کوچینگ سلامتی – مزایای کوچینگ برای سلامتی شما

چه به دنبال راهی برای دستیابی به سلامت کامل باشید، چه به دنبال راهی برای بهبود سلامتی خود هستید، فواید مربیگری برای رفاه شما مطمئناً می تواند چشمگیر باشد. اگر بتوانید با یک مربی سلامت کار کنید، می‌توانید تمام جنبه‌های سبک زندگی خود را سازماندهی کنید تا آن را کاملاً با یک سبک زندگی سالم هماهنگ کنید.

یکی از اولین گام هایی که یک مربی سلامت با مشتریان خود برمی دارد، تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی آنهاست. این تجزیه و تحلیل به طور کلی شامل بررسی در مورد انتخاب های مختلف رژیم غذایی، انتخاب های ورزشی، و سایر انتخاب های فعالیتی است که یک فرد در زندگی خود انجام می دهد. اگر مربی جنبه ای از زندگی مشتری را ببیند که می تواند به راحتی بهبود یابد، بهترین اقدامی را که فرد می تواند در این مرحله انجام دهد توصیه می کند.

مفهوم کلیدی مرحله تجزیه و تحلیل، یافتن جنبه هایی از زندگی مشتری است که بر سلامت او تأثیر منفی می گذارد. هنگامی که جنبه‌های مختلفی که بر سلامت مشتری تأثیر منفی می‌گذارند آشکار شد، سلامت فرد معمولاً بلافاصله به طور چشمگیری بهبود می‌یابد. مربی در اینجا متوقف نمی شود، زیرا آنها فعالیت ها و برنامه های غذایی را جستجو می کنند که یک فرد می تواند برای ارتقای سلامتی پر جنب و جوش در زندگی خود استفاده کند.

یکی از اولین گام‌هایی که یک مربی سلامت هنگام تلاش برای ایجاد وضعیت سلامتی پر جنب و جوش در مشتریان خود انجام می‌دهد، ارزیابی یک رژیم غذایی مناسب است. یک رژیم غذایی مناسب عموماً شامل بسیاری از غذاهای بدنسازی و همچنین غذاهای مغذی است تا اطمینان حاصل شود که فردی که با او صحبت می‌کند مواد معدنی و مواد مغذی مورد نیاز خود را برای فعالیت‌هایی که بعداً توصیه می‌کند به دست می‌آورد.

هنگامی که یک برنامه غذایی سالم ایجاد شد، بیشتر متخصصان شروع به توصیه یک برنامه فعالیت می کنند که به ارتقای سلامت کلی در مشتریانشان کمک می کند. این استراتژی به طور کلی از تکنیک ها و تمرین هایی استفاده می کند که یک فرد در حال حاضر در زندگی خود به کار می برد. این بدان معناست که اگر در حال حاضر یک بار در هفته برای ورزش به پیست می روید، یک متخصص بهداشت احتمالاً توصیه می کند که بیشتر به پیست بروید تا میزان فعالیت خود را افزایش دهید.

یک متخصص سلامت نه تنها توصیه می کند که کارهایی را که در حال حاضر انجام می دهید بیشتر انجام دهید، بلکه فعالیت های جدیدی را نیز توصیه می کند که می توانید برای بهبود سلامت کلی خود انجام دهید. فعالیت های جدیدی که یک متخصص بهداشت توصیه می کند احتمالاً به نوع اهدافی که قبلاً برای خود تعیین کرده اید مربوط می شود.

اگر هدفی را برای بخش خاصی از بدن خود تعیین کرده اید، به احتمال بسیار زیاد یک متخصص سلامت فعالیت هایی را توصیه می کند که می توانید از آنها برای هدف قرار دادن آن بخش خاص از بدن خود استفاده کنید. این برنامه دقیق و تمرکز است که توصیه های یک متخصص بهداشت را بسیار مؤثر می کند. بخش مهم، زمانی که از خدمات یک مربی سلامت استفاده می کنید، پیروی از توصیه هایی است که به شما می دهند.

مزایای کوچینگ واقعاً می تواند عالی باشد، به شرطی که از توصیه هایی که آنها به شما ارائه می دهند پیروی کنید. تنها راهی که توصیه هایی که به شما می دهند می تواند عملاً کارساز باشد این است که واقعاً برنامه هایی را که آنها برای شما در نظر گرفته اند دنبال کنید. هنگامی که مراحلی را که آنها به شما توصیه کرده اند دنبال کنید، می توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی به سلامتی پر جنب و جوش دست یابید.