کمک های مالی و نکات کلیدی در مورد سرطان پوست را دو برابر کنید


تابستان اینجا در نیمکره شمالی در نوسان است، و برای بسیاری، این به معنای زمان بیشتری در بیرون است. قرار گرفتن در معرض نور خورشید برای تولید ویتامین D مهم است، اما با خطراتی نیز همراه است. اشعه ماوراء بنفش در نور خورشید به عنوان یک ماده سرطان زا در نظر گرفته می شود، به این معنی که نه تنها می تواند سرطان را آغاز کند، بلکه باعث پیشرفت و گسترش آن نیز می شود. از این بازدید کنید صفحه موضوع برای مطالعه بیشتر در مورد سرطان پوست، و تماشای ویدیوهایی مانند خطرات و فواید قرار گرفتن در معرض آفتاب معقول و پیشگیری از سرطان پوست از داخل.

دستور تهیه: گل کلم آلفردو لینگوینی

این دستور غذا از گل کلم مخلوط شده برای تهیه یک سس خامه ای غنی استفاده می کند که در عین حال از چربی خامه غلیظ، مقداری سبزیجات چلیپایی به شما می دهد. دارای مارچوبه برشته شده است، اما کلم بروکلی یا سبزیجات برگ دار دیگر گزینه های عالی هستند. دستور تهیه رایگان را دریافت کنید اینجاو برای یک به اینستاگرام ما بروید ویدئو در مورد نحوه ساخت آن

کمک مالی خود را دو برابر کنید

یکی از حامیان شگفت انگیز ما موافقت کرده است که تمام کمک های مالی را تا سقف 20000 دلار مطابقت دهد! با هدیه دادن به NutritionFacts.org تاثیر خود را دو برابر کنید اینجا از ما حمایت می کند امروز.

کانون توجه داوطلب: جسیکا کولیر

در نقش داوطلبانه‌ام در NutritionFacts، من یک ویرایشگر وبلاگ هستم، به این معنی که متن خام را از رونوشت‌های ویدیویی دکتر گرگر به پست‌های وبلاگ تبدیل می‌کنم. من حدود پنج سال است که داوطلب هستم، اما زمانی که شما در حال تفریح ​​هستید زمان می گذرد. بسیار خوب است که بخشی از جامعه افرادی باشید که برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات تغذیه مبتنی بر علم و تغییر زندگی با جهان کار می کنند. از آنجایی که من از خانواده‌ای هستم که با مسائل بهداشتی قابل پیشگیری دست و پنجه نرم می‌کنند، این کار برای من اهمیت ویژه‌ای دارد.

دستور غذای مورد علاقه من کاری از نخود و گل کلم است کتاب آشپزی چگونه بمیریم

به مترجم داوطلب نیازمندیم

ویدیوهای ما تقریباً در همه کشورهای جهان و هر ویدیو در آن مشاهده می شود NutritionFacts.org و یوتیوب زیرنویس هایی به زبان انگلیسی و بسیاری از زبان های دیگر دارد. اگر سابقه ترجمه حرفه ای دارید و می خواهید به تیم داوطلبان ما بپیوندید، لطفا درخواست خود را در نظر بگیرید اینجا. (و بررسی کنید پیام من!)

ما به ویژه به دنبال مشارکت کنندگان برای فرانسوی، آلمانی، روسی، اسپانیایی، و ویتنامی هستیم.

اپلیکیشن Daily Dozen را دریافت کنید

My Daily Dozen برای کمک به الهام بخشیدن به شما برای گنجاندن سالم ترین غذاها در رژیم غذایی خود هر روز ایجاد شده است، و برنامه من ردیابی آن را آسان می کند! از … ما دیدن کنید صفحه روزانه دوز برای دانلود برنامه رایگان و برای اطلاعات بیشتر، یک ویدیوی نحوه کار و یک پرسش متداول.

سه ویدیوی برتر

نمای بالای اسموتی های توت روی میز تیرهغذاهایی که به محافظت از شریان ها در برابر چربی های اشباع کمک می کند اگر می‌خواهید چیزی ناسالم داشته باشید، آیا چیزی وجود دارد که بتوانید همراه آن بخورید تا آسیبی که ممکن است ایجاد کند را کاهش دهید؟

عکس نزدیک از کاهوی تازهداروهای رژیمی طبیعی برای بی خوابی لاکتوسین، جزء خواب‌آور کاهو، در یک کارآزمایی تصادفی، دوسوکور، کنترل‌شده با دارونما بر روی دانه‌های کاهو مورد آزمایش قرار می‌گیرد.

مجموعه ای از غذاهای غنی از پتاسیمکمتر از 1 در 5000 مصرف سدیم و پتاسیم توصیه شده تقریباً همه آمریکایی‌ها حتی به حداقل میزان توصیه شده پتاسیم دریافت نمی‌کنند یا کمتر از میزان توصیه شده دریافتی سدیم باقی می‌مانند.

در سلامتی،
مایکل گرگر، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و مرور سال من را تماشا کنید: