکش کنید و خوب آبکشی کنید و سپس خشک کنید. این برای خلاص شدن از هر گونه طعم لوبیای کنسرو شده مهم است. همه مواد را در مخلوط کن یا غذاساز مخلوط کنید تا یکدست شود. (اگر مخلوط کن شما هیچ گونه دستکاری ندارد، گاهی اوقات مواد را با قاشق هم بزنید تا از مخلوط شدن یکنواخت اطمینان حاصل کنید.) خمیر را به یک قالب مافین با آستر منتقل کنید. در طبقه وسط به مدت 20 دقیقه بپزید، سپس بگذارید خنک شود. مافین ها با سرد شدن سفت می شوند و اگر آنها را خیلی شل بپوشانید بیشتر سفت می شوند و اجازه دهید یک شب روی پیشخوان یا در یخچال بماند. همانطور که قبلاً گفته شد، این مافین ها قرار است کچلی باشند، نه مانند کلوچه های سنتی کرکی و آرددار. همه طرفدار بافت نخواهند بود، اما اگر براونی لوبیای سیاه من را دوست دارید، احتمالاً اینها را نیز دوست خواهید داشت! مافین ها 3-4 روز در یخچال یا 2-3 هفته منجمد ماندگاری دارند.مشاهده حقایق تغذیه

دستور العمل های آسان تر مخلوط کن

دستور پخت پودینگ پروتئینی شکلاتی با تمشک و خامه فرم گرفته

پودینگ پروتئینی

دیپ کره بادام زمینی

ماس لیمو

دستور پخت جو دوسر TikTok

جو پخته

طرز تهیه اسموتی توت فرنگی

اسموتی توت فرنگی

خمیر کوکی مخلوط کن را در یک کاسه با کراکر گراهام فرو کنید

دیپ خمیر کوکی نخود

سس آلفردو گل کلم

hello-breakfast-recipes.png

اطلاعات بیشتر درباره کتاب آشپزی